Jump to content
Dogomania

14 - letni Bonus/ Dżeki wrócił do domu!


szafra

Recommended Posts

Spaniele słyną z tego, że to szkudniki są, a w domu się rozkręcają. Jak został sam w boksie, to teraz jest tam Panem i władcą hehe :):):) Jednak chore serce, leki do końca życia... Mam nadzieje, że Polar będzie miał na tyle zregenerowaną wątrUPkę, że nie będzie już musiał blać tabletek, bo to jednak mordęga jest, czy psiak czy kot... 3mam kciuki i do góry Czokolado!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co zdziwiłam się P. Emilia i Elik skasowały banerek Boneska:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nawet się nie pożegnały:angryy: I tu powiem że stało się tak jak mówiłam że jeśli sam nie zadziałasz to fundacja nie pomoże i tak jak pisałam "więcej gadają jak mają" nawet nie podziękowały za transport ich spanieli i nie zapytały jak przebiegła naszym cudownym ludziom droga powrotna do domu:shake::shake::shake: Pokazały te Panie jaką są Fundacją ale przez małe "f"

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj pierwszy telefon z ogłoszeń :evil_lol::evil_lol:. Państwo z pod Opola. Mieszkają w domku, mają suczkę Onkę, czasami ich nie ma w domu, ale jest to ok. 3-4 godziny.
Pani pytała o serce i leki na serce, o charakter Bonesa. Konkretna rozmowa. Podpowiedziałam jej, że jest coś takiego jak DT :cool3::cool3: za leki, o transporcie... itp.
Zobaczymy co z tego wyniknie. Pani powiedziała, że porozmawia z mężem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DT Iwa']Wiecie co zdziwiłam się P. Emilia i Elik skasowały banerek Boneska:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nawet się nie pożegnały:angryy: I tu powiem że stało się tak jak mówiłam że jeśli sam nie zadziałasz to fundacja nie pomoże i tak jak pisałam "więcej gadają jak mają" nawet nie podziękowały za transport ich spanieli i nie zapytały jak przebiegła naszym cudownym ludziom droga powrotna do domu:shake::shake::shake: Pokazały te Panie jaką są Fundacją ale przez małe "f"[/QUOTE]
Oj nieładnie, nieładnie :shake::shake::shake:
Panie się nie pożegnały, bo do Bonesa zaglądać nie przestały. Co jakiś czas pomoc jakąś proponowały. Że nie odpowiadała, no cóż, proponowały to co miały. Zaglądać nadal zaglądają (jak widać), bo myślą, że może jeszcze się przydają
A banerka nie skasowały tylko wymieniły na banerek bidy bardziej potrzebującej. Każda z nas, robi to co jakiś czas. Emilia chyba nawet wcale go nie miała.
A co do podziękowania za transport, to chyba nie P. DT Iwa się należą.
Tak więc P. DT Iwa o co Pani chodzi ? Czy to z potrzeby serca, czy charakter taki przez małe "c"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DT Iwa']Wiecie co zdziwiłam się P. Emilia i Elik skasowały banerek Boneska:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nawet się nie pożegnały:angryy: I tu powiem że stało się tak jak mówiłam że jeśli sam nie zadziałasz to fundacja nie pomoże i tak jak pisałam "więcej gadają jak mają" nawet nie podziękowały za transport ich spanieli i nie zapytały jak przebiegła naszym cudownym ludziom droga powrotna do domu:shake::shake::shake: Pokazały te Panie jaką są Fundacją ale przez małe "f"[/QUOTE]
DT Iwa z całym szacunkiem, ale chyba dopatrujesz się czegoś, czego nie ma.
Ja też obiecałam coś Bonesikowi, banerka jego nie mam, ale też nie znikłam, zaglądam codziennie, ale nie piszę, bo jak nie mam pomysłu na pomoc, to nie mam co pisać. No może hopnąc wątek bym mogła, ale czasami zapominam.
Nadal jednak podtrzymuję propozycję wysyłki karmy, gdyby znalazł się DT dla Bonesa.

