Jump to content
Dogomania

Drop i Dusia - nasze kolejne maleńkie szczenięta - maja własne domki!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eloonia'][COLOR=red][I][B]Na ten moment nie wiem które z rodzeństwa jest zarezerwowane.[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=red][I][B][COLOR=red]Poszperałam trochę i doszłam do tego, że pani pytającej na wątku o Dusię chodziło o jej brata Dropika. Ponieważ pomyliła się osoba zajmująca się adopcjami profesjonalnie, napisałam do ludzi którzy odesłali ankietę adopcyjną - też mogli się pomylić. Poinformuję jak tylko dostanę odpowiedź.[/COLOR][/B][/I]

[/COLOR][/QUOTE]


Czy ja też cos pomyliłam - w ktorym miejscu - co poprawiż. W opisach czy w czym...

Jakby bylo więcej pytań o Dusię pamietajcie o 4 suniach 3 miesięcznych, z krotoszyna, ktore mamy pod opieką. Tam jest Fryda, podobna do Dusi, też będzie nieduża. I 3 sredniaczki - sliczne w typie mniejszych labkowatych, zgrabne i kochane kluski,.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Czy ja też cos pomyliłam - w ktorym miejscu - co poprawiż. W opisach czy w czym...
Jakby bylo więcej pytań o Dusię pamietajcie o 4 suniach 3 miesięcznych, z krotoszyna, ktore mamy pod opieką. Tam jest Fryda, podobna do Dusi, też będzie nieduża. I 3 sredniaczki - sliczne w typie mniejszych labkowatych, zgrabne i kochane kluski,.[/QUOTE]

Spokojnie, wszystko jest OK -> Ty nic nie pomyliłaś :) :) :)
Możesz ew. w pierwszym poście wrzucić kontakt do mnie, bo widziałam że nie ma jeszcze glutków na stronie fundacji.

Dobrze, że przypomniałaś tamte maluchy :) nawet zaproponowałam opcjonalnie Fryde ale... pogadamy :)

Link to comment
Share on other sites

Zębole swędzą :)

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/39/dsc01160.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8115/dsc01160.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc01154sy.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9430/dsc01154sy.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pracowite, że oj oj... :)
Generalnie typowe szczeniaki z nich -> energia rozpiera, wszystko interesuje, apetyt jest, zębolki swędzą, więc ręce, rękawy, nogawki - wszystko jest ich i trzeba uważać, bo te ich maleńkie ząbki to jak igiełki :)

Bardzo inteligentne są - raz postawione na łóżko stwierdziły że tam jest fajnie i domagają się tego za każdym razem :)
Dusia wymyśliła sobie taką zabawę - skacze z łóżka na poduchę, po czym natychmiast wspina się po mnie i skacze znów - karuzela :Dog_run::Dog_run:
Wogóle to włażenie po mnie na łóżko "wynalazł" Dropik -> siedziałam sobie na podłodze oparta plecami o łóżko, wspinał się po mnie, wspinał... myślę "o! zaraz będzie dziurkowanie ucha"... a tymczasem on myk na łóżko...
Trzeba zobaczyć jaki był wtedy zadowolony z siebie, żeby zrozumieć pełnię psiego szczęścia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']jak maluchy?
domki już mają zaklepane?[/QUOTE]
Maluchy są obłędne :)))))
Dusia od kilku dni jest zarezerwowana, a Dropik dziś dosłownie przed chwilą poznał swoją nową rodzinkę - polubili się.
Spokojnie mogę powiedzieć, że oba maluszki mają już zaklepane domki :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=blue][COLOR=black]Pozdrowienia od Dusi :)

[/COLOR][I]Witam,
Dusia jest niesamowita pomału wychodzimy na spacerki wszystko załatwiamy na dworze w domku na matce robi siusiu. Najbardziej uwielbia na kolana się tulić bawi się cały czas swoje zabawki chowa do kosza całą noc śpi nie płacze, daje nam tyle szczęścia jest cudowna.
Pozdrawiamy K*******, P**** i Dusia[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...