Jump to content
Dogomania

GACUŚ potraktowany jak śmieć. Przykuty łańcuchem do beczki, bez wody i jedzenia. GACUŚ ZA TM


Recommended Posts

[quote name='Jelena Muklanowiczówna']I przepisu na rolady też zapomniałaś! :P[/QUOTE]


Jeleno, nie zapomniałam, nie mam kiedy wpisać.
Pracuję 10 godzin dziennie, a potem stoję w garach. Wszystko na raz w tym roku dojrzało. Właśnie idę kończyć wysmażanie czarnej porzeczki.
Pamiętam, pamiętam, tylko czasu brakuje.....

Link to comment
Share on other sites

A ja wkraczam z rozliczeniem :)

[B]Stan konta na 27 czerwca wynosił -245,40 zł
Wpłaty:[/B]
+60 zł p.Czesława
+1313,50 zł bianka0 (bazarek)
+30 zł p.Anna
[B]Razem: +1158,10 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-300 zł hotelowanie
-7,50 zł odrobaczenie
[B]Razem: -307,50 zł[/B]

+1158,10 zł - 307,50 zł = +850,60 zł
[B][COLOR=#ff0000]Stan konta na 27 lipca wynosi +850,60 zł.[/COLOR][/B]

U Gacka wszystko gra.. Tylko się poważnie zastanawiam nad jego odchudzeniem, bo zaczyna się bardziej toczyć niż chodzić ;)
Zaskoczył mnie trochę, bo bardzo miło przyjął nowego lokatora w kuchni, mimo, że jest to też chłopak. Doyek wymaga socjalizacji i większość czasu spędza w dużym kontenerze, ale jak chodzi swobodnie i nawet kiedy zachodzi na koszyczek Gacka, to Gacek nie protestuje.
On chyba wie, że to taka sama "przejściówka" jak Rudasek, który pojechał do domu. Z Doykiem może być gorzej, ale kto wie. Może znajdzie dom zaraz po Gacku :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']A mnie zaskoczył, bo Rudaska miał wielką ochotę zjeść ;)[/QUOTE]
Chłopy jak to chłopy - "nie lubieją się" , a wojny to czyja robota? :diabloti::p Mój Harek jak widzi psiaka w wersji męskiej, natychmiast jeż na całym grzbiecie i stoi czając się aby polecieć i szczekając niby zaatakować ( tylko straszenie) - nigdy nie zdąży bo słyszy moje NIE WOLNO !:mad: A karny doopek jest , to trzeba przyznać i niesamowity pieszczoch, ale też dominant ustawiacz:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Gacuś jest jak nasz Maluszek- Gospodarzyk.
Grubiutki, okrąglutki i to on decyduje o hierarchii pozostałych psów. Jeżeli on nie polubi nowego psa, to są małe szanse żeby reszta towarzystwa darzyła go sympatią.
Czyli Murko Wy też macie teraz swojego Gospodarza.

Link to comment
Share on other sites

Gacusia oglądały panie, które adoptowały Lizę.
Niestety babeczki nie przypadły do gustu Gacusiowi, warknął ostrzegawczo :diabloti:
Przypuszczam że facet wystraszył się zbyt gwałtownych oznak zachwytu u Młodszej Pani :evil_lol:. Facetowi trzeba dać trochę czasu, ma podejście dość konserwatywne do nowych znajomości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Gacuś w koszyczku jest piękny.:loveu:
Nie wiem, może z Gacusiem adopcja byłaby bezproblemowa, może panie wybrały nieodpowiedniego pieska...:roll:[/QUOTE]
Panie to powinny mieć zakaz wyboru jakiegokolwiek zwierzęcia po tym co zrobiły z Lizą.
Gacucha mądry, że do nich nie chciał iść. Lepiej nie myśleć co by się mogło z nim dziać np na starość jak już zdrówko nie byłoby te...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...