Jump to content
Dogomania

14 - letni Bonus/ Dżeki wrócił do domu!


szafra

Recommended Posts

  • Replies 813
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KasiaJessy']tylko trzymać :thumbs::dog:kciuki...Była jedna osoba czy Bones może być z dziećmi 2letnich i 4letnich ?[/QUOTE]
Do większych dzieci chyba tak. U nas były dzieciaki 5 i 8 lat - głaskały, chodziły za nim ale nie nachalnie. On zaglądał, ale nie pałał jakąś dziką radością do dzieciaków. Na spacerze tez mała dziewczynka go głaskała i było ok!
Nie wiem jak z 2-latkiem ??? Z racji swojego starszego już wieku może nie miałby ochoty żeby go za ucho i ogon wytargało :shake:... może być różnie.

Ja jeszcze nie słyszałam, żeby warknął na kogoś lub postraszył zębami.
Można z nim robić wszystko - u weta RTG też bez niczego zrobione było.
Taki sobie Bonesik ...

Myślę o Karmelci i DT. Ja też mogę dołożyć grosik :evil_lol:.

I teraz to już do Shanti trzeba uderzyć, ponieważ ona ma najwięcej do powiedzenia w tej sprawie jako pracownik schroniska i osoba odpowiedzialna za adopcje.

I ja Wam wszystkim Ciotki dziękuję za pomoc, zaangażowanie i wszystko co dla Bonesa robicie.

Jeżeli chodzi o DT to ja teraz mogę dać [B]20 zł[/B] ( dopóki się nie dowiem ile mnie będzie kosztował samochód i zdarty lakier :shake::shake: ).

[B][U]Stałe deklaracje [/U][/B]:

Emilia2208 [B]100 zł [/B]:loveu:
Paulina S.[B] 10 zł[/B] :loveu:
Marta B. [B]10 zł[/B] :loveu:
Marta M. [B]20 zł[/B]

Dziękujemy :multi:

to już mamy 140 zł - jeszcze 60 zł i Bones będzie w DT !!!!
No może jeszcze do transportu troszkę trzeba będzie dołożyć.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']tylko trzymać :thumbs::dog:kciuki...Była jedna osoba czy Bones może być z dziećmi 2letnich i 4letnich ?[/QUOTE]
Zainteresowani DS czy DT ? bo lepiej by było mu znaleźć dom stały. Jeśli by się nie udało to i ja dorzucę"grosik" na DT, ale myślę że trzeba szukać DS i na tym skupić swą uwagę.
Wydaje mi się też, że jak by trafił do rodziny z dziećmi to też dobrze :) o ile nie zostawał by sam na kilka godzin.

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Mam jeszcze deklaracje od Mariat - 100 zł jednorazowo. I od Moniki S. 10 zł deklaracja stała , zapłaci Boneskowi za cały rok:loveu: Ja myślę, że nawet miesią czy dwa w DT to dla niego dobrze. I może nauczy się pewnych rzeczy.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona1991']Ważne, żeby na 1 miesiąc uzbierać chociaż... Później będziemy zbierać na następny, na następny... Ja w marcu mogę sypnąć na pewno coś, bo teraz to chyba jednak lipa.[/QUOTE]

[B] [/B]

[QUOTE]=szafra:loveu:Mam jeszcze deklaracje od Mariat - 100 zł jednorazowo. I od Moniki S. 10 zł deklaracja stała , zapłaci Boneskowi za cały rok:loveu: Ja myślę, że nawet miesią czy dwa w DT to dla niego dobrze. I może nauczy się pewnych rzeczy. [/QUOTE]

dziewczyny mnie życie nauczyło że takie rozwiązanie na chwilę i "jakoś to będzie" ma krótkie nogi :( myślę że trzeba myśleć na chłodno i odpowiedzialnie.
Chcę przez to powiedzieć że skoro DT to trzeba zapewnić stałych deklaracji na rok, w razie "W" bo może się skończyć tak że za 3 miesiące ktoś się wykruszy, albo się pokłóci i Bones trafi z powrotem do schroniska. To taki skrajny przykład, ale jak widać wiele tu nie trzeba by wybuchła wojna ;)
No i szukanie deklaracji na 1 miesiąc to dla mnie absurd sory, ale nie będę się tu z nikim obsrywać bo tu nowa jestem. Dążę do mądrego celu ;)
Ja deklaruję 20zł/mc przez rok. Jednak trzeba dalej walczyć o DS dla Bonesa.

Link to comment
Share on other sites

Ojojojo ile tego już jest Będzie już na 2 miechy????? :-o:-o:-o Pozdrawiam Czekolade :loveu::loveu:

kajk@- gdzie ty tak daleko odbiegasz Bons mam nadzieje że miesiąc góra 2 miechy pociągnie na DT :-o:-o emilia2280 i elik pomogą szybciutko znaleść DS bo ja trzymam kciukoleeeeeee:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina0409']Ode mnie będzie 10 zł deklaracji stałej. Szafra już mi wysłała dane do wpłat :-)[/QUOTE]

Czy to jest moja Paulinka S ??? Naprawdę ? :evil_lol::loveu:

Nie wiem czy wszystkim wysłałam namiary na konto - jeżeli ktoś nie dostał proszę pisać!

