Jump to content
Dogomania

nowe zawody


ewaka

Recommended Posts

kochani

25 i 26 stycznia w lasach pod Łodzią organizowane będą I otwarte wyścigi psich zaprzęgów "Śnieżny ślad". Trudno mówić cokoliwiek więcej. ;-) NIestety są organizowane w tym samym czasi co mistrzostwa W KOrczewie, ale my ze względu na permanentny brak kasy i bliskość tych nowych zawodów chyba całą Watahą wystartujemy własnie w Rogóźnie.

Nowe zawody są otwarte i jak się okazało współorganizowane przez Cze-ne-kę i Marię Czerwińską oraz pewne podłódzkie rancho.

Jako że jesteśmy z Łodzi, nieomieszkaliśmy w miniony weekend całą "Watahą" pojechac do organizatorów tych zawodów, zobaczyć trasę, poznać ludzi, zrobić tam trening.

I chyba rzeczywiście wpadka z terminem wydaje sie byc po prostu pewnym przeoczeniem, ale zgadzam się z tym że zupełnie nielogicznym. A może po porstu nie chcą, żeby na początku przyjechało tam za dużo osób, bo może nie sa pewni swoich mozliwości?

Trasa (około 6 km) jest raczej dosyč łatwa, płaska, dukty leśne, polne i niestety przejazd przez wieś.

Dla zainteresowanych - Mike i Grześ - będzie klasa velo, nawet przy śniegach i mrozie ;-)))

udział jest bezpłatny, zgłoszenia można wysłac faksem pod numer tel. 042-6371896 a noclegi będą w hotelu Boruta w Zgierzu przy ulicy Chemików 6 tel. 042 - 714 02 10, cena za pokój dwuosobowy 50 zł. Ja postaram się poszukać jeszcze czegoś w hotelikach leśnych niedaleko tego rancha, może będzie taniej i ciut bliżej. Aha, na krótszych trasach będzie też bieg dla dzieci i dla niepełnosprawnych. Nie obiecuję wiele, nie wiem jak będzie, bo nie znam ludzi,

ale jak bedzie tak sobie, to i tak zapraszamy znajomych na ognisko u nas na wsi po pierwszym dniu zawodów. ;-)))))

organizatork: Joanna Pągowska 0 609 557 110

Aha, skan ulotki o zawodach z programem i zgłoszeniem moge przesłać zaintersowanym bo już mam. papatki

ewaka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mike, jesteś w pracy? jezeli chcesz to spróbuj zadzownić pod numer 042-7101284 to numer pewnego pensjoatu-hoteliku Pinia w Sokolnikach, pieknym lesnym kompleksie bardzo blisko tego rancho. Ja będę tam jeszcze dzwonić, ale na razie na kilka godzin wypadam ciepłego krzesełka.

Bardzo mozliwe, że maja tańsze pokoje od tego zakładowego hoteliku w Zgierzu, my bylismy tam ubiegłej jesieni po sezonie i pamiętam że było całkiem tanio i przyjemnie.

ja nie to ja to sprawdzę, papatki

mnie dzik nie kusi, bo koło mojego dom co chiwl e jakies latają, a saren i zajęcy to na pęczki mamy ale i tak będziemy ;-))

Link to comment
Share on other sites

co to jest za ciasto? brukselke toleruje, wole brokuly, ale uwielbiam zolta fasolke szparagowa, mniam mniam....aaa jeszcze nie toleruje mleka, takie biale w kubku, nie przejdzie, ale zeby bylo smieszniej to jogurty, sery, kefir i wszystko co z mleka jadam a serki bardzo smierdzace , uwielbiam :P

Link to comment
Share on other sites

Pay uwazaj! jak mi postawisz pyszne ciacho i piwo, to bez zastanowienia polkne ciacho, jestem lasuch, uwielbiam biala czekolade, ciasta, i ptasie mleczko!, moze byc halwa, wisnie i sliwki w czekoladzie i.....sezamki.to tyle. a oliwki uwielbiam, nawet moj 6 letni synek pochlania oliwki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...