Jump to content
Dogomania

Leszno CACIB 2-3.06.2007


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam,
Bardzo pilnie [SIZE=4][COLOR=Red][B]poszukuję transportu w dniu 2 czerwca z TORUNIA[SIZE=2] [/SIZE][/B][COLOR=Black][SIZE=2]- jedna osoba + spokojny pies. Dokładam się do paliwa itd.
Czy ktoś mógłby pomóc? Z PKP mamy 3 przesiadki :-(
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja też będe oczywiście, ale niestety bez psa. Tak się cieszyłam, że na wystawe mam tak blisko, ale Freyr zdecydowała inaczej:diabloti: . Będe i w sobote i niedziele. Porobie troche zdjęc jak nie mam innego zajęcia. Bede miała czarną koszulkę z Wilczakiem (jak znajde) więc można podejśc.
P.S. Co do namiotu to powinien byc. W zeszłym roku chyba został zabrany w inne miejsce bo był potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]P.S. Co do namiotu to powinien byc. W zeszłym roku chyba został zabrany w inne miejsce bo był potrzebny.[/QUOTE]

no własnie w zeszłym roku to slyszalam rózne wersje od organizatorów.. chyba sie nie dogadlai miedzy soba co maja wciskać wystawcom:diabloti:
jednak licze ze namiocik bedzie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzelika']wedle mnie może go niebyć, bo pod tym namiotem strasznie duszno było, a na dworze chociaż wiaterek powiewa. Namiocik daje tylko cień a pod nim jak w szklarni - strasznie dawało :angryy:[/quote]


Chyba nie bylas w zeszlym roku w niedziele jak byly oberwania chmury. Teren wygladal jakby trąba powietrzna przeszla.
Pozatym przewiew jest.. a przeciez cala wystawe nikt nie kaze pod nim siedziec;) zawsze an ringu latwiej wystac niz w sloncu czy deszczu:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiadomo jeszcze czy będzie namiot. W ubiegłym roku w ostatnim momencie okazało się, że namiot nie może przyjechać do Leszna, ponieważ potrzebny był na.....wizytę papieża

W tym roku wystawa odbędzie się nie jak dotychczas, na stadionie lekkoatletycznym, ale na stadionie żużlowym (duży stadion obok). Istnieje obawa, że przy upalnej pogodzie będzie na płycie bardzo gorąco.... będzie również problem z cieniem... także wydaje mi się, że należy trzymać kciuki żeby jednak był ten namiot...

MOSiR nie zgodził się na udostępnienie stadionu lekkoatletycznego, zasłaniając swoją decyzję jego niedawnym remontem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pi_wei']Nie wiadomo jeszcze czy będzie namiot. W ubiegłym roku w ostatnim momencie okazało się, że namiot nie może przyjechać do Leszna, ponieważ potrzebny był na.....wizytę papieża

W tym roku wystawa odbędzie się nie jak dotychczas, na stadionie lekkoatletycznym, ale na stadionie żużlowym (duży stadion obok). Istnieje obawa, że przy upalnej pogodzie będzie na płycie bardzo gorąco.... będzie również problem z cieniem... także wydaje mi się, że należy trzymać kciuki żeby jednak był ten namiot...

MOSiR nie zgodził się na udostępnienie stadionu lekkoatletycznego, zasłaniając swoją decyzję jego niedawnym remontem...[/quote]


no nie mówcie;/ to fatalnie, tutaj bynajmniej po bokach jest cien w niektorych miejscach, a tam jest tragedia:roll: Jak nie bedzie namiotu to juz totalna klapa. A czemu wogole taka decyzja organizatorów? czy tamten stadion byl zly..? tak sie kurzyc bedzie i tak jak zwykle. Wydaje mi sie ze za malo miejsca tam nie bylo.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam że to nie jest decyzja organizatorów.... właściciel stadionu lekkoatletycznego nie zgodził się na zorganizowanie na nim wystawy psów argumentując swoją decyzję niedawnym remontem obiektu.

Mam nadzieję, że mimo tej niedogodności, wystawa Prestige w Lesznie zachowa swój prestiż...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.zkwp.leszno.pl/wystawy/prestige/140459.xhtml[/URL]

Jest jakby plan sędziowania ale wyświetla się (bynajmniej mnie) tylko niedziela i kawałek soboty :mad:

Może nie zdążyli wszystkiego wprowadzić?

Link to comment
Share on other sites

a mi potrzebna i sobota i niedziela - póki co wiem, że Raptus będzie miał w niedzielę 4 rywali - to chyba najmniejsza ilość psów w klasie młodzieży w naszej karierze wystawowej ( nawet na krajówkach było po 8-10 goldenów w młodzieży;) ) - więc super:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...