Jump to content
Dogomania

Bielsko-Biała, Żywiec, Kęty i okolice


JASMIN

Recommended Posts

Od przedwczoraj jesteśmy już mieszkańcami Bielska. Mam nadzieję że Wasze uprzejme propozycje pomocy w socjalizacji mojego małego dzikusa są dalej aktualne. ;)

Przepraszam za OT: czy możecie dać mi namiary na [B]dobry[/B] sklep zoologiczny w BB? Potrzebuję kupić maluszkowi kaganiec.

Pozdrawiam
Tomek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek K']Od przedwczoraj jesteśmy już mieszkańcami Bielska. Mam nadzieję że Wasze uprzejme propozycje pomocy w socjalizacji mojego małego dzikusa są dalej aktualne. ;)

Przepraszam za OT: czy możecie dać mi namiary na [B]dobry[/B] sklep zoologiczny w BB? Potrzebuję kupić maluszkowi kaganiec.

Pozdrawiam
Tomek[/quote]


Zależy co rozumiesz przez [B]DOBRY[/B] :) W Sferze jest dobry zoolog, ale niestety zdzierają ceny zawodowo. Osobiście polecam zoolog w Carrefourze lub Auchan - mają duży wybór i przystępne ceny. I z mniejszych i tańszych, ale tez zaufanych to polecam sklep zoologiczny ARA na ul. Wadowickiej 50(górna część os.Beskidzkiego, od strony Lotniska).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zależy co rozumiesz przez [B]DOBRY[/B] :) [/QUOTE]
Szeroki asortyment i przystępne ceny. ;)

Musze kupić kilka rzeczy, ale najbardziej zależy mi na dobraniu odpowiedniego kagańca.

Kompletnie nie znam miasta i poruszam się po omacku. :oops: Czy jest jakiś zoologiczny w okolicy ulicy Grunwaldzkiej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Najbliższy od Grunwaldzkiej będzie chyba zoologiczny na ul.Kraśnickiego - ulica która schodzi w dół do placu Chrobrego(na którym jest zamek) ;)[/QUOTE]
To jest najgorszy zoologiczny w jakim kiedykolwiek byłem, kompletnie nic nie mają do zaoferowania. ;) Muszę się wybrać do jakiegoś dużego.

Gdyby któraś z drogich pań miała ochotę na spacerek z naszym stadem, to jesteśmy dyspozycyjni i dostosujemy się do wybranego miejsca i czasu. :)

Pozdrawiamy
ATV

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Marta&Karmen']hmm, my też spróbujemy się pojawić, ale to zależy czy będę w formie:evil_lol:
też jestem do przyszłego piątku, potem wracam około 11 lipca...

z tym że Karmen kompanem do zabaw raczej nie jest:lol: tym bardziej dla ONka;)[/quote]

Karmen nie lubi szczeniaków? Bo z tego co mi wiadomo to Vigo to jeszcze młodziak :)


Tebel by się przydała :evil_lol: Ale brat przyjeżdża dopiero w lipcu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...