Jump to content
Dogomania

Ciezka choroba, dwoje starszych ludzi i ich zwierzęta dziekują za pomoc.


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ogłoszenie o kotach już częściowo rozwieszone. Na kilku osiedlach w Białymstoku i w dwóch miejscach w Bielsku. Dziś Buniaaga dorobiła swoje, wydrukowane na kolorowej drukarce ( bardzo ładne napewno ) i jeszcze porozwiesza w Bielsku.
Okazuje się w praktyce że jest bardzo mało miejsc gdzie można bezpiecznie powiesić ogłoszenie. Można wieszać ogłoszenia tylko w wyznaczonych miejscach . Na przystankach, sklepach, budynkach, urzędach, płotach - nie można. Grozi za to mandat. Na drzwiach sklepu tylko za zgodą.
Wydaje się że co komu szkodzi takie ogłoszenie. A jednak nie można.

Link to comment
Share on other sites

cytuję z miau
[quote name='"J.D."'] (...)
[SIZE=3]tak sobie pomyślałam,że jeśli u mnie coś się wyadoptuje [bo są zainteresowani] to ze dwa koty spokojne-naprawdę spokojne-i dogadujące się z innymi mogłabym wziąć na DT...no bo mam nadzieję,że coś pójdzie ode mnie...to tak wstępnie informuję...[/SIZE][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']a jak z karmą dla zwierząt?
jest jeszcze?
bo przy psach pisze, że [I]wiecznie głodne[/I][/QUOTE]

bakusiowa wyslala im karmy na 3 stowki, ale jeszcze nie przyszla. Juz pozyczylam im od siebie. Sila tych kotow i pozeraja migiem. Ja to gotuje, topuszki daje, wiec suche mi na dluzej starcza, a p. Teresa nie ugotuje, nie da rady, wiec tylko puszki wywali jak są i suche sypie.
Suki glodne, albo spragnione czlowieka. Ja juz nie wiem co dla nich bardziej potrzebne. Smutne one takie.

Link to comment
Share on other sites

Na karme czekamy, wiec na razie bedzie, bo [B]bakusiowa[/B]kupila karmy w Krakvecie na po nad 300 zł. Na razie jej nie ma i pozyczylam tam znowu worek dla psow.
Słuchajcie,moze ruszymy sprawe z sukami? poszukajmy im dt, proszę. Jedną moze wezmie Randa, to zostanie dwie do wydania. Nie wiem, moze hotelik? tylko, ze to b. drogo, watpie czy damy rade.
Gdyby suk juz tam nie bylo, to p.Teresie byloby lzej. Mnie tez, gdybym mogla tylko kotami sie zajac, byloby lzej, nie ukrywam. Moglabym co drugi dzien pojechac wtedy. Pani Tetresa w styczniu musi isc do szpitala. Wyjedzie do Warszawy.Cala opieka spadnie na mnie. Nie wiem jak dam radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Z bazarku z miau uzbierało się na koty niewiele, 46 zł - komu przesłać?[/QUOTE]

Bardzo dziekuje. Mozesz przeslac na moje konto, a ja kupie 20 puszek dla kotow w Lidlu. Nie wiem co w nich jest, ale pachną i konsystencje maja taką jak animonda, a kosztują cos 2 zł z kawalkiem. Teraz podrozaly, bo kosztowaly 1,99 za puszke. Są b. dobre i moje koty bardzo je lubia.
Jesli nie masz nic przeciwko, oczywiscie. Mowie o puszkach, bo jest kilka kotow juz starych i nie daja rady chrupac suchej karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']witam [url=http://smajliki.ru/smilie-150461319.html][img]http://s2.rimg.info/950deefcbf2a61baec75e7b5f2ee6c02.gif[/img][/url]
i która suka jedzie do Randy?[/QUOTE]

Mysle, ze Harfa, ta co w kojcu, bo ona za nic na lancuch sie nie nadaje.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przy okazji sterylizacji suczki, zajechalam do doris66, no i przy okazji zgadalysmy sie, ze jest gosc, co ma bude do sprzedania. Doris pojechala ze mna i udalo sie kupic bude za 220 zl dla jednej z suczek. Buda calkiem w porzadku, z solidnego materialu, ocieplana. Jeszcze za transport trzeba bedzie zaplacic. Bede szukac darmowego, ale nie wiem czy znajde. Doris66 obdzwonila wszystkich znajomych, kto ma auto z hakiem, ale nici, nikt nie ma. Przywiozloby sie przyczepką.
Dwie suki poki co beda u mnie. Prosze jednak w dalszym ciagu, aby sie ktos zlitowal i wzial na dt. U mnie zatrzesienie i nie wiem czy dam rade fizycznie z jeszcze dwiema sukami. Fajnie, gdyby ktos jeszcze sie zglosil.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...