Jump to content
Dogomania

Swinka-makabra,czyli Klub Pomocy Świnkoosobom.SZUKAMY DT dla swinek,w calej Polsce!


brazowa1

Recommended Posts

Jak mój pies nie rozniesie mi domu gdy zobaczy nową świnkę, to nie ma problemu :) W piątek jade chyba na giełde zoo, tam gdzie kupiłam klate itd.- potrzebujesz coś, bo mogę kupić, a ty by siobie odebrała jakbyś chłopaka odbierała ;)?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wpadłam jeszcze na 1 pomysł. Jest podobno jakiś transport Warszawa - Lubin w sobotę, ja w niedzielę prawdopodobnie jechałabym przez właśnie Lubin do Wrocławia i mogłabym odebrać prośki (rozetka od Evelin i świniak z Palucha) od Invi

Korenio, chyba na razie niczego nie potrzebuje dla prośków, ale czy mogłabyś zobaczyć ile kosztuje klatka 100 cm i karmy 1 kg typu cavia crispy i cavia nature z Versele laga?

Link to comment
Share on other sites

kurcze, nie ma jeszcze nic pewnego co do tego transportu w sobotę... dobra, odbiorę prośka ze schroniska od Korenii jak tylko przyjadę, a rozetka, jak się uda ten transport, w niedzielę od Invi. Elurinie, jeżeli nie jest to dla Ciebie za duży kłopot, to zanieś świnka jutro na dworzec... :oops:

Korenio, to w takim razie, skoro i tak będę jechać odebrać prośka to jakbyś była już na giełdzie przy stoisku z karmą, to daj mi sygnałka, a ja oddzwonię i dogadamy się co do ilości i rodzaju karmy, którą chcę, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']Invi podobno poszła spać, to nie odpowie ...[/quote]
Evelin może się jeszcze orientować z sobotnim transportem, ale i tak mi wszystko jedno, bo i tak w najwcześniej w niedzielę odbiorę świnki.


Idę już spać. Nie będzie mnie do niedzieli na necie. Jeśli będzie coś ważnego, jakieś zmiany planów, terminów, itp., proszę o smska. z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisałam na watku Puszka-napisałam do Myszy1 zgodnie z tym co sugerowała
Agata air.Problem jest wtym,że w sobote kończe prace o 8 rano i nie wiem czy to nie będzie za późno...dopiero 8 moge wsiąść w samochód i przywieźć Puszka..
Dziś z kolei jechałam z Białegostoku do siebie (100km,8 świń w samochodzie :)- a co tam każdy wozi to co lubi :))
Zobaczymy może Mysza1 odpowie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trolka']Korenio, to w takim razie, skoro i tak będę jechać odebrać prośka to jakbyś była już na giełdzie przy stoisku z karmą, to daj mi sygnałka, a ja oddzwonię i dogadamy się co do ilości i rodzaju karmy, którą chcę, ok?[/quote]
Jak będą karmy to dam znać :)

Co to była za karma, która kupowaliście w hurtowni w tym 20kg worku? Chyba za pośrednictwem Neris.

Link to comment
Share on other sites

cavia nature prestige :)

co do drugiego swinka.. neukrywam ze wolalabym aby pojechal jutro z koreni siostra :
1. musi miec kwarantanne i nie moze siedziec razem z puszkiem
2. nie mam 2 klatki- ale chyba elurin daje go z klatka?
3. puszek przez te dni bedzie w sypialni rodzicow bo u mnie w pokoju sa dziewczyny a ja nie chce zwariowac.. ;) nie wiem czy sie zmieszcza 2 klatki w sypialni rodzicow i czy mnie rodzice nie wywioza na taczce razem z tymi swiniami ;)

Link to comment
Share on other sites

Invi - świniak pojechał dziś rano, godzinę przed Twoim wpisem.
Mam nadzieję, że masz wyposażenie, bo klatka pojechała z miseczką i poidłem - będę ich jeszcze potrzebował. To jeśli ich nie potrzebujesz, Trolka by mi je odesłała.
Koreniu - będę dziś w hurtowni, mogę coś kupić.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Invi za nazwę, Elurin - na razie nie potrzebuje, bo mam jeszcze z 2 kg, ale tak na zaś pytałam, w razie czego to się odezwe :)
Tomuś bardzo dobrze znosi podróż, wcina sianko, ma dla siebie dwa siedzenia ;) Marchewką wzgardził ;) Jest spokojny, lubi smyranie po nosku :) - to tyle co się dowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']dziwna sprawa.. swinka i krolik moze a szczurek nie ? a on co gorszy ? to ja sie kolezanki zapytam mozeona wezmie.. ale nie wiem czy ma klatke dodatkowa..[/quote]

inv krolik tez juz nie moze, bo wg eweliny one powinny siedziec w schronie i czekac az rozwiaze sie sprawa z tym kolesiem z pierdla :angryy:
dobrze ze wyciagnelam swinke wczesniej zanim ona wrocila z urlopu.. bo teraz i swinka by musiala tam byc :angryy:

Dziewczyny ktore sa regularnie w schronie maja pogadac z dyrektor aby wydała poprostu na umowe z zaznaczeniem ze moze bedzie 3ba zwrocic tej osobie zwierzaki..

Takich ludzi to odrazu bym wywalila.. :angryy: tylko nerwow sie nabawilam w schronie i nic wiecej :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Doda bede probowac z innej strony bo tez mi szkoda.. wlasnie tu problem bo nie wiadomo kiedy i dlatego chce je wyciagnac bo moze to jeszcze nawet 1rok potrwac :shake:
[SIZE=1][COLOR=White]
Pojade, przemyce w kieszeni szczurka i uciekne :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayia']Doda bede probowac z innej strony bo tez mi szkoda.. wlasnie tu problem bo nie wiadomo kiedy i dlatego chce je wyciagnac bo moze to jeszcze nawet 1rok potrwac :shake:

[SIZE=1][COLOR=white]Pojade, przemyce w kieszeni szczurka i uciekne :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote]

Hihi :evil_lol: a ta ewelina to pracuje tam? Moze jedz tam kiedy jej nie bedzie? Tzn, np pracuje teraz na 1 zmiane, jedz tam po poludniu albo wieczorem??
Bede czekac na szczurka! Do klatki wsadzic ta eweline!! Jesli szczur ma czekac rok lub wiecej.. to ma do mnie jechac i juz, przeciez szczury zyja krotko, 2-3 lata!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, takie są przepisy, które obowiązują we wszystkich schroniskach w Polsce. W przeciwnym razie człowiek, który nie odzyska swoich zwierząt, do których praw nie stracił, ma prawo zaskarżyć miasto i schronisko miałoby okropne kłopoty. To nie jest kaprys jakiejś kobiety, a Konstytucja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...