Jump to content
Dogomania

Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='bakusiowa']Trzeba poczekac na klaudus ale wydaje mi się że za drogo. Nie nazbieramy tyle pieniędzy.[/QUOTE]

Bywaja tansze ? Kiedys przelewalam na psiaka (nie pamietam jakiego juz), to tam bylo 13 zl/doba. Taniej to nie sadze by bylo...
Sadze, ze trzeba te 15 zl/doba zalozyc..

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bora1']

Dzwonilam do P.Tomka u niego hotel 30zl za dobe ale to cena komercyjna, dla psow w potrzebie mniej by bylo, ale i tak miejsce by bylo dopiero od marca :( albo boks zewnetrzny, czego On by jednak nie chcial dla Nestora.
[/QUOTE]

szkoda ze dopiero u Tomdoga wolne w marcu
Na psiaki w potrzebie p.Tomek daje duże zniżki , tylko wpłaty muszą być terminowe

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny znowu sie powtorze ale nie ma na tym watku zadnych konkretnych informacji... Do jakiego hotelu pies idzie? Jaka kwote konkretnie zbieracie? Gdzie jest pies? Co o nim wecie? Nie ma postu rozliczeniowego na poczatku, nikt nie bedie szukal gdzies w 240 watku rozliczenia, a ludzie chca wiedziec co sie dzieje z ich pieniedzmi..... Zalozycielka watku wogole prawie nie zaglada to jak chcecie zebrac deklaracje? Wiadomo tylko ze jest taki pies i ze potrzebuje pomocy to wszystko, ze hotel kosztuje cos ok 400zl ale to nic nie mowi... Na watku Dolara amstaffa byly konkretne nformacje, odrazu znalezione miejsce w hotelu i zarezerwowane wiec ludzie sie sprezyli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Dziewczyny znowu sie powtorze ale nie ma na tym watku zadnych konkretnych informacji... Do jakiego hotelu pies idzie? Jaka kwote konkretnie zbieracie? Gdzie jest pies? Co o nim wecie? Nie ma postu rozliczeniowego na poczatku, nikt nie bedie szukal gdzies w 240 watku rozliczenia, a ludzie chca wiedziec co sie dzieje z ich pieniedzmi..... Zalozycielka watku wogole prawie nie zaglada to jak chcecie zebrac deklaracje? Wiadomo tylko ze jest taki pies i ze potrzebuje pomocy to wszystko, ze hotel kosztuje cos ok 400zl ale to nic nie mowi... Na watku Dolara amstaffa byly konkretne nformacje, odrazu znalezione miejsce w hotelu i zarezerwowane wiec ludzie sie sprezyli....[/QUOTE]

a co mamy niby zrobic ze Klaudia tak rzadko zaglada? pies jest w pzrechowalni, jest lagodny, jest dla niego miejsce w hotelu w Poznaniu ale jest za malo deklaracji, mialam miec drugi post do rozliczen, ale co mam poradzic, rozliczenia sa jak na razie w #240 i co z tego, wazne ze sa. dzialamy wysylamy zaproszenia ale ciezko jest. hotel kosztuje 15zl za dobe + karma + ew. koszty leczenia czyli min 450zl musi byc deklaracji stalych. my wszystkiego nie zrobimy jak nie mozemy :/ robimy ile sie da

Link to comment
Share on other sites

kopiuję z innego wątku.
[quote name='Kana']Nie nie, hotel jest prywatny :) Współpracuje z Pomorską Fundacją Pies Szuka Domu w której jestem wolontariuszem i mamy tam pieski pod nasza opieką i załatwiłam niuni tam miejsce.[/QUOTE]
Kana ma w podpisie
2 miejsca w hotelu (dla psów bezdomnych) - 450 zł / mies. - Gdańsk. Kontakt PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']a co mamy niby zrobic ze Klaudia tak rzadko zaglada? pies jest w pzrechowalni, jest lagodny, jest dla niego miejsce w hotelu w Poznaniu ale jest za malo deklaracji, mialam miec drugi post do rozliczen, ale co mam poradzic, rozliczenia sa jak na razie w #240 i co z tego, wazne ze sa. dzialamy wysylamy zaproszenia ale ciezko jest. hotel kosztuje 15zl za dobe + karma + ew. koszty leczenia czyli min 450zl musi byc deklaracji stalych. my wszystkiego nie zrobimy jak nie mozemy :/ robimy ile sie da[/QUOTE]

Dziewczyny nie traktujcie tego jak atak z mojej strony bo tak nie jest :) Spokojnie :) Poprostu dobrze by bylo jak by te informacje byly wtedy moze wiecej osob by sie zmobilizowalo ze jest juz hotel i trzeba te pieniadze uzbierac.... A Klaudia npisala tylko ze musi isc do hotelu i e kosztuje ok 400zl wiec ludzie sobie mysla: A jak nie maja jeszcze hotelu dopiero beda szukac to mozna pomoc bardziej potrzebujacemu psu a Nestor moze poczekac.... Taka jest ludzka mentalnosc.... Ja nie lubie chwytliwych tekstow jak opisuje watki psa ale wzbudzanie litosci pomaga... Wiem tez ze sie staracie i robicie co mozna, ie negowalam tego absolutnie :) Tylko ludzmi trzeba wstrzasnac, tak porzadnie :) Wiec naprawde nie odbierajcie mojego wpisu jako atak na was :)

Link to comment
Share on other sites

[B]ZGADZAM sie z Karolina.[/B]
[B]Klaudus - prosimy dopiesz co mozesz wiecej w pierwszym poscie.[/B]
[B]- Ze zbieramy na hotel, [/B]
[B]- ze deklaracji jest niewiele, ze spis deklaracji jest chwilowo w poscie : #184[/B]
[B]- ze po pierwszych wplatach rozliczenie prowadzone jest w poscie : #240[/B]

Bora1 dostanie 2 post na rozliczenie wowczas bedzie prosciej.
Klaudus pisalas juz do moda? A do kogo ? Bardzo sprawnie i szybko dziala Maupa4.

