Jump to content
Dogomania

świętokrzyskie - łagodny stary Onek bez domu potrzebuje pomocy i deklaracji


Ancyk

Recommended Posts

Dokładam 50 zł deklaracji od Pani Ani, prawie koleżanki z pracy, która postanowiła wesprzeć staruszka groszem. Zostaje 35 zł.
I jestesmy prawie na ostatniej prostej. Gdybyscie słyszały o transporcie, prosze o cynka.
Wydarzenie moze zrobi mi kolezanka z pracy, poproszę jednak informacje czy moze to byc jakies konto fundacyjne.
Wysłałam PW do naszych darczyńców. Jak tylko zaczniemy zbierać kasiorkę dam wam znać.
Dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ancyk, myslę,ze nie uda się przy okazji zawieźc ON-ka do Katowic, tylko trzeba szukać kogos , kto pojedzie specjalnie. Nie znasz kogoś od siebie z Suchedniowa, kto mógłby pojechać za zwrotem kosztów?

Nie wiem, kto by mógł założyć wydarzenie na FB, dla mnie to czarna magia, ale gdyby sie ktos znalazł, to poprosiłabym STOZ o udostęponienie konta do wpłat, mysle,że by się zgodzili.

Ancyk szukaj psiaka,zeby nie było za późno.

Link to comment
Share on other sites

Będę rozmawiała z TZ byśmy go zawieźli może w weekend, jesli nic innego sie nie znajdzie. Zobaczymy.
Divia bardzo dziekuje i Tobie wika09 równiez. Prosze tylko o informację, czy to miałaby byc kwota jednorazowa czy deklarujesz się wplacac tą kwotę przez czas pobytu psiaka w dt?
i co z imieniem dla niego ?:)

Link to comment
Share on other sites

dziekuje wika09 za taką premierę na dogo. wpisuje Twoją deklarację. i w ten oto sposób mamy pieniązki. teraz najtrudniejsze, ale nie niemożliwe.
reasumując:
1) deklaracje są
2) divia zrobi wydarzenie, więc prosimy erke aby poprosiła STOZ o udostepnienie konta
3) szukamy transportu (bede rozmawiała dzis z TZ)
4) ja szukam psiaka
5) zaopatruje się w cos na odrobaczenie i moze sedalin? jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Temat imienia uwazam za zakonczony:)

Wracając z pracy widzialam jakiegos onkowatego biegajacego po osiedlu kolo biedronki. Nie wiem czy to był ten bo była już szarówka a ja nie mogłam się zatrzymac, ale 20 minut potem zabrałam swojego psa i zrobiłam mu spacer po Suchedniowie. Psa nie znalazłam. Natomiast dostałam informację, że w okolicy biedronki w opuszczonym domu, na jakiś szmatach czasami lezy sobie jakis wilczurowaty jegomośc. Szłam dziś tamtędy. Owszem szmaty były, ale żadnego psa nie widziałam. Rano przed pracą tam zajrze. Ciemno nie będzie, więc zobacze okolice.
No i kolejna sprawa, jesli nic do piątku nie znajde w sobote lub niedziele pojade z psiakiem wlasnym autem. Komfort jazdy moze nie bedzie zbyt duży:) ale jak uda mi się zdoby sedalin to i ja dam rade. O.

Link to comment
Share on other sites

Własnie na PW pisała do mnie wilczka, że planuje jechać do Tychów z psem. Zapytałam, czy dałaby radę wziąć drugiego takiego dużego psa. Jesli tak, to koszt mozna podzielić po pół, a ja psa odebrałabym w przychodni i od razu miałby przeglad. Czekam na odpowiedź, choc wiele pewnie zalezy od wielkości samochodu.

Stach czy Staszek chyba najbardziej pasuje, choc czasem nie ma zmiłuj się i pojawiają się Ile, Musie i Opieńki.

Link to comment
Share on other sites

Jakie imię będzie to będzie:) trudno co robic:)
ja mam malusie Clio 2. Jeden sredni pies i jeden utyty kot wchodzi. Do tego jakiś ludzki obcieracz kociego tyłka i psiej ozyganej mordy i auto zapchane:) i jest wesoło. Byloby super gdyby wilczka mogła go zabrac, ale ja sie wtedy martwie o jego złapanie.

Link to comment
Share on other sites

Ancyk, z Sedalinem wstrzymaj się na razie, zobacz najpierw, czy nie da sie go wziąć na żywca. Sedalin dla staruszka, jeszcze może wygłodzonego, może byc niebezpieczny.

Wika09 , witamy na dogo i specjalne podziękowanie dla Ciebie:).
[URL=http://smajliki.ru/smilie-1084484871.html][IMG]http://s18.rimg.info/e39450899e0f2c8023ea26ab83e884cd.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']...
Emilio, dziekuję. Poprosze dr Olender o fakturę, tam nie muszę od razu płacić...[/QUOTE]
Jeszcze tylko słówko w sprawie faktury. Dane do f-ry są na naszej stronie - link w podpisie. Poproś proszę weta, żeby na fakturze uwidocznił, że to o bezdomnego psiaka chodzi. Np - Diagnozowanie, czy leczenie bezpańskiego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ancyk']szczerze mówiąc to nieco sie boje większych psów, ale oczywiscie sedalin sobie daruje.[/QUOTE]

Ancyk gdybyś potrzebowała kogoś zabawiającego pieseczka i jechałabyś przez kielce to oczywiście mogę się z Tobą zabrać ;)

divia jak będziesz robić wydarzenie na fb zakładaj przez nasze psiowe konto to automatycznie wysyła się zaproszenie do bodajże 300 osób, może ktoś się jeszcze zlituje i dołoży choć kilka groszy z pewnością mu się przyda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']
Emilio, dziekuję. Poprosze dr Olender o fakturę, tam nie muszę od razu płacić. Przy okazji zapytam, czy mogłabym Ci wysłać "goscinnie" metryczkę Chow na stronę fundacji, jako trudnoadopcyjną, jak Albinkę? Niestety, prawdopodobnie ma ropomacicze, a trudności z oddychaniem i sercem zmniejszają jej szanse na przeżycie zabiegu. Jutro po wizycie bede wszystko wiedzieć.[/QUOTE]

Oczywiscie Jaago. Psy z metryczki sá u nas goscinnie i mimo ze nie ma narazie konkretnych wplat na te psy imiennie, moze sié trafic i taka oczywiscie, ale zwyczajnie wplaty "na cele statutowe" te psy mogá wspierac :)

A sterylké to moze wziewná, niewiele to daje poza tym ze mozna wybudzic szybko jakby cos nie tak szlo?

Link to comment
Share on other sites

Emilio, u nas lekarz, który ma wziewną narkozę za sterylke suki w marcowej akcji (po zniżce)powiedział 500 zł. Niestety, takimi pieniędzmi lub jeszcze większymi nie dysponuję. Sunia jest tylko na moim utrzymaniu.

Wilczka odpisała, że weźmie onka, tylko musi umówić wizytę. Myślę, że byłoby super, bo zawsze połowa kosztów. Dam znac, jak wizyta bedzie umówiona. Może macie tel do wilczki, żeby się bezpośrednio kontaktować? Pewnie byłoby szybciej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...