Jump to content
Dogomania

Reksio za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

Reks niedobrze, dzisiaj już spanikowałam, bo nie wstał po moim powrocie, ale potem na szczęście wstał i zjadł całą kolację.

Chodzimy już teraz regularnie na zastrzyki.

Na zdjęciu kubraczek z uchwytami, zdejmuję mu tylko na noc, bo w domu też się przydaje, a na Reksie leży pas magnetyczny z kryształami turmalinu.

 

reks.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie zastrzyki były w środę, parę dni było lepiej, a dzisiaj już znowu się pogarsza, czyli niebawem znowu trzeba jechać do pana doktora :(

Ale dobrze że mu kupiłam te szelki, przynajmniej lepiej się go wciąga po schodach. Gorzej będzie jak się zrobi gorąco :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Reks wziął ostatni steryd 1 kwietnia i więcej nie dostanie, bo miał straszne wyniki wątrobowe, a zresztą i tak niewiele te sterydy dawały. Teraz bierze Ex-pain, ale to też niewiele daje. Prawdę mówiąc, jest tragicznie. Na spacerach potrafi dostać takiego jakiegoś skurczu, że siedzi i nie może wstać przez parę minut. Staram się brać go na spacer bez Bruna i Toli, bo wtedy spokojniej idzie, tyle że nie zawsze mam czas na podwójne spacery. Gorzej też je. Kulki mu teraz namaczam i karmię go z ręki kilka razy dziennie. Najgorsze że czasem jęczy, a ja nie wiem, czy z bólu, czy mu się coś wydaje - bo demencja też mu narasta (np. nie pamięta często, że trzeba pójść się napić, więc od czasu do czasu podtykam mu wodę pod nos).

W sobotę jadę na kolejne pobranie krwi (już trzecie), mam nadzieję, że się ta wątróbka unormowała.

A tak w ogóle, to zapłaciłam ostatnio mandat, bo psy bez smyczy, nieważne, że grzeczne, wrrrr...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

A tak w ogóle, to zapłaciłam ostatnio mandat, bo psy bez smyczy, nieważne, że grzeczne, wrrrr...

Ostatnio też miałam nie miłą sytuację z SM, również byłam na spacerze ze swoją suką bez smyczy, na szczęście obyło się bez mandatu, ale nawet jak powiedziałam o problemach ze stawami mojego psa + dyskopatia i tak byli głusi......

Jak dziś się czuje Reks?

Link to comment
Share on other sites

Reks bez zmian, tzn. jest fatalnie, ale jeszcze ciągniemy. Teraz na jeszcze innym leku przeciwzap./przeciwból., doradzonym przez jeszcze innego weterynarza.

Tymczasem inny kłopot nam się przyplątał, mianowicie Mysza nam się rozchorowała - zwężenie jelita cienkiego spowodowane prawdopodobnie przez chłoniaka, ale jeszcze czekamy na wynik bad. histopatologicznego. Nic przez nią nie przechodziło, co tylko zjadła, to wszystko zwracała. W piątek zrobiliśmy USG i od razu wzięli ją na stół operacyjny. Niestety operacja kosztowała 800 zł, a w sumie od środy poszlo już 1100 zł na samą Myszę...

 

10.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Z trudem odnalazlam watek... Dajecie jakos rade? Przymierzam sie do testowania na sobie i psie ziemi okrzemkowej, zreszta za rada Brosikowej. Jesli odczuje jakies zalety z tych opisanych w ulotce, dam znac, moze komus sie przyda taka wiedza. Pozdrawiamy mocno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję kochana za kaskę dla Reksiunia! :*

Poker - przydałyby nam się chyba jakieś dywany albo wykładziny, bo ostatnio Reks postanowił robić kupę w domu :(

U nas zawirowania na całego. Operację jakoś przeżyłam, chociaż teraz już ponad dwa tygodnie, a ja większość czasu siedzę w łóżku. Z psami nie ma mowy żebym wychodziła. Jeszcze napatoczyły nam się jakieś biegunki - najpierw Mysza, potem Tola (może antykomarowo spryskana trawa?), potem znowu Reks (ten to raczej od leków; niestety biegunki Reksa lądują zazwyczaj w wykładzinie...). Reks był wczoraj u dra Szczypki, który poradził odstawienie leków przeciwzapalnych (Reksa raczej nie boli, ze względu na silne zmiany neurologiczne, a każdy lek obciąża organizm). Zatem tylko wspomaganie: Polfilin, Aescin, Rutinoscorbin, Vit. B-Comp., Omega 3-6-9, Geriativet. W sumie myślałam, że pan doktor poradzi już eutanazję, bo Reks ledwo łazi, ale powiedział, że Reks jeszcze stosunkowo dobrze chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...