Jump to content
Dogomania

~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~


monika083

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Pyrdka zapytała na jakie województwo ogłosił Plucinka, napisałam, że dolnośląskie, Wrocław, bo nie dość, że tam właśnie Plucinek jest, to jeszcze całkiem dobrze w tym województwie idą adopcje. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam:oops:[/QUOTE]
a jakże, nie jestem decyzyjna, ale z logicznego punku widzenia, to bardzo dobrze zrobiłaś:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Pyrdka zapytała na jakie województwo ogłosił Plucinka, napisałam, że dolnośląskie, Wrocław, bo nie dość, że tam właśnie Plucinek jest, to jeszcze całkiem dobrze w tym województwie idą adopcje. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam:oops:[/QUOTE]


oczywiscie dolnoslaskie, tak, tak:)

Link to comment
Share on other sites

Dziś dzwonił do mnie chętny domek na Pluta. Niestety z Leszna. Już, zaraz przyjeżdżają i go zabierają!! Musiałam studzić te zapędy. Podjęłam decyzję że bez wizyty przed adopcyjnej Pluto nie pojedzie bo to nie jest rzut kamieniem. Dla mnie na razie po rozmowie tak sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Panstwo moga przyjechac tylko dzisiaj, pozniej niewiedza kiedy. Monika niedostepna, nikt sie nie odzywa. Nie lubie tak, bo znowu zostaje z decyzjami sama.[/QUOTE]

Hej, czy oni już wyjechali? Wizytę możemy zrobić dzisiaj, ew. jakby już dostali to możemy w każdej chwili zrobić poadopcyjną. To jest blisko mnie. W razie czego mój numer: 668045313.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Panstwo moga przyjechac tylko dzisiaj, pozniej niewiedza kiedy. Monika niedostepna, nikt sie nie odzywa. Nie lubie tak, bo znowu zostaje z decyzjami sama.[/QUOTE]

Co za szybka akcja. Jadą? Liczą się z tym, że możesz im nie wydać psa, jeżeli będziesz uważała, że to nie jest właściwy pies dla nich?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...