Jump to content
Dogomania

- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.


baster i lusi

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kama210']dziewczyny pilnie osoba do wizyty PA w Bydgoszczy ... Pani ma przez ten tydzień jeszcze wolne i dobrze by było jak najszybcjiej to ogarnąć ...

Pani przez telefon pozytywne wrażenie ...
myśłała że Ruda jest bliżej - i trochę się zmartwiła odległością, ale jej wytłumaczyłam że jak Ruda miałaby mieć dobry dom to odległość nie gra roli ...



............ edit

napisałam do Iljova z prośbą o wizytę ..[/QUOTE]

pochrzaniło mi się, myślałam że to toruń a nie bydgoszcz. mogę poprosić w razie czego sebastiana który adoptował naszego dixona o wizytę jeśli nadal jest taka potrzeba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a która to birma? ta onka u ciebie?
państwo mieli mieszańca amstaffa, który po 15 latach umarł, szukają mieszańca asta właśnie. chcieli dumkę ale że to 4 piętro to niestety dumeczka odpadła :([/QUOTE]
Moja onka
[I][B][FONT=Arial][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216180-Birma-cudowna-onkowata-poci%C4%99ta-poparzona-papierosami-potrzebuje-finans%C3%B3w-i-domu"]Birma-cudowna onkowata - pocięta, poparzona papierosami[/URL][/SIZE][/FONT][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

więc po kolei ..

wczoraj był gorący dzień organizowania wizyty PA ...
od rana z baster i lusi szukałyśmy osób z dogo ...
Iljova zgodziła się mimo dużej odległości przeprowadzić także wizytę .. [B]za co jej bardzo dziękuję :loveu:[/B]... jak nie w poniedziałek wieczorem to wizytę mogłaby przeprowadzić w środę ...

a w między czasie agaga21:loveu: napisała że może też Sebastian też się zgodzi ..
i zgodził się :multi: na przeprowadzenie jej we wtorek ..
a że P. Jolanta ma do niedzieli wolne - więc Ruda i jaj nowa Pani - w wypadku pozytywnej oceny - miały być więcej czasu na przebywanie razem ..
więc skorzystałyśmy z zaangażowania Sebastiana :loveu:
[B]SEBASTIAN dziękuję :) [/B]:Rose:

.. wizyta wypadła pomyślnie ..
P. miała psa - mieszańca w typie asta / boksera 15 lat ... i nie wyobraża sobie żyć bez psiego przyjaciela ...
agaga21 wysłała jej jużwcześniej dokładne informacje o Rudej ..

teraz też dużo zależy od Rudej - musi się przyzwyczaić do zmiany otoczenia , oraz będzie zostawała w domu przez 8 godzin ... P. Jolanta wie że Ruda obecnie nie przybywała tyle sama ... P. jolanta przechodzi za parę meisięcy na emeryturę więc Ruda będzie miał stale towarzystwo :)



WIĘC dziś po południu na tapecie był temat TRANSPORT ...

.. a z naszych okolic jest prawie nie możliwe coś tak szybko coś zorganizować i to jeszcze na taką odległość ..
tak dla zobrazowania - odległość Szydłowiec - Bydgoszcz - na zumi.pl - 368 km w jedną stronę

.. Rudą zawiezie Piotrek z Warszawy - zaangażowany w pomoc psom ...
zgodził się - mimo że miał na podjęcie decyzji mało czasu ... już wiózł min. naszą Luną aż do Słupska ... ma doświadczenie w transportach psów i wielkie serce ...

wstępny koszt to 350 zł - 400 zł ... naprawdę po kosztach ... zwłaszcza że przyjeżdza po Rudą z Warszawy ...

P. Jolanta z mężem wyjdzie po Rudą do włocławka ..
\

[B]................................... trzeba zacząć zbiórkę na transport ..............[/B]

... baster i lusi ... - zmień proszę tytuł ... - Ruda - doczekała się nowego domu - ZBIERA NA TRANSPORT- brak 300 zł

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']no to Ruda może sie pakować.[/QUOTE]

[B]bardzo dziękuję Wam wszystkim za wspólne zaangażowanie ...[/B]


..........[B]................................... trzeba zacząć zbiórkę na transport ..............[/B]

... baster i lusi ... - zmień proszę tytuł ... - Ruda - doczekała się nowego domu - ZBIERA NA TRANSPORT- brak 300 zł


.. na transport przeznaczam 100 zł z wpłat dogo na nasze psy ..

brakuje 300 zł ..



[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401278_346433062067584_173802145997344_1124455_1979316061_n.jpg[/IMG]

Ruda i Nana - u rodziny pudziana na DT ...

