Jump to content
Dogomania

Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!


MARCHEWA

Recommended Posts

[quote name='MARCHEWA']Jak domek będzie ok,to zostanie mi bardzo mało czasu na zorganizowanie transportu,bo w poniedziałek wyjeżdżam:hmmmm:[/quote]
Zwal ten transport na Ciotki Clockwork i Alicje R. :evil_lol: :cool3:
A niech się baby do stolycy przejado...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fusica']Zwal ten transport na Ciotki Clockwork i Alicje R. :evil_lol: :cool3:
A niech się baby do stolycy przejado...[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciotka Clockwork bardzo chętnie, bo dysponuje czasem ale ma dół finansowy :placz::placz: na bilecik nie wygrzebie :-([/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloise']a wiec należy juz zbierać na transport, kto chętny? jeśli domek będzie ok, ja daję 30 zł, kto da wiecej? :cool3:[/quote]
No i takie inicjatywy nalezy popierać ;)
Wpadnie ciotka do warsiawy, kulturwy trochę zaczerpnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Zwal ten transport na Ciotki Clockwork i Alicje R. :evil_lol: :cool3:
A niech się baby do stolycy przejado...[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][I]ciotka to czasu ma w nadmiarze....ale...nie wiem czy problemem nie byłoby przetrzymanie przez noc 2 dowożących...[/I][/COLOR][/FONT]

[quote name='Fusica']
Wpadnie ciotka do warsiawy, kulturwy trochę zaczerpnie :evil_lol:[/quote][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=Red][B][I]:oops:kurde no taaa z kulturą na bakier....:eviltong:....to strach tak wpuszczać do stolycy:evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]znalazłam takie coś....[/B][/I][/COLOR][/FONT]
W pociągu osobowym i [B][U]pośpiesznym[/U][/B] bilet psi wynosi 4 zl
W pociagach IC, EX, TLK kosztuje 15 zł
Cena zależna jest od przewoźnika.[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a my byśmy jechały tym pierwszym?? półśmiesznym?? za 4 złocisze?? [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a my byśmy jechały tym pierwszym?? półśmiesznym?? za 4 złocisze?? [/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:bezpośredni z Rybnika to pośpieszny...czyli 4 zł...za maluszka[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:bezpośredni z Rybnika to pośpieszny...czyli 4 zł...za maluszka[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to podróż maluszkowi ja sponsoruje.. potrzebuje ino na dojazd dla siebie w te i wewte :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloise']a wiec należy juz zbierać na transport, kto chętny? jeśli domek będzie ok, ja daję 30 zł, kto da wiecej? :cool3:[/quote]

I ja dołożę 30 zł,jak domek będzie super,i może nowa pańcia się dołoży???
Mam nadzieję,że domek będzie fajny.Denis go tak bardzo potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']I ja dołożę 30 zł,jak domek będzie super,i może nowa pańcia się dołoży???
Mam nadzieję,że domek będzie fajny.Denis go tak bardzo potrzebuje.[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]to teraz trzymamy do srody :kciuki:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wilejkaros']Coś tam się wyskubie dla Ciotek i może jakie łóżko ino znajdziemy. Ale nie zapeszajmy na razie... Ciotka Fusica już szykujem paralizator. Hehehehe[/quote]
Pewnie, że uciułamy na bileciki dla ciotki, byle tylko domeczek był idealny.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no.... były czasy kiedy to ja zrzucałam się na transporty dla psiaków- nie ukrywam więc że teraz ja potrzebuje wsparcia. TZ poinformowany że na łikend wybywam z ważną misją do spełnienia :razz:....
ej... warszawianki- zarezerwujcie 2 miejsca leżące koło Pałacu Kultury- żeby wycieczke z kulturą połączyć ;)

no a tera z niecierpliwością czekam na znaki-sygnały co to za domek :razz: mail wygląda nie powiem obiecująco- może we stolycy psina będzie miał więcej szczęścia, bo na tym ślunsku to jakieś takie bezsercowce mieszkają ;)

ŁOLABOGA! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]to podróż maluszkowi ja sponsoruje.. potrzebuje ino na dojazd dla siebie w te i wewte :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


o NIE!!!!! Clockwork znów w warszawie!!Kiedy ..??? cholercia bo ja w sobote na tydzien wyjeżdzam doinchalować sie nad morze....:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']o NIE!!!!! Clockwork znów w warszawie!!Kiedy ..??? cholercia bo ja w sobote na tydzien wyjeżdzam doinchalować sie nad morze....:mad:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to nici kochana z wyjazdu- jak bedziemy wieźć szczeniora to ja myśle że teraz w piątek :cool3::cool3:
pojedziesz w niedziele :mad:
zresztą ja zapraszam na śląsk- tu też jest czym oddychać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no to nici kochana z wyjazdu- jak bedziemy wieźć szczeniora to ja myśle że teraz w piątek :cool3::cool3: [/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]pojedziesz w niedziele :mad: [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]zresztą ja zapraszam na śląsk- tu też jest czym oddychać :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
ej a możesz w piatek przyjechac ..;-)) ??? ja mam urlop to mozemy sie spiknąc wtedy w naszym mafijnym gronku..;-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']ej a możesz w piatek przyjechac ..;-)) ??? ja mam urlop to mozemy sie spiknąc wtedy w naszym mafijnym gronku..;-))[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no przeca pisze że w piątek jade :evil_lol::evil_lol::evil_lol: już złożyłam podanie o urlop- teraz tylko czekam na relacje z domku :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm, bo wiecie Ciotki... Ja w sobotę też na urlop jadę (3 tygodnie). O ile TZet nie zrobi afery międzynarodowej, to postaram się przenieść wyjazd na niedzielę. Ty Klocku w piatek przyjedź.

Hihihihi... Umawiamy się na bibę a domek jeszcze nie sprawdzony...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Może poczekajmy z tymi och i ach...?
Czy ja już powinna się denerwować?
Ciotka Fusica, mam jutro zajęcia do 19.50. Dałabyś radę podjechać pod Galerię Centrum właśnie na 19.50, to od razu się wpakujemy do mojego auta i ruszymy? Umówiłabym się z panią Martą na 20.

Link to comment
Share on other sites

no to fajnie.. ja w sobote z rana wyjeżdzam.. no trudno bededetka.. ale szkoda bo Klockowa mogłaby u mnie mieszkac na czas pobytu;-))

to komu i gdzie mam podrzucic na bilet do wawy?? tyle moge zrobic bo ostatnio przez moja nowa prace nie jestem w stanie inaczej pomagac piesulcom;-((:-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Clockwork ja ci radze jakis najszybszy pociag wybrac..pamietam pare lat temu jak jechałam do Katowic na koncert to był jakis taki pociąg co to chyba 3 godz. z wawy jechał do Katowic..
wiesz ,zeby nieryzykowac ,że piesiak ci sie sfajdoli na kolana;-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...