Jump to content
Dogomania

Swinka-makabra,czyli Klub Pomocy Świnkoosobom.SZUKAMY DT dla swinek,w calej Polsce!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, schronisko Guinea Pigs R Us spada na coraz niższą pozycję. Dziś już jest na 213 miejscu w rankingu ogólnoamerykańskim, ale za to nadal na 6 w Kanadzie.
Tu jest link do rankingu:[URL="http://www.theanimalrescuesite.com/clickToGive/shelterchallengeresults.faces#shelterTotalsSection_header"] Klik[/URL]
Jeśli chcesz sprawdzić, na którym miejscu jest konkretne schronisko, należy wpisać do rubryki odpowiednią nazwę i wcisnąć przycisk: Search By Name

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki!
Strasznie potrzebuję jakąś Ciotkę z Wrocławia i okolic!
Trzeba by zająć się dziewuchą, założyła PSEUDOHODOWLĘ!
Rozmnaża NIE RASOWE rozetki, nic jej nie pomogło straszenie Skarbówką i TOZem. Kto pomoże?! Aha. Tu jest sporo info o niej i Link do jej 'HODOWLI':
" aha, uważajcie też na dwunastolatke z Wrocławia
jej nick na forach to Sonia123
mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
imie Sandra
gg 10420934
data urodzenia 25-12-1995

Ma dwie myszki z zoologa, chce je rozmnażać... i szuka jeszcze sobie rasowych...
a tutaj jej wątki, które każą zachować ostrożność względem jej osoby:
[url=http://www.myszy.info/viewtopic.php?p=75132#75132]Myszy.info - forum o myszkach :: Zobacz temat - Kilka bardzo Waznych pyta

Link to comment
Share on other sites

[I]To dobrze. Jak link do jej 'hodowli' nie wyskoczył daję jeszcze raz: [url=http://www.caviaa.pl.tl/]Hodowla Świnek morskich - Strona startowa[/url]
Sprawa życia i śmierci, przyda się ktoś kto ją postrasz. Nie będzie nikogo obrażać, ani wyłudzać. Zapewne was też powyzywała że nie oddacie jej świnek? Oczywiście, już nie mówię co ona mi napisała na temat biegunki. Żebym śwince dawała marchewkę. Rozmawiałam z hodowcami rasowych świnek morskich, powiedzieli że to bezczelne dziecko, ujmując w ładne słowa, wręcz żądało od nich świnkę, a jak odmawiali to tylko wyzywała. Powiem szczerze że sprawa byłaby już dawno rozwiązana, ale ja mam daleko do Wrocławia. Ona ni tylko świnki rozmnaża, ale i też króliki, myszy. Sprawa jest dla mnie dosyć ważna- rozumiecie chyba?[/I]

Link to comment
Share on other sites

A może hodowcy włączyliby się do tej sprawy. W końcu w jakiś sposób też stawia hodowców z złym świetle, mieniąc się jedną z nich.

Jakiś czas temu na NŚF podawała link do swojego bloga, na którym miała żywcem ściągnięte artykuły z cavia.vel.pl

P.S.

Widzę, że po moim komentarzu na blogu, który oczywiście skasowała sonia, wywaliła również tamten artykuł i wstawiła inny, również ściągnięty, tylko z innego portalu :mdleje:

[URL="http://swinki.morskiee.w.interia.pl/oswajanie.html"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karena']A może hodowcy włączyliby się do tej sprawy. W końcu w jakiś sposób też stawia hodowców z złym świetle, mieniąc się jedną z nich.

Jakiś czas temu na NŚF podawała link do swojego bloga, na którym miała żywcem ściągnięte artykuły z cavia.vel.pl

P.S.

Widzę, że po moim komentarzu na blogu, który oczywiście skasowała sonia, wywaliła również tamten artykuł i wstawiła inny, również ściągnięty, tylko z innego portalu :mdleje:

[/quote]
[I]Nikt jej w CCP nie chce widzieć, znać. Wszyscy w Wawie są, mało kto jest blisko. A można wiedzieć z jakiego portalu? Niech no ja się dowiem więcej o tej dziewczynie. Jestem strasznie ciekawa, na dodatek jeszcze myślę o niej, skupić się nie mogę. Z chęcią bym jej nosa utarła, ale nic nie zrobie...[/I]


[quote name='Korenia']Ja dysponuję adresem g*wniary- miałam iść do niej na przedadopcyjną, jest małe ryzyko, że podała mi nie swój. W razie czego chętnie podam.[/quote]
[I]Korenia z nieba spadłaś! Tu chodzi o zwierzęta w końcu. Kto luknie do dziewuchy i pogada z jej rodzicami?![/I]

Link to comment
Share on other sites

ponieważ ta dziewczyna tu zagląda to uważajcie chociaż i tak pewnie nic sobie z tego nie robi tak ja się zgadzam że wizyta i rozmowa z jej rodzicami byłaby potrzebna pewno nie wiedza co córeczka wyprawia za ich plecami
przecież taka hodowla jest nielegalna zważywszy na jej wiek :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...