Jump to content
Dogomania

Jordan, bezzębny, stary parówek uwiązany od lat na łańcuchu w schronisku już u nas DT


mestudio

Recommended Posts

[quote name='wiosenka']O to warto podać co to za "miła" firma? Też kiedyś usłyszałam, że jak się chce oglądać, to trzeba taką opcje zaznaczyć i za nią zapłacić...[/QUOTE]

siódemka, jedna z koszmarniejszych na rynku - pan był beznadziejnie niemiły, a ja w końcu nie wytrzymałam i też byłam bardzo niemiła.
Na końcu usłyszałam jeszcze, że on traci paliwo na dojazd do mnie???? A argument, że ja zapłaciłam kupę pieniędzy za to co niby jest w środku nie miał znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, Siódemka ma w regulaminie, że kurier nie ma obowiązku czekać a reklamację spisuje się do 7 dni chyba. Też to przetrenowałam przy okazji zakupów na allegro, tyle tylko, że mój kurier zwrócił towar do nadawcy mimo, że prosiłam, żeby zawiózł na magazyn, ja sobie podjadę, przeliczę i będzie spokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Niestety, Siódemka ma w regulaminie, że kurier nie ma obowiązku czekać a reklamację spisuje się do 7 dni chyba. Też to przetrenowałam przy okazji zakupów na allegro, tyle tylko, że mój kurier zwrócił towar do nadawcy mimo, że prosiłam, żeby zawiózł na magazyn, ja sobie podjadę, przeliczę i będzie spokój.[/QUOTE]

Pani z Info siódemki powiedziała, że jeśli podpiszę,że odebrałem to mogę otworzyć przy kurierze i spisać protokół (kurier ma obowiązek poczekać 15 minut). Tylko co zrobić jeśli kurier nie chce poczekać? Mam sam spisać sobie protokół jeśli istnieje uzasadnione podejrzenie, że towar się upłynnił? Co zrobi firma siódemka po kilku dniach jak powiem, że kilku rzeczy brakuje? Przecież mnie wyśmieją i każą wyjaśniać z nadawcą.... Chyba naprawdę lepiej nie odbierać.

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

Mnie najbardziej wkurzyło jak powiedziałam, że chce to sprawdzić przy nim po podpisaniu i poszłam po nożyk, a on do mnie zaczął się drzeć, że on nie ma czasu i nie będzie na nic czekał, a to, że jest naklejka z napisem, że mam obowiązkowo sprawdzić przy kurierze to go nie obchodzi. W dodatku jedna paczka była bardzo rozdarta.
Już raz tak było, że nie dostaliśmy 20 kg karmy dla kotów w paczkach bo nie sprawdziliśmy przy kurierze.
Takie koło bez wyjścia, a ja dziś nie mam nastroju do zabaw i facet wysłuchał wiązanki za swoją głupotę i prostackie zachowanie.
Niestety wielu kurierów w różnych firmach to zwykłe prostaki i nieudaczniki, wielu, ale nie wszyscy.

Link to comment
Share on other sites

Taki coś sobie wygooglowałam:
Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Zgodnie z regulaminem, nasz kurier może pozwolić na otwarcie paczki tylko w momencie podpisania przez Odbiorcę listu przewozowego. Tylko w przypadku stwierdzenia uszkodzeń zewnętrznych może Pan zarządzać natychmiastowego spisania protokołu szkody w momencie odbioru. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń niejawnych, których nie było widać przed otwarcie przesyłki, będzie Pan miał, aż 7 dni na zgłoszenie takiego faktu w dziele obsługi klienta pod numerem telefonu 22 777 77 77 lub wysłanie maila na adres [email][email protected][/email] naszej firmy, co powoli nam przyjechać do Pana, w celu spisania protokołu szkody. W celu zapewniania najwyższej jakości obsługi, wszelki uwagi dotyczące uszkodzeń należy przekazywać bezpośrednio w DOK a nie u kuriera, z tego względu nie podał Panu swoje prywatnego numeru telefonu.
Z wyrazami szacunku,
Zespół Siódemka

Może Wasza przesyłka była mała ale nie uszkodzona?