Ja tez myślę, że góra kilka miesięcy posiedzi w DT i znajdzie dom. Oby nauczył się zostawać w domu i nie wariował. Bez tego może być ciężko z DS :shake:.
Bądźmy dobrej myśli.

Mamy teraz taką sytuację:

[B]Deklaracje stałe [/B]: [U][B]STYCZEŃ [/B][/U]
[INDENT] Emilia2280 100 zł [B]? [/B]...
[/INDENT][INDENT]Monika55 10 zł [B] ? ...

[/B]MonikaS. 10 zł ( 30 euro) 123,26 zł Monika zapłaciła za cały rok! :loveu:
[/INDENT][INDENT] Paulina S. 10 zł :loveu:
[/INDENT][INDENT] Szafra 20 zł :loveu:
[/INDENT][INDENT]Kajk@ 20 zł :loveu:
[/INDENT][INDENT] Marta B. 10 zł :loveu:
[/INDENT][INDENT]AnnArt 20 zł :loveu:

Urszula1978 10 zł :loveu:
[/INDENT][U][B]RAZEM 210 zł !!![/B][/U]


[U][B]WPŁATY ZA LUTY [/B][/U]:

Urszula1978 10 zł :loveu:

Kajk@ 30 zł:loveu:


[U]+ leki dla Bonesa od piescofajnyjest :loveu:[/U]. Dziękujemy !!!!
[B]
Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy! [/B]
[B]
Jednorazowe wpłaty: [/B][INDENT] Ula - 30 zł :loveu:[/INDENT][LEFT][INDENT]Justyna D. 60 zł :loveu:
[/INDENT][INDENT] Mariat 100 zł :loveu:
[/INDENT][INDENT] Katarzyna B. 10 zł :loveu:
[/INDENT][INDENT] Agnieszka J. 100 zł :loveu:

[B][U]RAZEM 300 zł[/U][/B] :loveu:
[/INDENT][/LEFT]
I jak to wygląda ????
Ja też chcę walczyć o DS dla niego. Tylko same nie wiemy jak to będzie długo trwało :shake:.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

Szafra no dobrze to wygląda. Czekam na dalsze wieści.

Może faktycznie za daleko wybiegłam w przyszłość, to pewnie z braku wiadomosci ile taki DT może trwać :roll: tzn. jak to bywało dotychczas.
Ale ja zawsze wolę mieć nadwyżkę niżeli manko ;)

Ciekawe jaka będzie decyzja schroniska

Link to comment
Share on other sites

Kurcze - wiesz jak ja się boje. Pierwszy raz w swoim życiu zbieram deklaracje na DT i nawet teraz mam wątpliwości, dosłownie co 5 minut...
Nigdy na 100 % nie wiemy co będzie gdy ... gdy zostanie ... gdy pojedzie ...

Też wolę mieć nadwyżkę Kajk@.

Czekamy na decyzję :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Jest na paypalu [B]100 zł[/B] od Mariat. Dziękujemy bardzo!

Ciotki, ja nie będę decydować. Chcecie to wysyłajcie, ale osoba na którą będzie adoptowany Bones zobowiąże się mi na piśmie do finansowej odpowiedzialności za psa. Ja już nie jestem w stanie udźwignąć kolejnych zobowiązań, jastrzębska skarpetka też.
Z całym szacunkiem i sympatią do Was, ale już z Moniką55 miałyśmy przypadki gdzie ktoś psa wysyłał na płatny DT a potem o nim zapominał.
Szafro, nie bierz tego osobiście do siebie, ale wierz mi, zbieranie kasy na psa nie jest rzeczą łatwą, szczególnie przez dłuższy czas.

Póki jest w schronisku ja za niego odpowiadam, jeśli wyjdzie - ta osoba która adoptowała.

Link to comment
Share on other sites

hmm, dlatego dobrze ze jest wiécej osób z mniejszymi deklaracjami niz jak kiedys laska nowa zadeklarowala calosc 450zl na mc i.... zniknéla. to dopiero byl dramat, bo pies w hotelu! tu jest male ryzyko, nie liczé na szybká adopcjé miesiáce, moze rok? mimo wszystko skoro sama placé polowé a o wycofaniu z mojej strony nie ma mowy, chodzbym padla (wtedy Elunia- Elik skontaktuje sié z kim trzeba i moje deklaracje majá byc kontynuowane), to reszta jest malym ryzykiem myslé, nawet jakby pojedyncze deklaracje odpadly. Leczenie na Fundacjé, myslé ze wiékszosc psów w DT nie ma takiego zabezpieczenia jak ma Bones.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...