Jump to content
Dogomania

Szczeniaki spaniela już w DOMACH STAŁYCH!


Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To wszystko jest do obgadania i ustalenia. czy siostra miała wcześniej psa? Dlaczego akurat spaniel? Zdaje sobie sprawę, że piesk itrafią do niej wykastrowane/w umowie będzie zapis o kastracji? Dlaczego nie może sama przyjechać po pieska? czy zdaje sobie sprawe z potencjalnych wydatków, gdyby (tfu, tfu) piesek zachorował?
EDIT: dlaczego 'raczej' się zgadza?

Link to comment
Share on other sites

juz zapytałam :) zgadza się :)
w dziecinstwie mielismy psa, a tak w domu jest kot. Mieszka sama. A spaniel dlatego ze jest zakochana w tej rasie :) Tak zgadza sie na kastracje, ( w domu mamy tez kastrata ale kota) Tak wie o wydatkach jakie ją czekają z psiakiem, jest gotowa. Niestety nie ma mozliwosci przyjechac po maluszka.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, Beatko, gorące podziękowania za przygarnięcie maluchów pod swoje skrzydła. :loveu: :loveu: :loveu:

Odnośnie chętnego domku... Mam tylko nadzieję, że uda się ślicznudę ustawić pod miłość do kota, bo jak zacznie polować... no ale nic, nie ma co z góry przesądzać, może się, daj Boże, uda. :lol:

Link to comment
Share on other sites

OKI, a propos, bo piszę na zdychającym necie i jeszcze to trochę potrwa. :-( Dziewczyny - Tczew to to ok. 38-40 km do Trójmiasta. Piszcie do [B]brazowa1[/B] o tę wizytę. Byłabym mega spokojna, gdyby to Ona się podjęła, a jeśli nie... to może podpowie kogoś łebskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono']wysłać ankietę? (dysponuję "animaliowską")[/QUOTE]
BeaBono mogę podesłać Ci ankietę spanielową. Jest podobna do tej z Animalii, ale zawiera też pytanie typowo rasowe.


Spaniele raczej nie mają zapędów myśliwskich wobec kotków, znam wiele mieszkających z kotami, a nawet z papugami. Moja miała do czynienia z żółwiem i malutkimi zajączkami, które odkarmiałam i też nic im nie zrobiła, a nigdy wcześniej nie miała do czyniania z takimi zwierzętami. Takie maluchy na pewno szybko się przyzwyczają do każdego zwierzaka.


Prześliczne są!!! Już je kocham! :loveu: :loveu: :loveu:

Zazdroszczę możliwości tymczasowania takich cudaczków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']BeaBono mogę podesłać Ci ankietę spanielową. Jest podobna do tej z Animalii, ale zawiera też pytanie typowo rasowe.


.....
Prześliczne są!!! Już je kocham! :loveu: :loveu: :loveu:

Zazdroszczę możliwości tymczasowania takich cudaczków![/QUOTE]

Bardzo proszę o ankietę ([email protected]). Zamierzam zrobić malcom sesję zdjęciową i ogłoszenia.
Ankieta na pewno mi się przyda, bo niektórzy nie dzwonią na nr podany w ogłoszeniu, ale idą na łatwiznę i piszą przez formularz kontaktowy.
Co do Sida i Diego. Zazdrość, cioteczko, zazdrość :evil_lol:
Małe bestie są inteligentne :cool3: "Rozkimały" w mig kulę smakulę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki czy ja mam kupić karmę czy wy? i jakiej firmy?Myślę ,że nim pójdą do domku to 5 kg starczy na tę dwójkę.Chcę kupić tabletki na odrobaczanie bo wg ksiązeczki to w tym tygodniu powinny być odrobaczone.Czy paragony i rachunki na mnie wystarczą czy brać faktury na Fundację Kastor?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Witajcie, ja mieszkam w Poznaniu, mogę do Kościana po psiaki pojechać - bez zwrotu kosztów, muszę tylko pomyśleć z kto ze mną pojedzie, bo w jedną osobę z 2-3 szczeniakami w aucie może być problem - napiszcie czy jeszcze pomoc - tzn. transport potrzebny?

Ja kończę pracę ok. 17:30 - od razu mogę pojechać.[/QUOTE]

Bardzo dziékujemy za propozycjé, malenkie juz bezpiecznie dojechaly z dziewczynami.

[quote name='BeaBono']majguś, u nas kotów jak mrówków :cool3:

natalia. spanielki mają 9 tygodni

wysłać ankietę? (dysponuję "animaliowską")[/QUOTE]

Ankieta, jak rozumiem to lista weryfikujáca potencjalnych chétnych? Bo umowy adopcyjne bédá fundacyjne.

[quote name='majqa']OKI, a propos, bo piszę na zdychającym necie i jeszcze to trochę potrwa. :-( Dziewczyny - Tczew to to ok. 38-40 km do Trójmiasta. Piszcie do [B]brazowa1[/B] o tę wizytę. Byłabym mega spokojna, gdyby to Ona się podjęła, a jeśli nie... to może podpowie kogoś łebskiego.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziékujé kochana za polecenie. Zaraz napiszé prosbé do brázowej.

[quote name='sharka']Ja tylko dodam, że dostałam od Diega duuuuzy prezent na pożegnanie :diabloti: Gdzie się to wszystko zmieściło w takim małym ciałku?! :crazyeye:[/QUOTE]

A to maly dziadu z duzym prezentem :p

Juz piszé, Bea tabletki i inne wetowe sprawy - faktury na Kastora. Karmé - zamówié na necie i wyslé od siebie, podaj mi proszé pelen adres pocztowy i kom. na pw, bo Ela dzis w drodze a Ona ma Twoje dane.

Natalio i Sharko, podajcie mi ile i komu za wczorajszá jazdé. Bardzo wielkie dziéki za transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...