I trzymam kciuki, żeby udało się z tym domkiem z okolic Opola, chociaż jako DT. :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']DT Iwa z całym szacunkiem, ale chyba dopatrujesz się czegoś, czego nie ma.
Ja też obiecałam coś Bonesikowi, banerka jego nie mam, ale też nie znikłam, zaglądam codziennie, ale nie piszę, bo jak nie mam pomysłu na pomoc, to nie mam co pisać. No może hopnąc wątek bym mogła, ale czasami zapominam.
Nadal jednak podtrzymuję propozycję wysyłki karmy, gdyby znalazł się DT dla Bonesa.

I trzymam kciuki, żeby udało się z tym domkiem z okolic Opola, chociaż jako DT. :kciuki: :kciuki:[/QUOTE]

Ale ja nie do pani to pisałam. I dziękujemy za pomoc z karmą na pewno się przyda nie każdy zawsze może wpaść na wątek i jest to zrozumiałe. A czy dopatruję się czego nie ma na prawdę tak nie jest, bo nasza Martusia niestety została sama z paragonem nie na małą sumę.Banerka ja też nie mam bo mam też 2 banerki które prowadzę i to zrozumiałe nie możemy mieć ich wszystkich.:p Jak już nasz chłopak pujdzie na DT to napewno karma się przyda i jeszcze raz dziekujemy.

Edited by DT Iwa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']
A co do podziękowania za transport, to chyba nie P. DT Iwa się należą.
Tak więc P. DT Iwa o co Pani chodzi ? Czy to z potrzeby serca, czy charakter taki przez małe "c"?[/QUOTE]

Jak już to "ch". Wiesz o co mi chodzi o to że nasza Martusia została sama obiecaliście pokryć koszt Bonesowi leczenia ????????? Wstawiła paragon a nawet się nie odezwałaś (jakby tematu nie było) Nie ładnie! Ona jako jedyna liczyła na to!!!!! Mnie za transport dziękować nie musisz, bo to shanti się należą podziękowania, ale z nią również potrafisz się tylko kłócić.

Marta przepraszam.

Edited by DT Iwa
Link to comment
Share on other sites

Iwona, po co się udzielasz na temat Pani Elik? Charakter przez małe "c" to właśnie ta Pani posiada. Było spotkanie, była rozmowa. Tak w sumie to Bones nie otrzymał chyba żadnej pomocy, bo właśnie nawet nasza Marta została sama z rachunkami... A ja jestem winna podziękowania dla tych Pań, które załatwiały transport, bo tak w sumie to chyba nie wiedziały, kto jedzie i jak jedzie bo się tym nie zainteresowały. 20 godzin jazdy w tragicznych warunkach drogowych. Dziękuję Paniom! Mam nadzieje, że te dwa Spanielki nie nabroiły już więcej niżli tylko zatrzasnęły zamek centralny... :):):) 100zł, na paliwo się znalazło... U nas pies siedzi w schronisku i sami musimy kombinować na wszystko... Nie mam zamiaru wysłuchiwać żadnych obelg, komentarzy, ani tłumaczeń. To jest dla mnie sprawa zamknięta. Ci którzy pomagają, niech są, niech podnoszą, niech napiszą. A jak coś do mnie mają, proszę na PV.

NIE ZAŚMIECAJMY WĄTKU BONESA, PO RAZ OSTATNI PROSZĘ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona1991']...
To jest dla mnie sprawa zamknięta. Ci którzy pomagają, niech są, niech podnoszą, niech napiszą. A jak coś do mnie mają, proszę na PV... [/QUOTE]
Asia & Ginger, rada na przyszłość - na tym wątku pomagaj i siedź cicho, a jak piszesz, to tylko po myśli Mona1991. Jak myślisz inaczej to wara Ci do wątku, pisz na PW. Tylko Mona1991 może tu pleść co ślina na język przyniesie.

