Jump to content
Dogomania

DONek z ropnym zapaleniem skóry, bity - już w DS!


Bonsai

Recommended Posts

[quote name='zibisz']Nie kumam pewnych rzeczy ale z ostatniego postu domniemam że mam sobie odpuścić????NO AS YOU WISCH!!!!!!!!!!!!!!!Podałem kom.ani Pani [B]wolontariusz z Gorzowa się nie odezwała ani żadnej info[/B]. a teraz ściema że jest rodzina z Kalisza ....życzę sukcesów ...Pozdrawiam do miłego...Do Ciebie Bonsai mam największe pretensje ale to do przemyślenia ....Zdrowiej Dick...[/QUOTE]

napisałam do Pana pw, gdyż wg info od Bonsai dzwonić miałam w godz. 9-12 - a w tych godzinach zadzwonić nie mogłam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zibisz']Nie kumam pewnych rzeczy ale z ostatniego postu domniemam że mam sobie odpuścić????NO AS YOU WISCH!!!!!!!!!!!!!!!Podałem kom.ani Pani wolontariusz z Gorzowa się nie odezwała ani żadnej info. a teraz ściema że jest rodzina z Kalisza ....życzę sukcesów ...Pozdrawiam do miłego...Do Ciebie Bonsai mam największe pretensje ale to do przemyślenia ....Zdrowiej Dick...[/QUOTE]
Spokojnie, ustawianie wizyt przedadopcyjnych, zwłaszcza na taką odległość zawsze trwa. Nie wiem skąd przypuszczenia, że to ściema, po co ktoś miałby ściemniać i zaprzepaścić szansę na dom stały dla potrzebującego psa? Bonsai napisała, ze nie ma wpływu na decyzję o adopcji psa, jeśli trafi do rodziny z Kalisza, to decyzję o tym podejmuje Pani Kierownik schroniska. Zrozum proszę, że dom, który będzie na miejscu zawsze łatwiej sprawdzić, czy pomóc w razie potrzeby i nie jest to wymierzone w Ciebie, jako potencjalnego opiekuna, więc nie traktuj tego osobiście, jeśli taka decyzja zapadnie. Pretensje do kogokolwiek są tu zbędne i szkoda nerwów, trzeba się cieszyć, że Dick zdrowieje i ma szansę na dobrych opiekunów czy to w Kaliszu, czy w Gorzowie.

Link to comment
Share on other sites

Zibisz,tak czytam i myślę,że twoje emocje można usprawiedliwić ,pewnie zależy Ci bardzo,aby być panek Dickusia i stąd wynika twoje zdenerwowanie.Wierzę,że w wyborze domu wszyscy będą kierować się dobrem pieska i zostanie podjęta najlepsza i sprawiedliwa decyzja.Niech to będzie najlepszy dla niego dom,bez względu na odległość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']ale piękny pycholek:loveu:, Dick porasta sierścią bardzo ładnie, wydaje mi sie że podkulewa na prawe biodro, czy to tylko takie wrażenie?
nie dostałam zwrotnego info od dr vet czy będzie brany posiew z uszu czy nie[/QUOTE]

Niestety, kuleje, początkowo myśleliśmy, że to od wyczerpania, ale to nie minęło. Może to sprawa złego żywienia i może minie, a może to dysplazja...

Link to comment
Share on other sites

No przyznaję że moja wczorajsza wypowiedź była nie na miejscu,jeszcze raz Przepraszam! zgdadzam się ze domek z ogrodem zawsze będzie lepszy niż mieszkanie w bloku tym bardziej że mieszkam na 4 piętrze,ok jeżeli Ci Państwo będą zdecydowani a schronisko wyrazi akceptację też będę happy że Dickowi dobrze,a jeżeli nie czekam na info...