Link to comment
Share on other sites

Przesyłka nie dość, że była mała to jeszcze z wielką dziurą i legowiskami na wierzchu i można było łapy ze cztery włożyć żeby wyciągnąć to co było spakowane z tymi legowiskami w środku.
Legowiska były jako gratisy do karmy, zdziwiłam się, że są takie dość duże i grube bo na aukcji ich nie pokazano tylko napisano, że pontony gratis.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogło się zgadzać bo były tylko dwie niewielkie paczuszki, w ogóle nie było puszek dla psów tych dużych, no chyba, że sprasowali to. Facet nie pozwolił mi sprawdzić i sobie zabrał to i pojechał. Marcin się tym już zajął, ja jestem mega zła delikatnie mówiąc więc lepiej jak on to załatwi.

Link to comment
Share on other sites

O matko, ale się narobiło!!! Kto tu jest kurczę dla kogo - kurier dla nas, czy my dla kuriera?... To samo dotyczy godzin dostawy! Jeśli ktoś nie ma możliwości odebrać w pracy, do domu nie przyjadą, bo pracują do 16-tej - co za cyrk! A z kolei moja sąsiadka chce, żeby jej dostarczali do pracy, do 16-tej właśnie, to mówią, że nie dają gwarancji, że nie przyjadą później!!!! A jak pocałują klamkę, będzie musiała jechać po odbiór do magazynu!!! I przepłaca biedna w sklepie :(
Jordi, a Ty sobie samodzielnych wycieczek nie uskuteczniaj, bo... źle skończysz ;)

Link to comment
Share on other sites

Jordi już jest grzeczny, chodzi z pańcią przy nodze i pilnuje się. Ja myślę, że on sobie poszedł na pole (ścięli zboże) pogrzebać w ziemi bo zawsze tam chodzimy na spacery, a pan nie lubi jak psy sobie wychodzą na łąki bez nas i za głośno krzyknął aby pies zawrócił, na co Jordi się obruszył i zwiał. Czyli winny jest pan:-). A Jordi absolutnie.

Link to comment
Share on other sites

No fajny jest chłopak, taki niewymiarowy z każdej strony i śmieszny.

Fiziulec jest ciągle w ruchu, jak ją złapię to będzie. Dziś pada więc spacer za jakiś czas - teraz wszystkie psiaki relaksują się po śniadaniu.
Zawsze mają ponad dwie godziny przymusowego leżakowania po jedzeniu, a ja wtedy mam te dwie godziny spokoju.

Edited by mestudio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Przymusowe leżakowanie - jak to się robi?!!?!?!?... ;) U mnie każdy przymus kończy się zbiorowym buntem, a 2 godziny dla siebie mogłabym mieć, gdybym leżała lub siedziała na kanapie - gdy coś robię, mam "pomagierów"...[/QUOTE]

Po prostu u nas panuje terror!! Zwyczajny terror.....
TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']
[U][B]Fiziulec jest ciągle w ruchu, jak ją złapię to będzie.[/B][/U] Dziś pada więc spacer za jakiś czas - teraz wszystkie psiaki relaksują się po śniadaniu.
Zawsze mają ponad dwie godziny przymusowego leżakowania po jedzeniu, a ja wtedy mam te dwie godziny spokoju.[/QUOTE]

Może jak śpi ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Jak wchodzę do niej na werandę to już nie śpi:-)[/QUOTE]
No tak, w sumie racja :cool3: z takim ADHD też bym zaraz wstawała :evil_lol:

[quote name='mestudio']Rozładowała mi się komórka i nie wiem gdzie położyłam ładowarkę, ale to miało być nowe, dużo lepsze miejsce niż poprzednio....[/QUOTE]
Tak myślałam...chyba za długo gadamy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...