[quote name='Mona1991']...Nie mam zamiaru wysłuchiwać żadnych [B]obelg, komentarzy, ani tłumaczeń[/B]. To jest dla mnie sprawa zamknięta...
...NIE ZAŚMIECAJMY WĄTKU BONESA, PO RAZ OSTATNI PROSZĘ.[/QUOTE]
Obrzucić kogoś publicznie stertą bezzasadnych pretensji i wymagać, żeby odpowiedział nie na forum publicznym, tylko po cichu na PW. Niech inni myślą, że to była prawda.
Chyba sama Mona1991 w to nie wierzy, że można kogoś publicznie oczernić i pozostanie to bez reakcji. No chyba, że na to właśnie liczyła, ale się przeliczyła.
Jeśli nie chce się wysłuchiwać [B]obelg[/B], to nie wolno lżyć innych. Jednak chociaż zostałam tu nie po raz pierwszy z resztą obrażona, nie zamierzam nikogo obrażać, odpieram nieprawdziwe zarzuty.
[B]Komentarzy[/B] nie robię, bo i co tu komentować.
[B]Tłumaczyć [/B]także się nie mam zamiaru, bo nie zrobiłam nic, z czego musiałabym się tłumaczyć.
Dla tych, którzy ewentualnie przeczytają post DT Iwa lub Mona1991 pragnę wyjaśnić, że pomimo wielu ataków tak na Fundację KASTOR, jak i wycieczek personalnych do zarządu tej Fundacji, Fundacja nie cofa obiecanej pomocy. Określone zostało w czym Fundacja może pomóc i czekamy na sygnał. Czy wstawienie skanu paragonu na wątek miało być tym sygnałem ? Jeśli tak, to chyba jakiś nowy, bezsłowny system porozumiewania się, żeby nie powiedzieć prośby o zwrócenie kosztów. Jeśli to była prośba o zwrot kosztów (choć ja odczytałam to jako rozliczenie się ze zbieranych pieniędzy - była mowa o zbiórce), to wyjaśniam, co już było wyjaśnione, że Fundacja może pokryć wyłącznie fakturę wystawioną na Fundację. Nie ma innej możliwości. Paragon może służyć tylko do rozliczenia się z pieniędzy, które wpłynęły na prywatne konto osoby rozliczającej się.
Co do wielkiej niewdzięczności za przewiezienie 2 psów z W-wy do Kielc i 1 w okolice Krakowa, to rzeczywiście [COLOR=blue][B]bardzo przepraszam Pana Grzegorza, że nie zadzwoniłam i nie podziękowałam za szczęśliwe dowiezienie tych biedaków do hoteli, co niniejszym czynię[/B][/COLOR].
[CENTER][COLOR=blue][B]Panie Grzegorzu bardzo Panu dziękuję, że zgodził się Pan pomóc tym biedakom uwolnionym przez naszą Fundację ze schroniskowej gehenny.[/B][/COLOR]
[/CENTER]
Panie Grzegorzu, na swoje wytłumaczenie mam tylko to, że w tamtym czasie równocześnie załatwiałam kilka spraw wymagających dużej gimnastyki logistycznej i bardzo dużego natężenia uwagi. Ze swej strony zrobiłam wszystko, żeby jak najbardziej ułatwić przewóz psiaków. Hotel, do którego jechały 2 spaniele mieści się pod Kielcami. Żeby Pan Grzegorz nie zjeżdżał z trasy, poprosiłam Panią z hotelu, żeby odebrała psiaki na trasie i tak się stało. Pan Grzegorz "wyładował" psiaki i mógł bez większej straty czasu jechać dalej. Tak samo załatwiłam z hotelem pod Krakowem. Właścicielka hotelu wyjechała po psiaka na trasę przejazdu Pana Grzegorza.
Po zawiezieniu psów z Waszego schroniska do Warszawy, Pan Grzegorz wracając do schroniska "nadrobił" dla psów z innych schronisk, żeby je przewieźć do hoteli, 70 km. Pytałam ile powinnyśmy zapłacić za tą przysługę. Usłyszałam 100 zł. Zapłaciła prezes Fundacji z prywatnych funduszy. Moje wina, że w natłoku spraw, które wówczas załatwiałam, zapomniałam jeszcze raz podziękować Panu Grzegorzowi. Podziękowałam wstępnie, gdy zgodził się zabrać w drodze powrotnej z Warszawy do schroniska psy, które zostały adoptowane ze schronisk w celu socjalizacji i szukania im domów. Koszty utrzymania tych 2 spanieli w hoteli w całości ponosić będzie prezes Fundacji, taki ma kaprys.
Na utrzymanie suni, która pojechała do hotelu pod Kraków złożyli się darczyńcy, ale czy to wystarczy ? Pies co prawda ładny, ale duży, mało kto szuka dzisiaj takiego psa do mieszkania lub domu, a my go do budy nie wydamy. Nie wiadomo ile jeszcze będzie potrzebnych środków na jego utrzymanie, ale Fundacja, na prośbę, udostępniła konto do wpłat i przejęła nad sunia opiekę.

