Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']mogą być tylko czemu akurat teraz... biedna malutka :([/QUOTE]Biedna caly czas spi, nie chodzi bo sie przewraca....A juz bylo tak dobrze cieszyla sie ze spacerkow,bawila sie wskakiwala na wersalke i cala kape mi zwalala.Teraz aj tylko plakacMam nadzieje,ze to wroci...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bylismy z Gaja u weta miala robione RTG jest bardzo zle okazalo sie,ze wypadl jej dysk dokladnie 12 i 13 kreg.Gaja nie chodzi,nie zalatwia sie trzeba wyciskac mocz.Jest wdrozone leczenie na 7 dni jezeli nie bedzie poprawy to wozek albo....POTRZEBUJE LEKU O NAZWIE COCORBOXYLASUM-KTO MOZE POMOC?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o boże biedna Gaja :( popytam o ten lek ale jak jest niedostępny to pewnie nie da się dostać :([/QUOTE]

Napisałam jeszcze do tej firmy Jelfa, która ten lek produkowała i której kazali ten lek wycofać, bo to jedyna możliwość, skoro w aptekach jest nie do dostania (tak mi powiedzieli), ale nie sądzę, aby sprzedali...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Bylismy z Gaja u weta miala robione RTG jest bardzo zle okazalo sie,ze wypadl jej dysk dokladnie 12 i 13 kreg.Gaja nie chodzi,nie zalatwia sie trzeba wyciskac mocz.Jest wdrozone leczenie na 7 dni jezeli nie bedzie poprawy to wozek albo....POTRZEBUJE LEKU O NAZWIE COCORBOXYLASUM-KTO MOZE POMOC?[/QUOTE]

czytaj tu ad leku:

[URL]http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=551[/URL]

sa tam tez wymienione zamienniki, zapytaj weta.

Link to comment
Share on other sites

Same szukałyśmy cocorboxylaze dla suni koleżanki. Nie mają już w lecznicach tego, a jak mają to po jednej fiolce i oszczędnie ją wykorzystują. Aczkolwiek u nas suczka dostała te leki i teraz mimo późnej starości - biega.
Koleżanka miała podobny problem z psem podawała jej NIVALIN, trochę zostało. Rozmawiałam z nią i może to przekazać na rzecz tej suni. Tylko czy jest potrzebne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']czytaj tu ad leku:

[URL]http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=551[/URL]

sa tam tez wymienione zamienniki, zapytaj weta.[/QUOTE]
Też przewaliłam internet a w nim apteki.COCORBOXSYLASUM jest wycofany a więc nikła szansa na kupienie go.Koniecznie szukać zamiennika trzeba o tym składzie.
W tym linku jest lek o nazwie COCARBOXYLASUM - czy to jest ten sam co Lika napisała COCORBOXYLASUM?
Jeżeli tak to wystarczy podawać witaminy z grupy B.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']Same szukałyśmy cocorboxylaze dla suni koleżanki. Nie mają już w lecznicach tego, a jak mają to po jednej fiolce i oszczędnie ją wykorzystują. Aczkolwiek u nas suczka dostała te leki i teraz mimo późnej starości - biega.Koleżanka miała podobny problem z psem podawała jej NIVALIN, trochę zostało. Rozmawiałam z nią i może to przekazać na rzecz tej suni. Tylko czy jest potrzebne?[/QUOTE]Dzisiaj jak pojde do weta zapytam i dam znac na pw.Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Też przewaliłam internet a w nim apteki.COCORBOXSYLASUM jest wycofany a więc nikła szansa na kupienie go.Koniecznie szukać zamiennika trzeba o tym składzie.W tym linku jest lek o nazwie COCARBOXYLASUM - czy to jest ten sam co Lika napisała COCORBOXYLASUM?Jeżeli tak to wystarczy podawać witaminy z grupy B.[/QUOTE]Anula zapytam tylko mysle,ze gdyby byl zamiennik to by wet podal.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Anula zapytam tylko mysle,ze gdyby byl zamiennik to by wet podal.....[/QUOTE]
Jeżeli wet zna skład leku to jest w stanie wyszukać zamiennik.Trzeba jeszcze poszperać w internecie jaki jest skład leku i spisać sobie i z tym iść do weta.Musi być odpowiednik tego leku.

Link to comment
Share on other sites

Cocarboxylaza nie została wycofana tylko produkcji została zawieszona na 3 miesiące czyli do 15 sierpnia 2012 zamiennika niestety nie ma. Jedyna szansa to dzwonić po Aptekach może gdzieś jest.Ja ze swojej strony postaram się posprawdzać na terenie Warszawy może coś uda się załatwić.

Link to comment
Share on other sites

niech Ci wet przepisze Milgamma N - to jest lepsze od tego wycofanego, oprócz wit b12, zawiera dodatkowo B1,B6; wszytko ma działanie neurologiczne i dodatkowo jeszcze ma w sobie substancje przeciwbolową, że podawanie zastrzyku nie boli.
Jest dostepna w obrocie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']niech Ci wet przepisze Milgamma N - to jest lepsze od tego wycofanego, oprócz wit b12, zawiera dodatkowo B1,B6; wszytko ma działanie neurologiczne i dodatkowo jeszcze ma w sobie substancje przeciwbolową, że podawanie zastrzyku nie boli.
Jest dostepna w obrocie.[/QUOTE]

o dzięki Ci za to info!!!! ma ktoś telefon do liki?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...