Jump to content
Dogomania

Rufi - puchate "maleństwo"


stokrotka.af

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Się odczepta dobre kobiety od mojej Shili, ona nie gania żadnych kaczek, mamy to na piśmie, tzn. sobie to napisałem i Shila przyjęła do wiadomości:diabloti:, zresztą mam zdjęcia w telefonie jak psica leży obok kanału a po wodzie kaczuchy se śmiagają. Nic się Ciocia nie martw, jakby co to pomogę zlikwidować mordercze zapędy Twojego strasznego potfora, zresztą moje czarne teraz służy na osiedlu jako wzór dla wszystkich psów/ jaka karna, jaka usłuchana, Pana to luzem po lesie biega i nikogo nie zaczepia, jak Pan to zrobił że pies nie rzuca się na biegaczy, na rowerzystów, no po prostu anioł w psiej skórze/ tak więc służę pomocą- za kaczki i kury już płaciłem .;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Och Rufuś, zaraziłeś się od Shili??? :crazyeye:[/QUOTE]

hi hi hi najwidoczniej ;)

[quote name='Shilomaniak']Się odczepta dobre kobiety od mojej Shili, ona nie gania żadnych kaczek, mamy to na piśmie, tzn. sobie to napisałem i Shila przyjęła do wiadomości:diabloti:, zresztą mam zdjęcia w telefonie jak psica leży obok kanału a po wodzie kaczuchy se śmiagają. Nic się Ciocia nie martw, jakby co to pomogę zlikwidować mordercze zapędy Twojego strasznego potfora, zresztą moje czarne teraz służy na osiedlu jako wzór dla wszystkich psów/ jaka karna, jaka usłuchana, Pana to luzem po lesie biega i nikogo nie zaczepia, jak Pan to zrobił że pies nie rzuca się na biegaczy, na rowerzystów, no po prostu anioł w psiej skórze/ tak więc służę pomocą- za kaczki i kury już płaciłem .;)[/QUOTE]

aż tak źle nie jest; wlazł i lazł za nimi,ale chyba za głęboko było i zrezygnował ;)

[quote name='M&S']Rufolec, pies na kaczki;)

Pozdrawiamy:)[/QUOTE]

dobrze,że nie na baby ;) suki w zasadzie ;)

Link to comment
Share on other sites

na ostatnim wieczornym spacerze z Rufolcem ledwo uszłam z życiem :razz:
wracałam sobie spokojnie do klatki, Rufol luzem....przede mną dziadki z małym, białym pudlem :shake: Rufol psa ma w nosie, nawet nie podszedł tylko leciał dalej a dziadek do mnie z japą,że pies luźno (miął rację... ;) ) ,że on się boi o swojego psa (który notabene warczał i wyskakiwał do Rufola)....do takich reakcji już się przyzwyczaiłam,ale dziadek posunął się dalej (pomijam fakt wyzwania mnie od różnych :evil_lol: ),ale koleś wyjął butelkę po wódce ze śmietnika :crazyeye: i zagroził,że Rufolowi łeb rozwali a potem szedł za mną z tą butelką :-o
normalnie stracha miałam.....no i oczywiście groził policją...

ech ja to mam szczęście :shake:

Link to comment
Share on other sites

no to teraz fotki na odstresowanie ;)
[IMG]http://images64.fotosik.pl/181/078bb66e910a9ccamed.jpg[/IMG]

sesyjka z Żorkiem :)
[IMG]http://images61.fotosik.pl/181/4ba5eef1c764f810med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images64.fotosik.pl/181/4308eb6944041fdfmed.jpg[/IMG]

moi mężczyźni :)

[IMG]http://images65.fotosik.pl/182/3520ffd52c598f27med.jpg[/IMG]
nowa fryzurka :)

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście sąsiadów masz co najmniej dziwnych. Wracając z wakacji wpadliśmy obejrzeć Artura, Rufiego i Pasztet. Przyjechaliśmy wieczorem i oczywiście jakiś debil specjalnie zastawił nam samochód / niech osły z Warszawy wią gdzie ich miejsce. Zlazł w końcu i tłumaczył że tylko na chwilę postawił. Żorka zobaczyliśmy, Artur się grzecznie z nami przywitał. Dziękujemy za miłe chwile- resztę zrelacjonuje Kasia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']na ostatnim wieczornym spacerze z Rufolcem ledwo uszłam z życiem :razz:
wracałam sobie spokojnie do klatki, Rufol luzem....przede mną dziadki z małym, białym pudlem :shake: Rufol psa ma w nosie, nawet nie podszedł tylko leciał dalej a dziadek do mnie z japą,że pies luźno (miął rację... ;) ) ,że on się boi o swojego psa (który notabene warczał i wyskakiwał do Rufola)....do takich reakcji już się przyzwyczaiłam,ale dziadek posunął się dalej (pomijam fakt wyzwania mnie od różnych :evil_lol: ),ale koleś wyjął butelkę po wódce ze śmietnika :crazyeye: i zagroził,że Rufolowi łeb rozwali a potem szedł za mną z tą butelką :-o
normalnie stracha miałam.....no i oczywiście groził policją...

ech ja to mam szczęście :shake:[/QUOTE]

A czy ten facet mieszka na naszym osiedlu ? Ja ostatnio również miałam podobną "przyjemność"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']A czy ten facet mieszka na naszym osiedlu ? Ja ostatnio również miałam podobną "przyjemność"[/QUOTE]

mieszka nie tylko na naszym osiedlu,ale w moim bloku klatkę dalej :(

[quote name='M&S']Heloł Rufolce:):)[/QUOTE]

Hello wilczaste pysie :)


[quote name='phase']Dzien doberek.
Ja myslalam ze Rufi to taki malec a on spory chlopak. :) Nowa fryzurka bardzo ladna.

Pozdrawiamy. :)[/QUOTE]

ano spore maleństwo z niego ;)


[quote name='pcheelkaa']Teraz widac jaki z niego spooorawy chłopak ! :)[/QUOTE]

nio maluszek mój ;)


[quote name='daguerrotype']Twój synek jest przesłodki :loveu:[/QUOTE]

dziękuję :)


[quote name='Shilomaniak']Rzeczywiście sąsiadów masz co najmniej dziwnych. Wracając z wakacji wpadliśmy obejrzeć Artura, Rufiego i Pasztet. Przyjechaliśmy wieczorem i oczywiście jakiś debil specjalnie zastawił nam samochód / niech osły z Warszawy wią gdzie ich miejsce. Zlazł w końcu i tłumaczył że tylko na chwilę postawił. Żorka zobaczyliśmy, Artur się grzecznie z nami przywitał. Dziękujemy za miłe chwile- resztę zrelacjonuje Kasia.[/QUOTE]

no to plan na Żory wykonany :) strasznie nam było miło Was gościć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Aaaaaaaa :oops::oops::oops: pamietałam, pamietałam tylko w ostatniej chwili mi umkło :oops::oops::oops:. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN dla Arturka i Jego Wspaniałej Mamusi :loveu: ( no i Tatusiowi tyż ;))[/QUOTE]

dziękujemy :)

[quote name='lasoa']Ciekawa jestem czy to ten sam ;)[/QUOTE]

podaj rysopis :)

[quote name='M&S']Witanko w pierwszy październikowy dzień:)[/QUOTE]

a witamy w 3 dzień :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...