Jump to content
Dogomania

koszmar grzywaczy pod Wrocławiem


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pokerku, pamiętałaś, aby po kapieli lekko natłuścić grzywkę? Nie wiem dokładnie czym, ale myslę, że jakas oliwka dla dzieci mogłaby byc dobra.
Może ktos z posiadaczy grzywek się wypowie...

I co z tym drapaniem pod brodą? Grzybek czy tylko odrastająca sierść?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
cieszy mnie info że w piątek mają przyjechać do Wawy. ciągle staram się namówić TŻ na danie DT, jestem już blisko...
i od razu jeżeli są tu jakieś dziewczyny z Wawy-miłośniczki grzywaczy, albo i nie z Wawy, to będę potrzebowała porad dotyczących pielęgnacji :)[/QUOTE]

Na pewno ktoś pomoże, o to się nie martw :)
Cieszę się strasznie, że będzie Dt u Ciebie <jupi>
[quote name='Asiaczek']Pokerku, pamiętałaś, aby po kapieli lekko natłuścić grzywkę? Nie wiem dokładnie czym, ale myslę, że jakas oliwka dla dzieci mogłaby byc dobra.
Może ktos z posiadaczy grzywek się wypowie...

I co z tym drapaniem pod brodą? Grzybek czy tylko odrastająca sierść?

pzdr.[/QUOTE]

Asiaczku przy używaniu delikatnych kosmetyków nie ma po co natłuszczać skóry, od oliwki mogą tworzyć się wągry ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pokerku, pamiętałaś, aby po kapieli lekko natłuścić grzywkę? Nie wiem dokładnie czym, ale myslę, że jakas oliwka dla dzieci mogłaby byc dobra.
Może ktos z posiadaczy grzywek się wypowie...

I co z tym drapaniem pod brodą? Grzybek czy tylko odrastająca sierść?

pzdr.[/QUOTE]

na dziale poświęconym grzywaczom wyczytałam, że można stosować zwykłą oliwkę dla dzieci ktoś pisał też o mleczku nawilżającym dla niemowląt nivea, no i oczywiście pisano tam też o jakiś specjalnych nawilżaczach dla piesków, ale chyba oliwka całkowicie się sprawdzi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jasne, a to czym smarować, natłuszczać łysolka...?

pzdr.[/QUOTE]

Nie natłuszczać ;) W razie przesuszonej skóry można posmarować czymś nawilżającym, delikatnym.

[B]Unbelievable [/B] Zrobiłabyś banerek grzywkom może ? Mi skończyła się ważność programu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gruba Berta']czy to nie jest ktoras z waszych grzywek na sprzedaz?

[URL]http://tablica.pl/oferta/sunia-pp-IDx1gX.html[/URL][/QUOTE]
Ogłasza ją Krzysztof a Edyta chyba jego połowica chce zamienić na łysolka.Krzysztof pisze,że nie ma funduszy a Edyta.....

Link to comment
Share on other sites

UOTE=Anula;18315821]Ogłasza ją Krzysztof a Edyta chyba jego połowica chce zamienić na łysolka.Krzysztof pisze,że nie ma funduszy a Edyta.....[/QUOTE]
Czyli to jest ewidentnie suczka z tej pseudo spod Wrocławia, tak?
Jezeli chcą ją "zamienić" to chyba powinni skontaktowac się z ekostrażą a nie pisac takie głupoty w ogłoszeniach....
Widzę, że znasz ich po imieniu, to moze skontaktuj się z nimi i poinformuj.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']UOTE=Anula;18315821]Ogłasza ją Krzysztof a Edyta chyba jego połowica chce zamienić na łysolka.Krzysztof pisze,że nie ma funduszy a Edyta.....[/QUOTE]
Czyli to jest ewidentnie suczka z tej pseudo spod Wrocławia, tak?
Jezeli chcą ją "zamienić" to chyba powinni skontaktowac się z ekostrażą a nie pisac takie głupoty w ogłoszeniach....
Widzę, że znasz ich po imieniu, to moze skontaktuj się z nimi i poinformuj.

Po imieniu znam bo wynika to z ogłoszenia,pierwsze zamieścił Krzysztof a dalej przesuwając w dół po prawej stronie natknęłam się na tą samą sunię tylko przez Edytę ogłaszaną z zamianą.I to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...