Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='maa']Witam serdecznie wszystkich!
To mój pierwszy post tutaj-hmmm,w troszkę smutnych okolicznościach witam się z Wami,ale cóż...widocznie tak miało być. [/quote] Witamy :)
[quote name='maa']
Sprawa suni-to był pierwszy wątek na miau,na który dziś trafiłam,a miałam już iść spać:cool3: ... [/quote] To Pikusia zkociała???:evil_lol: Ależ się dziewczyna panoszy po różnych forach :crazyeye:
[quote name='maa'] W każdym razie wiem,że nie mogę pozostać obojętna-mam nadzieję,że moje kocice mi wybaczą:evil_lol: - jutro wpłacę parę groszy,może choc w ten skoromny sposób stanę się kolejnym ogniwem łańcuszka,który przyciągnie kolejne i kolejne ogniwa,łącząc ze sobą ludzi,którym los biednych i pokrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny.
A że do tej pory wspomagałam kocie akcje-cóż,teraz przyszedł widocznie czas na to,żeby otworzyć się i na psiaki...;)
Mocno wierzę,że uda się zebrać taką sumkę,która pozwoli na leczenie suni-a może i coś zostanie dla innych w potrzebie. [/quote] A teraz na poważnie, bardzo dziękujemy za wrażliwość i dobre serce. Zostań z nami, ja też mam 2 koty i 1 psa, dzielę więc miłość pomiędzy 2 gatunki, które potrafią ze sobą nadzwyczajnie dobrze żyć, ba, nawet się przyjaźnią ;) Witamy Cię więc w gronie wielbicieli Pikusi...

[quote name='maa'] Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za biedną,cudną sunię i za wszystkie biedy,którym tak ofiarnie niesiecie pomoc.[/quote] Kciuki bardzo potrzebne... Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)
ja bardzo chętnie tu będę wpadać-ale....o rany!Ja się tu gubię :oops: na tym forum,buuuuuuu.
Strasznie skomplikowane to forum-naprawdę!No nie wiem,czy nie będę potrzebowała jakiegoś umyślnego-z mapą,kompasem,może być jeszcze i dżipies;)

a tak poważnie-strasznie dużo podforów i podtematów,a nie znalazłam jeszcze opcji : szukaj.

ale nic to-może się nauczę i nie pogubię

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maa']:)
ja bardzo chętnie tu będę wpadać-ale....o rany!Ja się tu gubię :oops: na tym forum,buuuuuuu.
Strasznie skomplikowane to forum-naprawdę!No nie wiem,czy nie będę potrzebowała jakiegoś umyślnego-z mapą,kompasem,może być jeszcze i dżipies;)

a tak poważnie-strasznie dużo podforów i podtematów,a nie znalazłam jeszcze opcji : szukaj.

ale nic to-może się nauczę i nie pogubię

pozdrawiam[/quote]


Nie martw się, każdy ma ten sam problem na początku :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maa']:)
może być jeszcze i dżipies;)
[/quote] dżipiesów to Ci u nas dostatek :) Jak napotkasz na problemy, pisz do mnie i wszystko wyjaśnię. Ja mam problem na miau, i z kolei tam nie potrafię sie poruszać.....
Pikulinko nasza Princesso w górę na podbój wrażliwych serc!!!

Link to comment
Share on other sites

Witamy Ciebie Choody :) Dziękujemy i mamy nadzieję, że z nami zostaniesz.... Że zostaniesz z Pikusią i zobaczysz ją zdrową i szczęśliwą.
To naprawdę wyjątkowy pies... Bardzo pokrzywdzony przez los. Pora by ten los się odmienil i potraktował ją łaskawiej.
Ja już pisałam, że Pikusia jest niezwykła... Że pod kloszem troski i miłości rozkwita... Że niesamowite jest to, jak szybko zaufała Alex... jak szybko sie podniosła z dna...
Jestem wciąż pełna niepokoju o nią, ale widząc to wsparcie zewsząd, tą dobrą energię tylu ludzi, jakoś nie mogę sobie wyobrazić byśmy nie wygrali walki...
Ale musimy trzymać kciuki.... I wierzyć... I się nie poddawać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maa']:)
a tak poważnie-strasznie dużo podforów i podtematów,a nie znalazłam jeszcze opcji : szukaj.
[/QUOTE]

