Jump to content
Dogomania

Stary pies w typie jamnika, ma dom:)


martasekret

Recommended Posts

Jakieś wieści?

Na stronie promyka pies jest w znalezionych - trzeba tam zmienić, nie wiem kto zgłaszał...
Czy ktoś dodzwonił się do schroniska?
Czy są jakieś osoby chętne do poszukiwań?
Na FB trzeba zmienić nazwę wydarzenia, bo jest tylko w komentarzach mała informacja że zaginął.
Trzeba ustalić w jakiej okolicy zaginął i w którą stronę się poruszał.
Może sprawdzić okolice, gdzie został po raz pierwszy znaleziony?
No i przede wszystkim zmienić tytuł wątku.

Edited by sachma
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki za zainteresowanie.
byłam wczoraj sama, tzn z mamą, nie było czasu, żeby organizować grupę. Zrobiłam sobie taki roboczy plakat, z podstawowymi informacjami i jego zdjęciem - mogę przesłać komuś na maila. Dzisiaj ania drukuje większą ilość plakatów i będzie rozwieszać. Ja niestety jestem uziemiona do 20:(
co do okoliczności zaginięcia - adasiowi zachciało się wyjść w późnych godzinach wieczornych, córka pani juz spała, więc ta wypuściła go do takiego ogródka, które są przy balkonach na parterze (tzn. tak mi się wydaje, bo innych ogródków tam nie ma). Adaś popędził, a że pani porusza się o kulach, to nie była w stanie go dogonić. Córka została obudzona, ale po psie ani śladu. Wszystko działo się na ulicy Pilotów. Dokąd pobiegł, tego nie wiem.
Dzisiaj dowiem się, czy pies nie siedzi czasem w schronie. W weekend, w godzinach popołudniowych czy wieczornych ciężko dowiedzieć się czegokolwiek, od kogokolwiek w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']Jakieś wieści?

Na stronie promyka pies jest w znalezionych - trzeba tam zmienić, nie wiem kto zgłaszał...
Czy ktoś dodzwonił się do schroniska?
Czy są jakieś osoby chętne do poszukiwań?
Na FB trzeba zmienić nazwę wydarzenia, bo jest tylko w komentarzach mała informacja że zaginął.
Trzeba ustalić w jakiej okolicy zaginął i w którą stronę się poruszał.
Może sprawdzić okolice, gdzie został po raz pierwszy znaleziony?
No i przede wszystkim zmienić tytuł wątku.[/QUOTE]

Pani Basia już prosiła o zmianę - ludzie dzwonią ciągle, bo myślą, że namierzyli psa
FB - to nie moja działka, nie mam tam konta
Zaginął na ulicy Pilotów. Dokąd poszedł - nie wiem.
Znaleziony został w Gdańsku Głównym - nie sądzę, że tam dotarł, przynajmniej jeszcze nie
Tytuł wątku już zmieniam

Link to comment
Share on other sites

pani Ania ma zablokowane konto na dogo. Dziś wydrukuje plakaty i prosi o kontakt z natalia_aa (obie dobrze się znają). Pani, która wypuściła psiaka jest o kuli, nie zrobiła tego celowo, chciała pomóc, bo domagał się wyjścia. A wyszło fatalnie. Też się martwi.

Link to comment
Share on other sites

Powiedz Ani, że Monika jest także u nas na amstaffowym forum - niech w ten sposób się z nią skontaktuje, widocznie Monika ma tu pełną skrzynkę. Z resztą wysłałam Ani na fb namiary na Monię.

Chęć pomocy możecie zgłaszać do mnie na PW, wysyłać będę na bieżąco namiary na Was, Ani!

Wstawcie proszę jakiś link do plakatu w formacie do druku, pamiętając o tym, by drukowanymi literami napisane było, że jest nagroda za pomoc w odnalezieniu!
Proszę też, żeby ktoś wstawił link do fb.


PS: Marta dokładnie - tam nie ma innych "ogródków", pracuje w Gdańsku, sporo w terenie, więc niestety wiem, jak to wygląda!
To nawet nie są ogródki, to 2x3m kawał trawy, czasami ogrodzony zwykłym "dziurawym" żywopłotem.

Edited by natalia_aa
Link to comment
Share on other sites

tak, ja wczoraj łaziłam i tylko taki "ogródek" przyszedł mi do głowy....
szkoda, że nowy dom Adasia nie interesuje się sytuacją...nawet nie zapyta, czy pies się znalazł....o poszukiwaniach nie wspomnę.....
nie powinien z powrotem tam trafić, tak uważam, ale jak nie tam to dokąd....???

Brązowa ze schronu w Sopocie powiadomiona...może aż tam zawędruje...? O ile jeszcze jest wśród nas...?
Wywieszcie proszę plakaty przy stacji SKM, mi już wczoraj nie starczyło ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']tak, ja wczoraj łaziłam i tylko taki "ogródek" przyszedł mi do głowy....
szkoda, że nowy dom Adasia nie interesuje się sytuacją...nawet nie zapyta, czy pies się znalazł....o poszukiwaniach nie wspomnę.....
nie powinien z powrotem tam trafić, tak uważam, ale jak nie tam to dokąd....???[/QUOTE]

Marta, najpierw to ten pies musi się znaleźć, potem będziemy dumać!
Co do domu... brak słów!

Link to comment
Share on other sites

Czy ten dom w ogóle był sprawdzany? Takie achy, ochym, że Viva znalazła super dom... ale co to za dom/.... okk że pies nawiał jestem jeszcze jako tako w stanie zrozumieć, ale brak zainteresowania kompletny? Przy takim brkau zainteresowania można raczej przypuszczać, że peis został celowo wypuszczony... może jednak były z nim jakieś problemy? Będzie miał dużo szczęścia jak sie znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']Brązowa ze schronu w Sopocie powiadomiona...może aż tam zawędruje...? O ile jeszcze jest wśród nas...?
Wywieszcie proszę plakaty przy stacji SKM, mi już wczoraj nie starczyło ogłoszeń[/QUOTE]

Marta, powtórzę pytanie, czy służby zajmujące się zbieraniem zwłok z ulicy zostały powiadomione, czy ktoś utrzymuje z nimi kontakt?
Jeśli pies wpadł pod samochód, mimo wszystko dobrze byłoby o tym wiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']nie, ja żadnych służb nie powiadamiałam
powiedziano mi, że nia miał na sobie niczego - ani szelek, ani obroży, ale jeszcze się upewnię[/QUOTE]

To ważne zadzwoń do tych ludzi - znajoma przed chwilą mówiła, że widziała dzisiaj ogłoszenie na słupie koło Opery Bałyckiej o znalezieniu jamnika w czerwonych szelkach! Dzwoniłam do Ani, ale niestety nie odbiera.

Link to comment
Share on other sites

Ania potwierdziła, że pies miał na sobie czerwone szelki w dniu zaginięcia!
Próbuje znaleźć kogoś, kto teraz jest w okolicach Polibudy, ja nie mogę aktualnie ruszyć się z pracy!

Może to on...

Marta gdybym miała numer, dawno bym zadzwoniła, ja dostałam tylko cynk, że wisi tam plakat!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']Jeśli da radę, to podajcie nr z plakatu - zadzwonię

Mój chłopak tam jest - zaraz mi poda numer, o ile zlokalizuje plakat[/QUOTE]


Super, próbuję dopytać gdzie mniej więcej był ten plakat!

edit. Justyna szła od Politechniki do SKM i tam na tej trasie plakat rzucił jej się w oczy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...