Edited by zibisz
Link to comment
Share on other sites

Dziś Dick pojechał do nowego domu w Kaliszu - tak zdecydowała pani kierownik. Mamy dostawać co jakiś czas wieści co tam u niego słychać. :)
Niech Ci się wiedzie wiedzie mały.

zibisz, mam nadzieję, że niedługo dom znajdzie u Ciebie jakaś inna bieda. :) Cioteczki, może polecicie zibiszowi jakiegoś psiaka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Ale przecież Dick jest jeszcze w trakcie leczenia
Ten domek został chociaż jakoś sprawdzony ???
Mam nadzieję, że doprowadzą leczenie do końca
Trzymaj się Dickuś :loveu:
Obyś dobrze trafił piękny chłopaku :)[/QUOTE]

Jest w trakcie leczenia, Ci ludzie przyjechali specjalnie do schroniska, jak była pani weterynarz, by dowiedzieć się szczegółów. Będą kontynuowac leczenie, z resztą będziemy to z pewnością sprawdzać. :)

Link to comment
Share on other sites

Takich futrzaków to akurat mam kilka na utrzymaniu ..tzn pomagam jak mogę ...Dick to sprawa raczej sentymentalna....wspominałem kiedyś Pani Anecie....a moge Wam tylko powiedzieć że czy to kundelek czy najczystszej krwi pies rasowy...duszę ,uczucia maja takie same ...Dick good luck!!!ale jak coś mój fon macie.

Link to comment
Share on other sites

czyli Dick ma już domek? powodzenia Dickuś, zdrowiej i bądź szczęśliwy:loveu:
zostały pieniązki po Dicku 139,99 zł, Bonsai prosze o weryfikacje postu rozliczeniowego , rachunek z lecznicy 252 zł nie obejmował kosztów dermatofitu 62,86

mam prośbę o decyzję darczyńców co do ich przeznaczenia- Zibisz?, owczarkarze?- DONnko możesz popytać na wątku owczarkowym?
ze swojej strony proponuję wsparcie z podziałem dla:
potrzebującej Mony
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220672-ONka-WYCIE%C5%83CZONA-WIELKI-GUZ-B%C5%81AGA-O-OSTATNI%C4%84-SZANS%C4%98/page2"]ONka - WYCIEŃCZONA, WIELKI GUZ - BŁAGA O OSTATNIĄ SZANSĘ[/URL][/B]
Igora
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216936-Igor-CHORY-ONEK-ZABRANY-ZE-SCHRONISKA-ZBIERA-NA-LECZENIE-I-DT%21%21%21"]Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA ZBIERA NA LECZENIE I DT!!![/URL]
[/B]będę wdzięczna za info :)

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']czyli Dick ma już domek? powodzenia Dickuś, zdrowiej i bądź szczęśliwy:loveu:
zostały pieniązki po Dicku 139,99 zł, Bonsai prosze o weryfikacje postu rozliczeniowego , rachunek z lecznicy 252 zł nie obejmował kosztów dermatofitu 62,86

mam prośbę o decyzję darczyńców co do ich przeznaczenia- Zibisz?, owczarkarze?- [B]DONnko możesz popytać na wątku owczarkowym?[/B]

ze swojej strony proponuję wsparcie z podziałem dla:
potrzebującej Mony
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220672-ONka-WYCIE%C5%83CZONA-WIELKI-GUZ-B%C5%81AGA-O-OSTATNI%C4%84-SZANS%C4%98/page2"]ONka - WYCIEŃCZONA, WIELKI GUZ - BŁAGA O OSTATNIĄ SZANSĘ[/URL][/B]
Igora
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216936-Igor-CHORY-ONEK-ZABRANY-ZE-SCHRONISKA-ZBIERA-NA-LECZENIE-I-DT%21%21%21"]Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA ZBIERA NA LECZENIE I DT!!![/URL]
[/B]będę wdzięczna za info :)[/QUOTE]

Zapytam i dam znać :)
Bonsai, dzięki za wyjaśnienie :)
Uspokoiłaś mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Hm, joteska, mogłabyś spojrzeć na pierwszą stronę? Nie zgadzają mi się wpłaty z wypłatami (za mało wpłat, pewnie coś mi umknęło, bo wychodzi jakieś 30 zł na minusie).[/QUOTE]
była wpłata cioteczki owczarkowej Elzaa 10zł z 9.01 post #167
suma wpływów na Dicka łącznie powinna być [B][COLOR=red]454,85zł [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...