Jump to content
Dogomania

Gubin - 9 psów do adopcji, koty i kozy u 82-letniego dziadka.Konczymy i dziékujemy!


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='emilia2280']Paulinko, bardzo dziékujé. To Ty ze mná domyslam sié pisalas na facebook :)[/QUOTE]

Tak to ja pisałam :)

Więc tak zrobię ogłoszenia, ale muszę wiedzieć czy pisać w treści o całej sytuacji, czy napisać tylko ogólnikowo, że właściciel jest w bardzo ciężkiej sytuacji i nie może dłużej opiekować się psiakami? Ile jest tych psiaków i, które są na już do ogłoszeń (są jakieś dzikie? co z suniami, które muszą czekać na sterylkę, też już ogłaszać?). Czy mamy jakieś informacje o konkretnych psach, żeby napisać coś o charakterze danego psiaka? Bo myślę, że to może być istotne, trudno, żeby ktoś wziął w ciemno psa, o którym nic nie wiadomo. Aha no i do kogo podać kontakt w sprawie adopcji, tj. mail i nr telefonu? Trochę jest tych pytań, ale trudno mi będzie bez tego ruszyć z ogłoszeniami. Czy ktoś chce pomóc w ogłaszaniu? Bo nie ukrywam, że mam do ogłoszenia jeszcze swoje dwie bidy i chętnie bym się z kimś podzieliła ogłoszeniami tych psiaków z Gubina.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paula, w poscie nr 4 jest z kolei spis postów gdzie Aga umiescila adjécia psów z krótkimi informacjami o nich. Wybierz moze na poczátek 1-2, jakies szczeniaki moze, wtedy Aga zobaczy czy wie o nich cos wiécej, czy miala jakies obserwacje z zachowan. A mysléze mozesz ogólnie napisac bo w koncu nie szukamy adopcji na litosc nad dziadkiem tylko prawdziwie chcianej i przemyslanej- psa.

Link to comment
Share on other sites

Ok, w takim razie jakbyś mogła Agnieszko dowiedzieć się czegoś więcej o tych psiakach, których fotki zamieściłam poniżej, byłabym wdzięczna. Jeśli będzie też więcej fotek tych psiaków, to też na plus, ale oczywiście jeżeli nie ma możliwości to będę ogłaszać z tym co mam.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/3808d991d2fb8929med.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7883/3808d991d2fb8929med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/03572bb855193d41med.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3802/03572bb855193d41med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/7cea18ace32cd2b5med.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8194/7cea18ace32cd2b5med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Waldi i reszta - goráca prosba: nie wykonujcie telefonów do urzédów, proboszcza ani nikogo w rejonie dziadka. Narobimy mu tylko klopotów! To bardzo delikatna sprawa i Agnieszka sama zbierze rady od Was i osobiscie porozmawia, ale nie mogá rózni ludzie wydzwaniac bo tylko mu zaszkodzimy.
[/B][/QUOTE]
poppieram !!! pomagajac nie szkodzic ...nie mamy prawa ladowac sie z butami komus w zycie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Uff... wreszcie głos rozsądku, bo już sądziłam, że wszystkich jak jeden mąż poniesie inwencja twórcza.
Dajcie spokój staremu drzewu, a jeśli to wykonujcie ruchy zgodne z jego wolą, o ile opis tych ruchów i ich konsekwencji zostanie mu jasnym językiem przedłożony. Proboszcz (a przecież nie wiemy, jakim kalibru jest człowiekiem, ile w nim człowieka z człowieka i to dyskretnego), gmina, prasa, TV... Helołłł... powoli ludzie, powoli, bo załatwicie dziadka i jego zwierzaki w przedbiegach. Jak się rozpędzicie to w krótkim czasie zabraknie Wam drzwi, do których da się jeszcze zastukać, nie wyłączając z tego Amnesty International i podwoi Watykanu.[/QUOTE]

