Jump to content
Dogomania

Rudi-Portier, Pan na swoich włościach


asiamm

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam taka propozycje.
Przyszla do mnie Kasia z Grazynka. Grazynka mowi, ze moze wziac staruszka do siebie na jakis czas....ma "kotow troszku' w domu ale to chyba nie problem i piesia ma grzecznego. Grazynka jest z Zoliborza, nie pracuje, dokarmia koty na dzialkach - ma czas dla zwierzat choc miejsca niewiele. Moze to jest rozwiazanie - pieniazki na hotelik dac Grazynce i powierzyc Jej Portiera?

mam tel. do Grazynki - co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

YBOT, czy Ty jesteś aniołem psim? Takim jak w Twoim avatarku :loveu:
Opcja fajna, oczywiście zależy jak się tam będzie sprawował, ale zawsze hotelik zostaje. Oczywiście będę wspomagać finansowo (mogę jeszcze kupić zapas puszek), poza tym mielibyśmy możliwość leczenia go. Wyniki krwi są zadawalające, jak na psia w tym wieku. Tylko ma wysoki poziom leukocytów, ale to pewnie przez ten nowotwór przy odbycie, trochę podwyższone enzymy wątrobowe. Reszta gra!
Nie chcę się napalać, ale cieplej mi na sercu z myślą, że byłby u kogoś kto by się nim zajął. Tylko chcę dla pewności powiedzieć, że piesek jest spory.

Pixie musi się wypowiedzieć jeszcze.

A ja Rudiego daję już na Owczarka.pl i na Allegro. Tak czy siak musimy szukać stałego domu...

Link to comment
Share on other sites

kochani....my tylko posredniczymy
padla taka propozycja
do Waszego zaopiniowania....my tylko sadzimy ze nie jest taka zla

mam oba telefony
i do Kasi, ktora Grazynke rekomenduje i do Grazynki

na priv chetnie podam

a Wy tam juz zarzadzajcie posada Portiera

GRAZYNKA MOWI TAK! 3 x TAK! tylko pogadajcie co do warunkow bo moze sie okazac ze Ona bedzie spac na wycieraczce!;)
_______________
aniolek w awatarze to nasz 45-kg goldenek Tobiasz uzpozowany na fotelu!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Pixie jeszcze musi się wypowiedzieć. Myślę, że jutro zadzwonię do p. Grażyny (podaj mi please maila na pw), żeby się upewnić. Jeżeli tylko okaże się, że Rudi się nadaje, to ja jestem za. Zawsze opcja hotelowa zostaje, jeśli coś nie pójdzie.
Moglibyśmy go w międzyczasie leczyć. Oczywiście zaopatrzę p. Grażynę w puszki dla pychola.

Fona, dziękuję Kochana za wpłatę na Rudiego!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']wszystkie namiary ma pixie....ja zmykam śpiulkać.....

oby sie udalo COKOLWIEK!

do jutra.....tylko nie obudzcie nas przed 9-ta!:) bo piatek to dzien na wyspanie sie:) papatki[/quote]


No to buzia! Przyatakujemy Was o 9.01

Mój telefon powtarzam: 503 046 325. W sprawie Rudiego czynny całą dobę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olesia.b']No to buzia! Przyatakujemy Was o 9.01

Mój telefon powtarzam: 503 046 325. W sprawie Rudiego czynny całą dobę.[/quote]

Z tym, że czynny całą dobę to potwierdzam ;)
Olu kupię jutro trochę karmy dla Rudiego, zgadamy się jakoś i przekażę ją Tobie albo Pani Grażynce.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że bezczelnie sobie poczynam, ale czy miejsce w hoteliku udałoby się zatrzymać do soboty?Mogę zapłacić za jedną albo dwie doby "rezerwacji" :oops: Jeśli u p. Grażyny Rudi nie sprawdziłby się, to nie zostalibyśmy z przysłowiową ręką w nocniku.

Cieszę się na myśl, że Rudim będzie się opiekował ktoś kto da mu miłość, na którą ten psiak tak zasługuje. A potem znajdziemy super domek do końca Rudolfowego życia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olesia.b']Wiem, że bezczelnie sobie poczynam, ale czy miejsce w hoteliku udałoby się zatrzymać do soboty?Mogę zapłacić za jedną albo dwie doby "rezerwacji" :oops: Jeśli u p. Grażyny Rudi nie sprawdziłby się, to nie zostalibyśmy z przysłowiową ręką w nocniku.