Doprawdy nie wiem skąd tyle pretensji i o co ?

Obrzucić kogoś błotem i uważać sprawę za zamkniętą. Jakie to wygodne, ale i niewiarygodne, że ktoś tak może myśleć. Od dawna nic nie piszę na wątku, żeby się nie narażać na takie właśnie ataki, ale widać i to za mało. Proszę nie liczyć na to, że pozwolimy oczerniać, insynuować i deprecjonować działania członków Fundacji.
Na pewno nie pojawią się tu nasze posty, jeśli nie będzie szkalowane dobre imię Fundacji, czy jaj członków.
Pomimo złowrogiego nastawienia, Fundacja nie zamierza się wycofać z obiecanej pomocy. Jeśli taka będzie potrzebna, proszę się zwrócić o nią na PW. Proszę jednak pamiętać, że obowiązują nas reguły księgowości dokładnie takie same, jak każdego przedsiębiorstwa. Do przelania środków wymagana jest faktura przelewowa wystawiona na Fundację.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

A Bonesek ma się dobrze, siedzi z połamańcem z Zawiercia. Dogadują się, nie kłócą nawet przy jedzeniu.
Naprawdę, wolę psy niż ludzi, a dogomanii mam powyżej dziurek w nosie:shake:
Grześ wczoraj zmienił im budę na nówkę, więc mają luksus:roll:

A schroniska proszę w żadne spory nie mieszać. My robimy co do nas należy, a nawet więcej.
Jak już tak się chwalimy to w innym schronie nikt by się z nim nie pieścił tylko igła i po kłopocie.
A my powalczymy o niego, mimo wszystko, z wami lub bez was, dogomanio.

Edited by shanti
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DT Iwa']Wiecie co zdziwiłam się P. Emilia i Elik skasowały banerek Boneska:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nawet się nie pożegnały:angryy: I tu powiem że stało się tak jak mówiłam że jeśli sam nie zadziałasz to fundacja nie pomoże i tak jak pisałam "więcej gadają jak mają" nawet nie podziękowały za transport ich spanieli i nie zapytały jak przebiegła naszym cudownym ludziom droga powrotna do domu:shake::shake::shake: Pokazały te Panie jaką są Fundacją ale przez małe "f"[/QUOTE]

ojjj dziewczyno, nie masz pojécia a sié wypowiadasz, DT Iwa przez male "d"... myslisz ze tylko banerek i pisanie na tym wátku swiadczá o czykolwiek? to rzeczywiscie masz pojécie, jak to male "d"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']A Bonesek ma się dobrze, siedzi z połamańcem z Zawiercia. Dogadują się, nie kłócą nawet przy jedzeniu.
Naprawdę, wolę psy niż ludzi, a dogomanii mam powyżej dziurek w nosie:shake:
Grześ wczoraj zmienił im budę na nówkę, więc mają luksus:roll:[/QUOTE]

Bardzo się cieszę z tego, że się dogadują i nowa budkę mają chłopcy :multi:.

Z rachunkiem to ja zawaliłam, bo zapłaciłam gotówką i już nie da się tego odkręcić.
To już i tak jest załatwione;).
Z Emilią2280 cały czas piszemy do siebie na PW w sprawie Bonesa, jesteśmy w kontakcie.
Koniec kropka.

Ja tez czasami zaglądam na wątki a nic nie piszę.

A tu mi proszę konkrety pisać dotyczace Bonesa....w ogóle jakiś dziwny to wątek.
Nie wiem co robić ... naprawdę !

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

Dobra, juz po sprawie, zaczynamy od nowa i pokojowo :)

Tak jak odpisalam na pw Dt Iwa (przez duze "D" :P) - myslé ze najlepszym wyjsciem dla wyjca bylby DT u Karmelci za 200zl. Ma czas, zajmuje sie starutkimi spanielami, ma akurat miejsce, jest sprawdzona i od niej latwiej byloby znalezc dom wyjcowi.

Ja mogé dac 100zl miesiécznie (nie z fundacyjnej kasy), brakowaloby 100zl miesiécznie, co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...