opcja szukaj jest na górnej niebieskiej ( ciemniejszej ) belce- możesz przeszukiwać całe forum, albo watek- na troszkę niższej belce..:)- tam masz tez panel uzytkownika, w ktorym mozesz ustawic swoj profil, dodać podpis, avatar, ustawic forum, ale i wchodzic w watki- w ktorych 1) zabierałas glos, 2) subskrybowalas. Subskrybcje tez sie robi wybierajac z górnej belki- narzędzia watku-> subskrybuj :)

moze nie jest to najlepszy moment na korzystanie z dogo, bo Admn przeprowadza jakies głebokie zmiany, co powoduje, ze nic nie chodzi jak nalezy i m.in. giną posty, watki głupiej itp, ale mamy nadzieje, ze to czasowe :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie z bohaterkę tego wątku na czele!
Melduję uprzejmie , że na allegro zostało 90 cegiełek do kupienia czyli 110 jest sprzedanych:multi: :multi: :multi: . Oprócz zwykłych informacji z allegro o kupnie cegiełek dostaję też maile od ludzi [B][SIZE=4]wielkich serc[/SIZE] ,[/B] którzy je kupują! Nie macie pojęcia jak wiele osób jest duchowo z nami życząc rychłego powrotu do zdrowia pieskowi. Są jeszcze w Polsce ludzie wrażliwi na krzywdę "braci mniejszych":loveu: ! W trakcie takich akcji jak ta mam okazję się o tym , że tak powiem , naocznie przekonać. To cudowne ! Będę Was na bieżąco informać o rozwoju sytuacji .
Pikulinko , trzymaj się , teraz może już być tylko dobrze! Tak wiele ludzi ci tego życzy:loveu: !

Link to comment
Share on other sites

Już tylko 85 cegiełek jest do sprzedania i 9 :crazyeye: obserwatorów mamy. Uciekam , jadę na konferencję z Panem Ministrem Religą /mam nadzieję , że coś ciekawego powie:razz: - bo ja pracownik ochrony zdrowia:oops: /. Zamelduję się wieczorkiem . Uściski dla wszystkich:loveu: Anula

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mm.templum'][SIZE=4]WYGRAŁEM!!! To dla Pikusi przecież wiec tą radość razy sto trzeba pomnożyć!!![/SIZE][/quote]
Marku, Ty się lepiej za kieszeń łap:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Nie powiem, że nie zazdroszczę tej, którą obdarujesz, bo bardzo mi się ten kalendarz podobał - niestety, ustawiłeś poprzeczkę bardzo wysoko, i już nie miałam jak przeskoczyć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula1959']Oprócz zwykłych informacji z allegro o kupnie cegiełek dostaję też maile od ludzi [B][SIZE=4]wielkich serc[/SIZE] ,[/B] którzy je kupują! Nie macie pojęcia jak wiele osób jest duchowo z nami życząc rychłego powrotu do zdrowia pieskowi. Są jeszcze w Polsce ludzie wrażliwi na krzywdę "braci mniejszych":loveu: ! W trakcie takich akcji jak ta mam okazję się o tym , że tak powiem , naocznie przekonać. To cudowne ! Będę Was na bieżąco informać o rozwoju sytuacji .
Pikulinko , trzymaj się , teraz może już być tylko dobrze! Tak wiele ludzi ci tego życzy:loveu: ![/quote] To ja poproszę o przesłanie mi ich na maila, też chciałabym poczytać, no a przede wszystkim pokazać Alex, i ją wesprzeć duchowo w walce o Pikusiowe zdrowie i życie....

Link to comment
Share on other sites

Dziś rano Alex przyslała mi niepokojącego maila ... Pisała, że Pikusia rano nie podniosła się z posłania, leżała ze zbolałą miną, że nie zjadła kurczaczka z suchym, ba, nawet nie skusiła się na ulubioną parówkę:shake:
Potem był spacer na którym Alex udokumentowała toto:
[B][img]http://upload.miau.pl/2/17345.jpg[/img]
[/B]toto miało krwawe smugi...
a tu wyraźnie widać zbolałą minę naszej Pikusi...
[B][img]http://upload.miau.pl/2/17346.jpg[/img]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ostatni mail od Alex brzmi bardziej optymistycznie... ufff!!!
Pikusia właśnie się wywaliła kołami do góry, błysnęła kłem w uśmiechu. Alex pospieszyła ją wydrapać i przytulić. Po chwili czułości, Pikusia wstała, otrząsnęła się, poszła do miski, wtrząchnęła pół jej zawartości, popiła miską wody, i wygląda na szczęśliwszą....
Może jednak to było incydentalne?
Alex trzyma rękę na pulsie. Kolejny raport później :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...