Jump to content
Dogomania

MA DOM - Talesik po przejściach


rasowa2410

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to zaczynamy pracę nad mamą Rasowej - cioteczki do boju - trzeba użyć wszystkich możliwych argumentów na TAK!!!
Pomysłów na argumenty potrzeba!!!
Ja tam myślę, że Mamcia do urobienia skoro na tyle Bied się już zgodziła? Może popodsyłamy Ci jakieś fotki Rasowa, takie jamniki + ktoś tam...
Ta fotka od Deer idealna:):):)
[B]
Bo czyż Talesik mógłby po takiej smutnej historii swojego życia (to przecież dla Niego tragedia) trafić do lepszego domku, niż u Was??? Napewno nie!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']No to zaczynamy pracę nad mamą Rasowej - cioteczki do boju - trzeba użyć wszystkich możliwych argumentów na TAK!!!
Pomysłów na argumenty potrzeba!!!
Ja tam myślę, że Mamcia do urobienia skoro na tyle Bied się już zgodziła? Może popodsyłamy Ci jakieś fotki Rasowa, takie jamniki + ktoś tam...
Ta fotka od Deer idealna:):):)
[B]
Bo czyż Talesik mógłby po takiej smutnej historii swojego życia (to przecież dla Niego tragedia) trafić do lepszego domku, niż u Was??? Napewno nie!!![/B][/QUOTE]
Dzięki za wsparcie. Jak narazie w domu już ją przekonuje 5 osób. Ona wciąż coś tam mruczy pod nosem (że setera by wolała a ew. ... rottweilera!). Moja mama uwielbia ruch i kocha psy mające energię - dlatego tak jej zależy na dużych rasach
Kapselek się nie zgadza z dużymi psami, więc Talesik by idealnie pasował!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ale super wiadomosc! Jak to sie udalo?[/QUOTE]
- Proszę! Proszę! Proszę! (ja)
- Powiedziałam, że się ZASTANOWIĘ! (mama)
- Od kilku lat tak mówisz :( <tu strzeliłam obrażoną minę...>
po 5 minutach:
- No OK. Pojedziemy do niego w sobotę.

Potem jeszcze coś gadała o tym, że nawet nie mamy drugiej miski :D hahaha :D i że nie mamy dla niego posłanka. Wymyślała ile się da, ale ja byłam stanowcza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rasowa2410']i wsparcie się przydało...

W sobotę mama jedzie ostatecznie obejrzeć Talesa i ew. podpisać umowę na DS :D
TAK SIĘ CIESZĘ![/QUOTE]
Nie było mnie właściwie dzisiaj na dogo, zaglądnęłam tylko dwa razy na moment (jak to w niedzielę, co chwila pełna chata)...
Zaglądam na wątek Celinki i co widzę???
[B]Rasowa jesteś Wielka!!! Twoja Mama też!!! Talesik ma domek!!! I to jaki!!! [/B]
Ja pierniczę - cieszę się, jak murzyn bateryjką!!!
[B]SUPER!!! SUPER!!! SUPER!!![/B]
BYDGOSZCZ GÓRĄ!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Nie było mnie właściwie dzisiaj na dogo, zaglądnęłam tylko dwa razy na moment (jak to w niedzielę, co chwila pełna chata)...
Zaglądam na wątek Celinki i co widzę???
[B]Rasowa jesteś Wielka!!! Twoja Mama też!!! Talesik ma domek!!! I to jaki!!! [/B]
Ja pierniczę - cieszę się, jak murzyn bateryjką!!!
[B]SUPER!!! SUPER!!! SUPER!!![/B]
BYDGOSZCZ GÓRĄ!!![/QUOTE]
Oj! Bo się zarumienię!!! Bez przesadyzmu proszę! Talesik nie będzie miał aż tak dobrze. Uwielbiam szkolić psy, więc codziennie poświęcam godzinę na trening. Biedaczek będzie musiał wkuwać nowe sztuczki aż mózg boli. Kapsel mu pokaże jak to się robi! :D

[B][I][U][COLOR=red]Z DNIEM 14 STYCZNIA (DZIEŃ ADOPCJI) PRZENOSZĘ TALESA NA WĄTEK KAPSLA (i Talesa)
patrz bannerek poniżej --->:[/COLOR][/U][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRd8f3qurOMqqx4rHqkzzkYWmKlUzImCsJiRNbJ64t1UGIyJkA57g[/IMG][IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTPE5EY0c8lBF_J6JD6pF66ACk8ylgZAwbE5Cv_FRRNgasdp52e[/IMG][IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRd8f3qurOMqqx4rHqkzzkYWmKlUzImCsJiRNbJ64t1UGIyJkA57g[/IMG][IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTPE5EY0c8lBF_J6JD6pF66ACk8ylgZAwbE5Cv_FRRNgasdp52e[/IMG][IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRd8f3qurOMqqx4rHqkzzkYWmKlUzImCsJiRNbJ64t1UGIyJkA57g[/IMG]

[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Nawet koty się cieszą:)[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

super decyzja :)
jak fajnie, że psiak z małymi szansami na adopcję znalazł tak świetny dom :)

już biegnę do Waszej galerii :)

***
edit. ewentualnie możesz mamie powiedzieć, że z dużymi psami nie zawsze jest tak kolorowo, bo więcej jedzą, więcej miejsca potrzebują, nie weźmie się go na ręce :) i wtedy przewagę maja psy mniejsze :)

Edited by kalyna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Super!!!!!!!! Wlaśnie miałam zapytać-o to czy przeniesiesz Talesika na wątek Kapselka....ale będzie parka....[/QUOTE]
Pomijając fakt że Kapsel woli chłopców niż dziewczynki... xD taki się urodził. Oj, biedny Talesik będzie z taką "parą" u boku :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Oj tam zaraz woli chłopaków....z braku laku....dobry i facio-jak się ma za dużo hormonów...:evil_lol:.....[/QUOTE]
Kapuśniak często warczy na suczki a samce lubi.
Zobaczymy jak nasza żółwica się zgodzi pod jednym dachem z Talesem... Oczywiście na początku Talesiątko będzie na smyczy. Nie wybaczyłabym sobie jakby się coś stało (bo żółwica też potrafi ugryźć i to mocno!):o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...