Jump to content
Dogomania

Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!


MARCHEWA

Recommended Posts

[B]Dziewczyny,oto jakiego wspaniałego maila dostałam od Deniskowej rodzinki:[/B]

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Pani i wszystkim Pani współpracownikom wszystkiego najlepszego.
Przepraszam, że nie piszemy ale niestety coś tam na tej dogomanii nie działa i nie możemy się zalogować.
U nas wszystko ok, Denisek czuje się dobrze jest wesołym, kochanym pieskiem.
Ostatnio, po lekkim przemeblowaniu mieszkania, piesek po kanapie, bardzo chętnie wskakuje na parapet, gdzie namiętnie obserwuje świat
za oknem, w charakterystyczny sposób daje znać, gdy wypatrzy Marcina wracającego do domu. Ma też grono zaprzyjaźnionych piesków,
w bloku obok mieszka jego ulubiona koleżanka -- sunia Abra -- piękna biała west highland terierka kiedy się spotykają to spacer zmienia się w psie szaleństwo. Denis również bywa zapraszany w gości, nasza psinka potrafi na komendę siadać, podać łapkę, poprosić o jedzonko a w inny sposób poprosić o zabawkę i wszystkie te umiejętności pięknie przy takich okazjach prezentuje budząc podziw i wesołość . Denis uwielbia pieszczoty, wskakuje na kolana i zwija się jak kot w kłębuszek, jedyna różnica -- nie mruczy. Czasami staram się przypomnieć sobie jak wyglądało moje życie bez psa, teraz trudno mi wyobrazić sobie życie bez deniso-terapii.
Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiamy
Marta i Marcin no i oczywiście Denisek merda do wszystkich ogonkiem


:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]warto warto warto .... warto poświęcać sie psiakom :multi::multi: cudownie czytać takie wieści :multi::multi:

Marto, Marcinie i Denisku!!!!!! ja też życzę Wam wszystkiego NAJ!!!!!

i cmokala w nochal dla Deniska!!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...