Jednorazowych wplat jest zadeklarowanych na 400 pare zlotych.
To daje juz mozliwosc ulokowania Nestora. Stalych jest na prawie 200 zl, "doblagamy" o reszte mysle, ale na to potrzeba czasu i aktualnych informacji dla ludzi czytajacych watek.
Ja rozumiem, ze Klaudus nie ma czasu zajeta opieka nad czworonogami.
Naprawde rozumiem. Ale na poczatku watku trzeba popilnowac, potem jak "zaskoczy" to sie bedzie krecic.

Watek jest troche chaotyczny, boje sie, ze go przegadamy..

Wplacilam wlasnie swoje deklaracje, jutro rozsylam prezniej zaproszenia.

Jak piszecie, ze Pan Tomasz jest dobry, to moze do tego marca pomyslec o tym zewnetrznym boksie ? Jednak ? Co ?
Przynajmniej nie bedzie w tym przytulisku, bedzie juz na miejscu czekal na swoja kolej, a warunki zapewne i tak lepsze bedzie mial niz ma obecnie ? Co myslicie ?

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

hotel w tym momencie to nie problem, organizacja tu kuleje....
Karolina ja to troche odebralam jak atak, bo my sie staramy ale mamy ograniczone mozliwosci niestety, nie bede komentowac i sie wkurzac ale mi sie to osobiscie nie podoba, bo moglo by byc juz dobrze ale niestety jest jak jest. ja jestem skarbnikiem i sie wywiazuje, ale jak mam zwiazane rece to co poradze, nie bede sie klocic :roll:
p. Tomek nie byl zachwycony opcja boksu zewnetrznego, ale aruja nasza kochana ofiaorowala pomoc w postaci chocby kubraka to by mlody przezyl w tym zewnetrzym jak by takowy posiadal, zwlaszcza ze tam w przechowalni tez cieplo nie jest (bylam 2 razy i wiem). przykre to wszystko niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']hotel w tym momencie to nie problem, organizacja tu kuleje....
Karolina ja to troche odebralam jak atak, bo my sie staramy ale mamy ograniczone mozliwosci niestety, nie bede komentowac i sie wkurzac ale mi sie to osobiscie nie podoba, bo moglo by byc juz dobrze ale niestety jest jak jest. ja jestem skarbnikiem i sie wywiazuje, ale jak mam zwiazane rece to co poradze, nie bede sie klocic :roll:
p. Tomek nie byl zachwycony opcja boksu zewnetrznego, ale aruja nasza kochana ofiaorowala pomoc w postaci chocby kubraka to by mlody przezyl w tym zewnetrzym jak by takowy posiadal, zwlaszcza ze tam w przechowalni tez cieplo nie jest (bylam 2 razy i wiem). przykre to wszystko niestety.[/QUOTE]

Dokladnie o tym mysle. Buda u tego Pana Tomka jest z pewnoscia lepsza niz te w przytulisku.
A kubraczek jakby mial, dodatkowy koc do budy, steropian pod pupe, to dalby rade luty przetrwac.
A bylby juz bezpieczny.

Klaudus - potrzebujemy Cie tutaj na chwile !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']hotel w tym momencie to nie problem, organizacja tu kuleje....
Karolina ja to troche odebralam jak atak, bo my sie staramy ale mamy ograniczone mozliwosci niestety, nie bede komentowac i sie wkurzac ale mi sie to osobiscie nie podoba, bo moglo by byc juz dobrze ale niestety jest jak jest. ja jestem skarbnikiem i sie wywiazuje, ale jak mam zwiazane rece to co poradze, nie bede sie klocic :roll:
p. Tomek nie byl zachwycony opcja boksu zewnetrznego, ale aruja nasza kochana ofiaorowala pomoc w postaci chocby kubraka to by mlody przezyl w tym zewnetrzym jak by takowy posiadal, zwlaszcza ze tam w przechowalni tez cieplo nie jest (bylam 2 razy i wiem). przykre to wszystko niestety.[/QUOTE]

Nie nie Bora1 nie odbieraj tego jak atak na was bo tak nie jest :) Ja poprostu wyrazilam swoje zdanie, napisalam co uwazam ze powinno znajdowac sie w watku zeby ludzie bardziej zwrocili na niego uwage:) Wiem ze robisz co mozesz i chwala Ci za to :) Jezeli kogos tym urazilam to przepraszam :)

Ja tez uwazam ze na boksie zewnetrznym ubrany w kubraczek i obtulony kocykami przetrwa a juz bedziecie mialy pewnosc ze jest bezpieczny i nie pojdzie do tego schroniska :)
Dzisiaj przeleje swoja deklaracje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']bardzo bardzo pilnie szukamy osoby, ktora zrobila by dla Nestora wizyte przedadopcyjna w Czerwionce-Leszczynach kolo Rybnika, bo jesli wszystko bedzie ok to Nestor nie bedzie musial do hotelu jechac! SPRAWA PILNA !![/QUOTE]
wpisz prośbę na wątku śląskim-jest dużo cioteczek że Śląska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']tak Asiu - pokłony :*[/QUOTE]

mi nie o pokłony chodzi tylko o potwierdzenie na wątku ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221204-spóźniliśmy-się-sunia-wydana-bez-sterylizacji-do-pilnowania-posesji?p=18428292&viewfull=1#post18428292[/url]
jak możesz zacytuj post 118 i potwierdź wpłatę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...