Cieszę się na myśl, że Rudim będzie się opiekował ktoś kto da mu miłość, na którą ten psiak tak zasługuje. A potem znajdziemy super domek do końca Rudolfowego życia...[/quote]


rozmawialam z Ybotami w miedzy czsie, a nie moglam wejsc na dogo
jest to brdzo rozsadne, co olesia napisala
asiuniap czy nie daloby rady tego hotliku zarezerwowac do soboty?
czy niedzieli wlacznie...nawet jesli nie tak bezplatnie to odplatnie
to 8 zlotych..z karma czy bez..mysle od razu tez i o Latku...
w razie czego jest to miejsce dla niego, tylko czy on sie z tym drugim zgodzi?

Latek jest tylko do 16 tego u Iwanki
To tez juz cos...bo nie schronisko, tylko czy tam jest jakis czlowiek ktory doglada i daje im milosc- Gamon rekomendacja jest znakomita ; niezaleznie chcielibysmy wiedziec jak nie dla Rudolfa...to dla Latka

lecz pomysl z zarezerwowoaniem do niedzieli - proponuje odplatnie, 16 czy 24 zlote le juz bedzie jk nie dla jednego to dla drugiego - chyba ze eloise i iza szumielewicz inne rozwiazania znajda

ale bylabym z zrezerwowaniem dla tych dwoch bid..tak na juz jesli nie Latek czy Rudi to z pewnoscia inna zjadziemy...szkoda ze sunka z maluszkami nie moze tam mieszkac - a moze moglaby, gdyby latek z tym stkiem sie nie zgodzil...to z pewnoscia inna bide - tego tu nie brak

olesiu podaje namiary podane przez Ybotow - wysylam na pw Tobie i Kacha
sdze, ze najlepiej jk Ty zadzwonisz, o koty wypytasz, o warunki, o psiaka...
podobno je gotowane pies pani Grazynki - tylko czy gotowane dla dwoch to nie jest klopot dl niej...chudzinka podobno..wiec i dzwignie tych dobr do gotowania...

wiem tez, ze niestety nie widziala zdjec w necie wie tylko, ze owczarek
moze karma kocia ja wspomoc...

Link to comment
Share on other sites

Więc tak.
Jeśli chodzi o Portiera to, moim skromnym zdaniem, propozycja Ybotów jest najlepsza. Psiak wymagać może częstych wizyt u weta, a w Łbiskach byłoby z tym gorzej. Wprawdzie p. Asia jeżdzi z psami na odrobaczanie, szczepienia itd do jakiegoś weta w Piasecznie, ale poważniejsze sprawy jak sterylki załatwiamy u naszych sprawdzonych wetów.
Pixie wczoraj wysłałam Ci jej wizytówkę. Zadwoń do niej, powołaj się na mnie (Joanna z psiego anioła), zresztą ja wspominałam, że jestem pośrednikiem i osoba opiekująca się sama zadwoni do niej. Cena 8 zł to cena promocyjna stosowana wobez azylu. Z karmą.
Łatek podobno zaczął reagować agresywnie na inne psy :shake: , nie wiem czy z pitkiem by się zgodził. Zresztą czy pit tam trafi też nie wiadomo jeszcze.
Jeśli chcesz umieścić tam inne psiaki zadzwoń proszę.

Link to comment
Share on other sites

a ja z kolei slyszalam ze nie jest tam najlepiej, czy to prawda ze psy siedza zamkniete w ciemnym garazu czy tez baraku? jak tam wyglada dzien takiego psiaczka? sa kojce w tym baraku czy tez wszystkie na kupie? jak czesto wychodza na dwor?
za 8 zł z karmą? to ta pani jeszcze do tego interesu niezle doklada :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jest trochę kicha, bo p. Grażyna przed chwilą obiecała jakiejś znajomej, że na weekend weźmie jej psa (też Rudi), więc ewentualny tymczas od poniedziałku.
Opieka kosztowałaby 20 zet dziennie + kasa na jedzenie, bo Pani gotuje psiakom.
Potrzebny byłby spacer zapoznawczy w niedzielę z psem p. Grażyny.

Link to comment
Share on other sites

Tak, jasne, powiedzcie tylko, co mamy zabrac ze soba - tzn. 2 materacyki, zarcie suche, ryz, kocyk i miske??

sorry za kontakt niewypal, mowilam glosno kilka razy ze piesek JUTRO (dzis) ma jechac do hotelu

teraz to juz hotel do konca, nie mozna nim tak rzucac biedakiem!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam! Pani Asia jest b. fajna i myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać. Wstępnie umówiłam się, że przywieziemy Rudiego między 18.00 a 19.00 YBOT, co Ty na to?
Psiul będzie mieszkał w pokoju, jadł gotowane żarełko i miał ogród do pobiegania. Jak w domu!!
Kamień mi spadł z serca.

YBOT, myślę, że materac i kocyk można by zabrać. Suche też się pewnie p. Asi przyda. My mamy dla niego obrożę, smycz, miski, poduchę, kaganiec i jeszcze coś tam wykombinujemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...