Jump to content
Dogomania

Czika2,5 kg (Pudel Toy) Ma DS :)


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='phase']Niestety pomóc nie mogę. :( Gdybym nie była w klasie maturalnej na pewno porobiłam chociażby ogłoszenia dla Maleństwa. Czy niunia ma jakieś imię?.
Mam słabość do takich maleństw...[/QUOTE]

Na razie z ogłoszeniami się wstrzymajmy , jeśli podjęłam się opieki nad sunią i doprowadzenia jej do końca leczenia , to oddam do nowego domu , dopiero po wyleczeniu , czyli po operacji i zakończeniu rehabilitacji , mam nadzieję ,że wszyscy się z tym zgadzają .

Sunie nazwałam Czika , ale powstał bazarek imienny więc może się coś zmienić :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, już pisałam na wątku Skarbonki, ale napiszę i tu. Mam taką bramkę, nówka sztuka, nawet jej nigdy nie przykręciłam do ściany. Wyjęłam ją jedynie z kartonu, a karton wyrzuciłam, więc jest bez opakowania.
[URL="http://allegro.pl/bramka-barierka-72-122cm-20mm-wysokosc-82cm-24h-i1975914225.html"]http://allegro.pl/bramka-barierka-72...975914225.html[/URL]
Mogę przekazać na bazarek.
W weekend jadę do Tomaszowa, mogę ją ze sobą zabrać.
Przyda się wam?
Mam też 3 kg karmy Friskis dla szczeniąt. Anja, przyda ci się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Pewnie ,że się przyda , może nie tyle dla moich psiaków , bo nie jestem przekonana do takiej karmy , ale dla wiejskich psiaków które dokarmiam bardzo się przyda :)[/QUOTE]

A bramka? Chcesz na bazarek?
Bo ja niestety, mimo szczerych chęci nie dam rady bazarku wystawić. Z domu wychodzę o 8, a wracam o 23 i tak codziennie, więc nawet nie dam rady na pocztę iść, aby przesyłkę wysłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Pewnie ,że się przyda , może nie tyle dla moich psiaków , bo nie jestem przekonana do takiej karmy , ale dla wiejskich psiaków które dokarmiam bardzo się przyda :)[/QUOTE]

[quote name='GrubbaRybba']A bramka? Chcesz na bazarek?
Bo ja niestety, mimo szczerych chęci nie dam rady bazarku wystawić. Z domu wychodzę o 8, a wracam o 23 i tak codziennie, więc nawet nie dam rady na pocztę iść, aby przesyłkę wysłać.[/QUOTE]

To trzeba kogos poszukac do wystawienia bazarku, ja nie zawsze mam neta więc cienko... wystarczyło by tylko powklejać fotki i opisy ja wszystko prześlę, pliisss Anja może być skarbnikiem :P tylko kto wystawi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']To trzeba kogos poszukac do wystawienia bazarku, ja nie zawsze mam neta więc cienko... wystarczyło by tylko powklejać fotki i opisy ja wszystko prześlę, pliisss Anja może być skarbnikiem :P tylko kto wystawi ?[/QUOTE]

Skarbnikiem mogę być :)Ale nie wystawie bazarku , ledwo wyrabiam się z tymi już wystawionymi

Link to comment
Share on other sites

Już ktoś wyżej pytał ale nie widziałam odpowiedzi więc też się zapytuje :) Wydarzenie na FB jest? To naprawdę bardzo pomaga...Dzięki FB mogłam zacząć pomagać mojemu podopiecznemu Rafikowi a na niego fundusze lecą strasznie :( mogła bym zrobić takie wydarzenie ale nie do końca znam całą historię psiaka..dobrze by było żeby zrobił by to ktoś kto jest blisko tej psiny..NAPRAWDĘ WARTO :) sama roześlę po ludziach a trochę ich mam ;)

Link to comment
Share on other sites

patrząc na zdjęcia wcześniejsze to to jest to właśnie co chwyta za serce...napisz krótko i na temat: wyciągnięta sunia z pseudo hodowli w stanie skrajnego wycieńczenia...opisz dokładnie to zostało zdiagnozowane u niej i co ją czeka na już - czyli droga i skomplikowana operacja. pisz prawdę...to jest najbardziej ruszające...bo w Twojej sytuacji i jej nie trzeba nic wymyślać...Napisz również o tym co robisz na co dzień czyli o ogromnej pracy którą wkładasz we wszystkie te biedne psiaki...i skąd brać na to wszystko :( napisz że również że liczysz a każdą pomoc: finansową, materialną czyli karmy (jakie dokładnie są potrzebne), lekarstwa czyli to wszystko co przecież kosztuje i z sufitu tego nie weźmiesz...jak tylko zrobisz wydarzenie koniecznie daj znać to będziemy działać żeby jak najwięcej osób ją zobaczyło...wybierz dobre fotki i zrób u siebie na profilu FB jej album.

[quote name='Anja2201']Ja mogę wydarzenie zrobić , tylko za nic w świecie nie mogę porządnego tekstu wymyślić , a to musi być coś co chwyta za serce .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']jestem i ja, biedna mała, ile kasy brakuje?[/QUOTE]

około 350-400 zł :(

[QUOTE]jestem na zaproszenie, zastanowię się jak mogę pomóc [/QUOTE]
Dzięki :)

[QUOTE]Moja koleżanka. Irenka G. dała mi przedświąteczne 20 zł za jakąś bidę ,więc wpłacę na małą.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']około 350-400 zł :(
[B]oj[/B] :-( a u weta trzeba odrazu zapłacić? czy można potem? a dziewczyny od pudli powiadomione? ja nie "siedze" w tej rasie i nie znam osob zajmujacych sie pudlami.

Dzięki :)



Bardzo dziękuję[/QUOTE][B]oj[/B] :-( a u weta trzeba odrazu zapłacić? czy można potem? a dziewczyny od pudli powiadomione? ja nie "siedze" w tej rasie i nie znam osob zajmujacych sie pudlami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']kurde, a ten wet to po jakiejś zniżce robi tą operację? czy jest taka możliwość? bo czasem weci tak robią.
kurde pomysłów juz brak? aaa a chętny na małą domek nie może ciut pomóc?[/QUOTE]

Nie ma chętnego domku , domek z tego co wiem wybrał inną bidę w potrzebie :)

Wydarzenie :
[url]http://www.facebook.com/events/334793006547751/[/url]

tylko zdjęcia mi się nie chcą dodać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Nie ma chętnego domku , domek z tego co wiem wybrał inną bidę w potrzebie :)

Wydarzenie :
[url]http://www.facebook.com/events/334793006547751/[/url]

tylko zdjęcia mi się nie chcą dodać .[/QUOTE]

dodałam zdjęcia, bez nich ani rusz

Link to comment
Share on other sites

Witam!

jestem na zaproszenie!

Ania - prześlij mi konto, wplacę grosik na szkrabka, wkleję link w swoją sygnaturę, może ktoś jeszcze wejdzie.

Kiedy ta operacja? Jutro?

Wrzuć jakieś zdjęcia, żeby było wiadomo o jakiego psa chodzi, bo na pierwszej stronie tylko jedno się otwiera, i to takie, gdzie pies jest uchwycony chyba z boku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...