Jump to content
Dogomania

Rufi - puchate "maleństwo"


stokrotka.af

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shilomaniak']Ło matko jaki śliczny!!! Ucholce boskie!!! Sama go tak ostrzygłaś? Mistrzostwo - odmłodział chłopak, a jaki zgrabny ;)[/QUOTE]

no nie byłam w Psim Salonie Spa i zapłaciłam 65pln z kąpielą, młody chłopak z długimi czarnymi włosami strzygł ;) rok temu w Wawie u siebie na osiedlu dałam za tą samą usługę 200pln
[quote name='Ty$ka'][URL]http://images36.fotosik.pl/465/6115b11c55b4a894med.jpg[/URL] jaki nietoperek, to motylek jest! :loveu: :D[/QUOTE]

nio fakt ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']no nie byłam w Psim Salonie Spa i zapłaciłam 65pln z kąpielą, młody chłopak z długimi czarnymi włosami strzygł ;) rok temu w Wawie u siebie na osiedlu dałam za tą samą usługę 200pln


nio fakt ;)[/QUOTE]

Ale śliczny ! W Żorach ten salon ? Nie poznałabym Rufolca na ulicy :) Widziałam go jeszcze w wersji "kudłatej" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']Ale śliczny ! W Żorach ten salon ? Nie poznałabym Rufolca na ulicy :) Widziałam go jeszcze w wersji "kudłatej" :)[/QUOTE]

na Księcia Władysława koło Lotto ;)
byłam na Rybnickiej u Viki, ale ona tylko małe psiaki, w Zoo Persiku, tylko na Korfantego nie polazłam bo za daleko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']na Księcia Władysława koło Lotto ;)
byłam na Rybnickiej u Viki, ale ona tylko małe psiaki, w Zoo Persiku, tylko na Korfantego nie polazłam bo za daleko ;)[/QUOTE]

Całkiem fajną cenę Ci dali :) Nigdy jeszcze nie byliśmy u fryzjera - mamy swój sprzęt(maszynkę, nożyczki, szampony i odżywki) :)

Widziałaś dzisiaj biegał golden retriever po naszym osiedlu, ciekawe czy się komuś zgubił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']dziś nie , ale widziałam go jakieś 2 tyg temu, cały brudny bo to akurat deszcze były...też sie zdziwiłam,że taki pies a sam...może go ktoś "na spacery" wypuszcza?

ejno to może sama założysz salon piękności dla psiaków ;)[/QUOTE]

Nie wyglądał na wychodzonego, więc możliwe, że wypuszczają go...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Eeee, nie ma sprawiedliwości na świecie. U Was trzy, no powiedzmy, że dwa i jeden podszywający się :evil_lol:, a u mnie ani jednego.

Tylko raz widziałam Grzywacza na żywo i jeszcze nie zdążyłam dotknąć :nonono2:[/QUOTE]

zapraszamy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']Nie wyglądał na wychodzonego, więc możliwe, że wypuszczają go...[/QUOTE]

nie podoba mi sie takie "wypuszczanie" na samotne spacery ;(

[quote name='M&S']Witanko wieczorowe :)


Po mojej wsi, też się plączą wiejskie burki w poszukiwaniu atrakcji;)[/QUOTE]

ale na te "wsiowe" to jednak troszkę inaczej sie patrzy ;)

[quote name='Ania!'][URL]http://images36.fotosik.pl/465/6115b11c55b4a894med.jpg[/URL]

Oooooooo, chiński grzywacz :evil_lol:

Fajnie wygląda, awangardowo :lol:[/QUOTE]

a dziękujemy za uznanie ;)

[quote name='M&S']Cześć Stokrotka :)[/QUOTE]

cześć :)

[quote name='lasoa']:evil_lol: to mamy teraz 3 na osiedlu[/QUOTE]

tylko przez okres wiosenno-letni, potem znów tylko 2, ale za to JAKIE :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Rufolce chyba śpiom :razz:[/QUOTE]

nie śpią tylko Tz nas nawiedził na 4 dni to sie do lapka nie zbliżałam,żeby czas wspólny na maxa wykorzystać :evil_lol:
a Grześ mnie pozytywnie zaskoczył, przywiózł Rufolcowi smaki z Holandii :crazyeye: wszamane :evil_lol:
juniorowi ichniejsze słoiczki do spróbowania :crazyeye: wszamane :evil_lol:
a na spacerze nazbierał mlecza, liście brzozy i pokrzywy dla Zuzolindy :crazyeye:
i jak go nie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']nie śpią tylko Tz nas nawiedził na 4 dni to sie do lapka nie zbliżałam,żeby czas wspólny na maxa wykorzystać :evil_lol:
a Grześ mnie pozytywnie zaskoczył, przywiózł Rufolcowi smaki z Holandii :crazyeye: wszamane :evil_lol:
juniorowi ichniejsze słoiczki do spróbowania :crazyeye: wszamane :evil_lol:
a na spacerze nazbierał mlecza, liście brzozy i pokrzywy dla Zuzolindy :crazyeye:
i jak go nie :loveu:[/QUOTE]
No uważać mi z tym czasem wspólnie wykorzystanym:diabloti: na maxa.
Najważniejsze to dobrze męża wychować, reszta z górki, sam się dałem wychować, widziałaś jaki ja dobry jestem , nieprawdaż?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']zapraszamy :diabloti:[/QUOTE]
I potem się psów nie doliczysz, ja jestem na etapie wybierania drugiego :evil_lol:

[quote name='stokrotka.af']nie śpią tylko Tz nas nawiedził na 4 dni to sie do lapka nie zbliżałam,żeby czas wspólny na maxa wykorzystać :evil_lol:
a Grześ mnie pozytywnie zaskoczył, przywiózł Rufolcowi smaki z Holandii :crazyeye: wszamane :evil_lol:
juniorowi ichniejsze słoiczki do spróbowania :crazyeye: wszamane :evil_lol:
a na spacerze nazbierał mlecza, liście brzozy i pokrzywy dla Zuzolindy :crazyeye:
i jak go nie :loveu:[/QUOTE]
Toż to skarb :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']No uważać mi z tym czasem wspólnie wykorzystanym:diabloti: na maxa.
Najważniejsze to dobrze męża wychować, reszta z górki, sam się dałem wychować, widziałaś jaki ja dobry jestem , nieprawdaż?[/QUOTE]

prawdaż, prawdaż Krzysiu :)
aaaaaa przecież i tak chcemy jeszcze Gabrysie zmajstrować ;)

[quote name='Ania!']I potem się psów nie doliczysz, ja jestem na etapie wybierania drugiego :evil_lol:


Toż to skarb :grins:[/QUOTE]

bywa jak się zapomni ;) ciekawe jakie nowe futro będzie u Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...