Jump to content
Dogomania

Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i niestety:placz: :placz: :placz: osoba,która tak pięknie mówiła,że jak bierze pieska to na całe życie,że piesek znajdzie u niej RAJ:angryy: ,zadzwoniła,gdyż już maluszka nie chce!!!!!!!!!!!Powód?Ta groźna bestia gryzie jej dzieci!:crazyeye:
Nie napiszę już nic więcej bo ręce mi opadły:-(

Link to comment
Share on other sites

dlaczego biedak ma takiego pecha?? przecież to nie z nim jest coś nie tak!! to ludzie i ich słomiane zapały są powodem!!! myślałby kto... taki szczeniak i gryzie :angryy:.. eh... bez komentarza :angryy:. Zaproponuj pani rybki, bo każde młode stworzenie będzie podgryzało... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']dlaczego biedak ma takiego pecha?? przecież to nie z nim jest coś nie tak!! to ludzie i ich słomiane zapały są powodem!!! myślałby kto... taki szczeniak i gryzie :angryy:.. eh... bez komentarza :angryy:. Zaproponuj pani rybki, bo każde młode stworzenie będzie podgryzało... :angryy:[/quote]najlepiej piranie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

To okropne,że maluszek ma takiego pecha:placz:
Przed nim miałam 4 szczeniaki na tymczasie i wszystkie mają kochające domki,z którymi utrzymuję kontakt,a ten biedaczek najpierw został oddany do schroniska,potem był 2 dni u znajomego,później 2 tygodnie u mnie,potem 3 tyg u nowej pani,która postanowiła wyjechać,a teraz u nastepnej jest tydzień i znowu jutro będzie u mnie!!!!!!!!!!!!:crazyeye: :-( Jak on ma być potem normalny?Ludzie są strasznie nieodpowiedzialni,a najgorsze,że zanim wezmą psa,to obiecują raj,wszystko wygląda pięknie,że nie ma podstaw do tego,aby pieska nie dać:shake: .
A najgorsze jest,że ta osoba najpierw udała sie po pieska do Azylu w Żorach,a,że nie było tam szczeniaków skontaktowała sie ze mną.Co zrobiłaby teraz z psem z Azylu,bo wątpie,że zapłaciła by,aby psa tam oddać,pewnie trafiłby na ulicę albo jeszcze gorzej!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Maluszek jest już u mnie i dobrze,bo tego babsztyla chętnie bym udusiła gołymi rękami!Maluch miał za małe szeleczki,których ta czarownica chyba mu w ogóle nie zdejmowała,bo ma aż wytartą sierść pod nimi!
Dowiedziałam się także,że to babsko miało już wcześniej psa(boksera)i też go oddała po kilku tygoniach!
Jutro wstawie nowe fotki maluszka.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniła do mnie pewna pani z Krakowa w sprawie maluszka,wysłalm jej aktualne fotki i dziś dostałam takiego maila:

[FONT=Arial]Dziękuję za zdjęcia ,piesek jest śliczny, dzisiaj po południu pokażę je ewie ale ona już jest zdecydowana i podekstytowana ,będziemy dzwonić dziś po po południu i umówimy się już konkretnie, ale proszę go nie dawać nikomu .Pozdrowienia bożena[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Ta pani Bożena pomaga szukać pieska znajomemu małżeństwu,ludzie ci są około 50-tki,nie mają dzieci i podobno odszedł im piesek,którego mieli 15 lat.Kto może sprawdzić ten domek na miejscu w Krakowie?[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj przez telefon z panią z Krakowa prawie godzinę i myślę,że będzie dobrze.Pani chce maluszka i po niego przyjedzie,obiecała przysyłać mi fotki malucha z nowego domku,a w razie gdybym miała obawy,to zgadza się na wizytę kogoś z wolontariuszy.Maluch ma jechać do Krakowa jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Rozmawiałam wczoraj przez telefon z panią z Krakowa prawie godzinę i myślę,że będzie dobrze.Pani chce maluszka i po niego przyjedzie,obiecała przysyłać mi fotki malucha z nowego domku,a w razie gdybym miała obawy,to zgadza się na wizytę kogoś z wolontariuszy.Maluch ma jechać do Krakowa jutro.[/quote]

czyli zapowiada się nieźle - trzymam kciuki....
a kosteczka fajowa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_6_83f8_s.jpeg[/IMG][IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_6_768a_s.jpeg[/IMG]
[IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_7_fee4_s.jpeg[/IMG][IMG]http://img.ale.gratka.pl/g2/o/a2/aa/a4/493362_8_c2cf_s.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...