Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA!Mini zostaje z nami!Porzucona sunia husky syberyjski!


Biedroneczka

Recommended Posts

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas dalej cisza i spokój. Mini podziwia postępy prac w ocieplaniu domu i dzielnie pomaga wynosząc wszystkie "niepotrzebne" sprzęty na drugi plac :diabloti: Troszkę straciła apetyt i chęć do biegania podczas upałów, ale teraz wszystko wraca do normy :evil_lol: W weekend wstawię zdjęcia dołu jaki Mini wykopała na spółkę z Pikusiem (chowają się w nim gdy jest gorąco).

Ludziska dzwońcie w jej sprawie, bo ona naprawdę jest już praktycznie ucywilizowana!

Link to comment
Share on other sites

Witam się po długiej nieobecności. Czytam sobie i czytam o tej naszej Mini i nie mogę uwierzyć że ona taki postęp zrobiła. Z tego co piszesz Biedroneczko to jest już całkiem "normalnym" radosnym i otwartym psem :) Bardzo się cieszę i czekam na fotki :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też tego nie ogarniam, jak pies może być prezentem!
Ja wczoraj przeżyłam horror. Jak wracaliśmy do domu z pracy zadzwonił mój teściu żeby mi powiedzieć, że Mini uciekła mu z placu jak wjeżdżał i nie ma jej od 2 godzin!!! :crazyeye: No myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok! W mojej głowie natychmiast pojawiły się najczarniejsze scenariusze :-( Jak tylko dojechaliśmy do domu, szybko się przebrałam i popędziłam na łąki (jej ulubiona miejscówka). Będąc jeszcze u nas na placu zawołałam ją i małpica pojawiła się w iście ekspresowym tempie :multi: No poryczałam się ze szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Ja też tego nie ogarniam, jak pies może być prezentem!
Ja wczoraj przeżyłam horror. Jak wracaliśmy do domu z pracy zadzwonił mój teściu żeby mi powiedzieć, że Mini uciekła mu z placu jak wjeżdżał i nie ma jej od 2 godzin!!! :crazyeye: No myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok! W mojej głowie natychmiast pojawiły się najczarniejsze scenariusze :-( Jak tylko dojechaliśmy do domu, szybko się przebrałam i popędziłam na łąki (jej ulubiona miejscówka). Będąc jeszcze u nas na placu zawołałam ją i małpica pojawiła się w iście ekspresowym tempie :multi: No poryczałam się ze szczęścia.[/QUOTE]

Hehehe no to łobuzica !! UCiekła ale miała na oku cały czas domek i dobrze wiedziała gdzie wrócic ;)

Link to comment
Share on other sites

U Nas cisza i spokój. Nikt o Mini nie dzwoni :-( Chodzimy sobie codziennie z Mini na spacery i podziwiamy jesienny krajobraz. Chciałam jej zrobić wczoraj nowe fotki albo filmik nakręcić, ale aparat totalnie odmówił mi posłuszeństwa :shake: Szkoda bo Mini miała wczoraj bardzo dobry dzień na pozowanie :cool3: Myślę, że niedługo będę mogła się pochwalić nowymi sukcesami w wychowaniu Księżniczki, ale na razie cicho sza... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Mini miała niesamowitego i zarazem strasznego gościa!
Zawitał do nas Mariusz Florian (behawiorysta z Wesołej Łapki), który jest genialnym zaklinaczem psów. Pracował z Mini 2 godziny i stwierdził, że panna jest do ogarnięcia :multi: Dostałam już pracę domową na najbliższe 3 tygodnie :cool1: Na początek Mini pozna kliker tzn. kiedy ją zawołam i spojrzy się na mnie będzie klik i nagroda (i tak przez cały tydzień). W drugim tygodniu wprowadzamy komendę siad, oczywiście z klikerem. Trzeci tydzień to odczulanie dotyku. Po tych 3 tygodniach Mariusz przyjedzie sprawdzić jak sobie poradziłam :cool3: więc bardzo proszę trzymać za mnie i za Mini kciuki!!!! :mad:
Fotek nie zrobiłam, bo byłam tak przejęta wizytą, że nawet o tym nie pomyślałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...