Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

Dzięki, Poker! Koce są gorsze, bo się zwijają, a on musi mieć stabilnie pod łapami, inaczej się wywraca i trzeba go ratować.

 

Kocurku Myszowata na razie wyszła z biegunki, ale w środę jedziemy na USG do dra Hildebrandta zobaczyć, czy to cholerstwo się nie odnawia.

Link to comment
Share on other sites

Reks ma znowu biegunkę, mój biedny mąż dzisiaj sprzątał po nim o 3 rano... Na pewno niczego nie zjadł na spacerze, zaczynam się zastanawiać, czy nie odstawić mu wszystkich leków i może kupić Intestinal. Na razie ugotowałam mu ryż z kurczakiem. Co gorsza wczoraj się pierwszy raz posikał w domu, tego jeszcze nie było :(

Link to comment
Share on other sites

Sikanie się uspokoiło, niestety te biegunki się utrzymują :( Dzisiaj znowu od 2 nad ranem tragedia... Nie wiem za bardzo co robić. Wyniki miał robione niedawno (w kwietniu) i było OK. Leki, które brał, nie powinny raczej wpływać na jelita. Brał do tej pory: Polfilin, Aescin, Lotensin, p-bólowe różne, ale już odstawione, Geriativet, B-complex, Rutinacea, Omega 3-6-9. Teraz nic mu nie daję, tylko ryż z kurczakiem, i wygląda to tak, że albo nic nie robi, albo jest straszna katastrofa... La Componella poradziła mi gotować makaron z indykiem (w razie gdyby było to na tle alergicznym, chociaż w Royal Shepherd, którego jadł od dawna, jest kurczak i ryż).

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem czy makaron/gluten jest taki dobry na biedne jelita.

Dawałaś mu Nifuriksazyd i psie probiotyki ? Może spróbuj mu dać węgiel ,a jeszcze lepiej Diarrheel do kupienia w aptece na Canaletta 21.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie przepraszam ale musze Wam to pokazac:(((

 

A ja dostalam taka oto wiadomosc dzis na fb od siostry mojej bratowej:Rece opadaja....

kpoiuje:

cześć Asiu tu jeszcze raz ja z tym samym problemem bo musimy oddać naszego bartka i szukamy dla niego domu jeśli do polowy sierpnia nie znajdziemy mu domu to będziemy musieli go uśpić pies ma 8 lat nadaje się dla starszej pani albo małżeństwa jeśli byś kogoś znała kto by chciał to chętnie go oddamy pozdrawiam i czekam na jaka kol wiek odpowiedz....
 
 
Oni tego psiaka uratowali przed utopieniem w Hiszpanii.....i teraz znowu jada...a nie maja tam swojego mieszkania..masakra:(((((
Link to comment
Share on other sites

Reks na razie znowu OK - chyba Nifuroksazyd pomógł, odpukać! Trochę na pocieszenie, Tola i Bruno wczoraj też dostali biegunkę - na pocieszenie, bo to chyba znaczy, że po prostu sprzedali mi nieświeże mięso. Teraz cała trójka jest na ryżyku z indykiem i Nifuroksazydzie, oby już nie wróciło!

A Nospa jest dobra na biegunkę??

 

Mnie też wywiało wszystkie wątki z "zawartości".

Link to comment
Share on other sites

No, obyło się już bez dodatkowych leków! Po kilku dniach przerwy dzisiaj była piękna kupka :) Co dziwne, odkąd odstawiłam mu te wszystkie tabletki (tzn. nie Nifuroksazyd, tylko te wcześniejsze), ma jakby ładniejsze oczka (ostatnio w oczach miał taką brzydką brunatną wydzielinę). Czy może być jakiś związek??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...