Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuje Wam za slowa otuchy.Wieso Ty napewno pamietasz Baby zrobilas jej czerwone ubranko...
Gajenka ma sie swietnie u nas w domu czuje sie bardzo dobrze,ale obcych sie boi jak ktos chce ja poglaskac to ucieka.Wszystkich na spacerku obszczekuje i kazdy smietnik jest jej,trzeba sila kosci z pysia wyciagac.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cioteczki nie wiem co robic?Pierwszy raz sie z takim zachowaniem spotkalam,kilka dni temu Gaja zostala obcieta troche krocej niz ostatnio,bo bardzo szybko odrasta.No i zaczelo sie cala sie trzesie,sika wali kupy,ogon pod brzuchem,wystraszona,zachowanie i wyglad psa nieszczesliwego nic ja nie cieszy.Na spacer trzeba ja wynosic.To telepanie mnie dobija...

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']może jej chłodno? bardzo krótko obcięta? pod włos golona? może się tak zachowywać jak nie była nigdy taka łysaa może podrażnione okolice odbytu?może spróbuj jakiś sweterek jej ubrać i zobaczysz czy to coś zmieni[/QUOTE]W domu ja przykrywalam,bo tez myslalam ze zimno i tak sie telepie na spacer nie zakladalam bo goroca.Strasznie nieszczesliwa.Chyba za krotko ja obcielam i moze czuje sie bez siersci niepewnie?Nie wiem....Zawsze mialam kudlacze i nigdy po obcieciu czasami bardzo krotko,bo inaczej sie nie dalo to widzialam ulge,ale takiego zachowania nigdy.

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ale jest całkiem goła? pod włos cięta? jak tak to nie chodź z nią po słońcu bo poparzy skóręmożna ubrać jakieś cienkie body dziecięce[/QUOTE]Calkiem gola dla mojej wygody, bo nie trzeba pyszczka i dupinki myc...Bede zakladala koszulke i juz jej tak nie obetne.

Link to comment
Share on other sites

tak myslę co jej może dokuczać - spłukałaś ją po goleniu? bo te włoski może ją swędzą albo się wbijają, albo po prostu dziwnie się czuje nagle taka łysa - nieprzyzwyczajona do tego jest i panikuje - mam nadzieję, że jej przejdzie za kilka dni, trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o kurcze :( teraz chyba po prostu musisz poczekać aż włoski odrosną - a założenie jakiegos body nie pomaga? była sama u fryzjera zostawiona? moze coś tam się stało i ją boli? masz zaufanie do tego fryzjera?[/QUOTE]Siedzialam troszeczke dalej i widzialam nic zlego sie nie dzialo ta Pani od lat obcina mi psy.Sprawdzalam nie ma zadnej ranki, ale mam wrazenie jakby wszystko ja bolalo.Przy glaskach popiskuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o rany :( trzymam kciuki żeby to nic strasznego!!!!! nie miała kleszcza? jednak coś ją bolało kurcze :([/QUOTE]Bylismy dostala zastrzyk przeciwbolowy i przeciwzapalny.Jutro RTG -zobaczymy.Wet mowil,ze moga byc sprawy zwyrodnieniowe...Co z nia bedzie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...