Jump to content
Dogomania

Misiek- wielki guz, amputacja, nawrót nowotworu - walczył .. odszedł kochany za TM


kama210

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Plicha']Jak tam psina się dziś czuje? Mam nadzieję że troszeczkę lepiej...[/QUOTE]

chcesz i masz:)))
Dt piszę nam co dzień lub co 2 dzień emile opisowe:)
na bieżąco jesteśmy na fonach - ale czasami brakuje sił i zebrania się aby przelać wszystko na klawisze ://

".............
Cześć:)

Anita prosiła o foty, gdzie Misiek macha ogonem i ma uśmiechnięty pysk. Na razie to uśmiechu brak, a ogonem będzie majtał mąż. Tzn. ogonem Miśka. Misiek nie merda ogonem, bo nie ma powodu. Dzięki niebiosom, łaskawie zjada dobre rzeczy przysłane przez ciotki;). Pewnie już dostawał konwulsji od ryżyku z mięskiem. Ale dzisiaj nastąpiła wiekopomna chwila i Misio zrobił kupę. SAM!!! Bez lewatywy i różnych mantr i czarów, jakie wyczyniamy.


Jestem wzruszona tą lawiną pomocy, jaka udzielana jest Miśkowi. Nawet Pan, który miał dowieźć dry bed był tak sympatyczny, że w głowie się nie mieści:)


Na razie puszczam kontakt słowny. Fotki też będą.


Pozdrawiam serdecznie:)
///////////////
TAK - DZIS dzwoniłam i zamówiłam uśmiechnięte foty MIŚKA....
ale na takie poczekamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IlonaS']Ktoś powiedział, że ratując jednego psa nie zmieni się całego świata, ale świat zmieni się dla tego psa. I to dzieje się teraz. Życzę Miśkowi, aby wytrwał, a przed DT i wszystkimi zaangażowanymi w ratowania tego psa chylę czoło.[/QUOTE]

miło NAM, że Pani Ilona czasami zagląda do nas..[B]WALCZYMY!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Misiek ... wieści z DT :

"Hej,
dziękuję w imieniu Miśka. Doszły 24 szt. puszek.
Niestety zdjęcia nie są piękne, ale taki smutny jest Misiek. Boli go na pewno, a jeszcze przemywanie rany daje mu sie we znaki, bo płyn najprawdopodobniej go szczypie.
Ma apetyt, pije wodę..."

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/376333_244561968944827_100001730767121_685060_437479433_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...