Jump to content
Dogomania

Swinka-makabra,czyli Klub Pomocy Świnkoosobom.SZUKAMY DT dla swinek,w calej Polsce!


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='Karena']
Taś jeszcze jest płochliwy, ale przyzwyczaił się do nowej pańci, ogląda z mamą M jak miłość, więc jakby Wam umknął jakiś odcinek to piszcie, zapytam Tasia i napiszę co było :evil_lol: [/quote]

Poryczana jestem :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neris']no jest... i to nawet nie w Pomiechówku ale w okolicy... ale mam zamiar wygrać torbę od Pucki, to bym ja odebrala i od razu zostawila koszyk... może tak być? Bo ja jestem mało jakoś ruchliwa i niechętnie z domu wychodzę, [I]wydaje mi się że wszyscy patrzą na mój palec[/I].[/quote]

ok :happy1:, mi sie tak przypomniał poprostu o nim teraz jakżem o wizycie u wetki pomyslała ze swiniorami, ale na to mam od kogo sie pozyczyć transportera więc mi sie nie pali. Tak jak pisałam wczesniej, koszyk przy okazji jakiejs do Warszawy zeby trafił ;)

[I]:glaszcze: znam to uczucie, ale w związku z inną przypadłościa :shake:



[/I]a w Stasiu od początku sie zakochałam :D

Link to comment
Share on other sites

ja tam widze wszystko, ciekawe dlaczego tak jest ?

a tu macie świnke bez głowy i to nie jest fotomontaż

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/98/b11609b923d150f8.jpg[/IMG][/URL]

(a tu w powiększemiu)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/98/3f8b9326e378d0e1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam sobie kolejne sesje zdjeciowe-prosiaki , jak to prosiaki-cudne...
Pucka ales tą Jadzie utuczyła..tylko problem w tym,że mi sie takie wypasione swinie podobaja...A ten prosiak bez głowy..jak wychować takiego grzecznego psa?
Jak jade do siostry w odwiedziny to to jeden pies jest madry i jak mu sie powie nie rusz to rozumie...Dwa pozostałe to inna para kaloszy...Myślą,że świnki to zabawki -ruszają się,piszcza,puchate,milusie...Pluszowe czy materiałowe zabawki wykańczane są w ciągu kilku minut...I stoją smętne 2 psy nad klatką,nie mogąc zrozumieć dziwnych ludzi..bo raz dają zabawki a innym razem fajne zabawki trzymaja w klatce...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...