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/416796_346434792067411_173802145997344_1124464_964976628_n.jpg[/IMG]

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

inga.mm ...proszę ..przeczytaj jeszcze raz to co napisałam w poprzednim poście ... spójrz na mapę ... + koszty aktualne paliwa
..

jak znajdziesz w ciągu jednego dnia osobę która zawiozła by Rudą z naszych okolic poświecając prawie cały dzień w ciągu tygodnia kosztem swojej pracy ... zwrócę róznicę ze swojej pensji ..

Ruda miała szczęście .. że będzie miała dom .. nie będzie musiała trafić do hotelowego kojca .. za 400 zl /miesięcznie

Edited by kama210
literówki
Link to comment
Share on other sites

jest taki Czesio ... do którego nikt nie zagląda ale dzięki aidzie ma troszkę "zapasu" w swojej skarpecie [url]http://www.dogomania.pl/threads/176979-Czesio-mix-asta-pilnie-szukamy-domku-wykruszaj%C4%85-si%C4%99-deklaracje...czy-ma-szanse?p=18720618#post18720618[/url]
zadzwoniła do mnie Grażynka (baster i lusi), ponieważ wiem co aida powie w tym temacie :buzi: ustaliłyśmy z Grażynką, że podzielimy się z Rudą dziewczynką ... niech jedzie i będzie szczęśliwa ... poproszę o nr konta, przelejemy 150 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']jest taki Czesio ... do którego nikt nie zagląda ale dzięki aidzie ma troszkę "zapasu" w swojej skarpecie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176979-Czesio-mix-asta-pilnie-szukamy-domku-wykruszaj%C4%85-si%C4%99-deklaracje...czy-ma-szanse?p=18720618#post18720618"]http://www.dogomania.pl/threads/176979-Czesio-mix-asta-pilnie-szukamy-domku-wykruszaj%C4%85-si%C4%99-deklaracje...czy-ma-szanse?p=18720618#post18720618[/URL]
zadzwoniła do mnie Grażynka (baster i lusi), ponieważ wiem co aida powie w tym temacie :buzi: ustaliłyśmy z Grażynką, że podzielimy się z Rudą dziewczynką ... niech jedzie i będzie szczęśliwa ... poproszę o nr konta, przelejemy 150 zł[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']Asiu,Aido serdecznie dziękuję.[/QUOTE]

dziewczyny ... jesteście kochane ..

ale nie możemy tak dużo kaski zabrać innemu psiakowi ...

zobaczymy jak wyjdzie koszt paliwa ...

P.Jolanta oprócz tego że dojedzie do Włocławka z mężem dołoży 100 zł do paliwa ..

właśnie dzwoniła do mnie w tej sprawie ... i nie może się doczekać Rudej ... Piotrek już jedzie z Warszawy do nas ..

Link to comment
Share on other sites

Ruda około 30 minut temu wyruszyła z Piotrkiem -z Szydłowca do Włocławka gdzie obierze ją nowa rodzina :) podziękowania wielkie dla Piotrka :)

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/395513_348239238553633_173802145997344_1129158_1433818663_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ale się ciszę ... Ruda już jedzie z P. Jolantą i jej mężem do ich domu ....

została wygłaskana ... nawet już buziaka dała P.Jolancie ... TO CAŁA RUDA ...
wpatrzona maksymalnie w człowieka ...
Piotek też na pozytywne wrażenie ze spotkania z nowym domkiem Rudej ... rozmawiali dłuższą chwilę :)

tu pożegnanie z Piotrkiem

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/426393_279833562086551_100001797296774_682252_890305081_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam rano .. Ruda w porządku się zachowuje ... w nocy grzecznie spała ...

na spacerku - jak to Ruda - siku , kupa i już chciała w tył zwrot - skubana zapamiętała drogę ... ale P. Jolanta wciągnęła ją na dłuższy spacerek ...
na nowo poznanego labradora pokazała zęby ostrzegawczo ... ale tak jak u p. Ei - musi przywyknąć do nowych psów i zwłaszcza do otoczenia ..

w domu grzeczna .. wyleguje się ...

i widać że ją ciągnie do mężczyzn ... tak jak od Piotrka nie chciała odejść jak się żegnali ... tak też mąż P. Jolanty też wpadł jej w oko :)

Link to comment
Share on other sites

dostałam maila od pani rudaski

[QUOTE]Witam! RUDA podróż zniosła znakomicie.Jest wspaniała,mądra,ładnie chodzi na smyczy i chyba nas trochę polubiła.Nie jest łakoma a dzisiaj rano pokazała mi brzuch.Bardzo lubi przytulać się do rąk.Reasumując jest fajnie a będzie jeszcze lepiej.Serdecznie pozdrawiam i jeśli mogę,odezwę się wkrótce.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...