dolkadnie !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ależ ja już pisałam,że nie zrobię niczego bez wiedzy i zgody tego Pana.Będziecie spokojniejsze jak mnie tu nie będzie?OK-już mnie nie ma.
Elżbieta
PS.Ew.komentarze w sprawie mojego wpisu spowodowanego Waszym nieustannym pouczaniem też sobie darujcie.
Nudne jest to pouczanie-naprawdę zrozumiałam i już pisałam o zgodzie tego Pana.Ja rozumiem od 1 słowa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ej korunia, jak cieczka, to nie sterylka aborcyjna :) Aborcyjna to dla tej suni, która prawdopodobnie jest w ciąży, a ta z cieczka musi pare tygodni po cieczce odczekać :)[/QUOTE]

myslalam, ze to juz bedzie tydzien lub dwa po cieczce, bo te akcje ogladane byly kiedy? nie z tydzien temu? a do czasu transportu znow troche czasu...
to ze 2 tyg od zaplodnienia to juz nie aborcyjna?


rozumiem, ze moze byc krwotok, nie wiedzialam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Ależ ja już pisałam,że nie zrobię niczego bez wiedzy i zgody tego Pana.Będziecie spokojniejsze jak mnie tu nie będzie?OK-już mnie nie ma.
Elżbieta
PS.Ew.komentarze w sprawie mojego wpisu spowodowanego Waszym nieustannym pouczaniem też sobie darujcie.
Nudne jest to pouczanie-naprawdę zrozumiałam i już pisałam o zgodzie tego Pana.Ja rozumiem od 1 słowa..[/QUOTE]

to forum czyta wiécej osób niz pisze i mimo ze Ty napisalas ze nie zrobisz tego bez zgody dziadka, to nie jest równoznaczne z tym ze inni nie podchwycá pomyslu wykonywania telefonów do instytucji, lub nawet do osób postronnych z otoczenia dziadka w nadziei na "uzyskanie zgody dziadka".

Pouczanie moze i jest nudne, ja sama chétnie korzystam z rad, oczywiscie jesli sá stosowne w moim przypadku, wiéc nie ma co sié od razu obruszac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Ależ ja już pisałam,że nie zrobię niczego bez wiedzy i zgody tego Pana.Będziecie spokojniejsze jak mnie tu nie będzie?OK-już mnie nie ma.
Elżbieta
PS.Ew.komentarze w sprawie mojego wpisu spowodowanego Waszym nieustannym pouczaniem też sobie darujcie.
Nudne jest to pouczanie-naprawdę zrozumiałam i już pisałam o zgodzie tego Pana.Ja rozumiem od 1 słowa..[/QUOTE]

waldi481 przecież im nas więcej tym lepiej!(co dwie głowy to nie jedna!)
każdy jest mile widziany! niektórzy nie czytają wszystkiego od dechy do dechy ,tylko "wyrywkowo" i czasem tak wychodzi... myślę ,ze nie ma się co obrażać,bo nikt tu cie nie obraził(ani tym bardziej nikt cie stąd nie wypraszał-zostań z nami).dziewczyny po prostu pomału musza poukładać sobie plan,jak to wszystko zrobić , żeby było dobrze.i na pewno jeżeli będą potrzebowały pomocy to się same do ciebie(nas) odezwą! pozdrawiam

"don't worry be happy"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Witam- czy ubrania dla starszego Pana są jeszcze potrzebne? Miałabym na pewno jakieś swetry na zimę, spodnie, kurtka powinna też jakaś być. Tylko paczką troszkę drogo byłoby wysłać wszystko, z mamą chcemy zgromadzić taką wyprawkę żeby Pan miał już i kalesony, i wszystko na zimę- nie wiem jak z butami...
Czy ktoś z Warszawy może zbiera rzeczy dla Pana Tadzia?[/QUOTE]
Ja robie zbiore u siebie w pracy dla Pana Tadzia, wiec nie ma dla mnie problemu wyslania tez paczki od Ciebie, dla kuriera to bez znaczenia, wiec jezeli chcesz cos przekazac to zapraszam. Info o Panu Tadziu mam z FB, tutaj chcialam poczytac dokladnej caly watek.

Link to comment
Share on other sites

przeklejam z FB

Jolanta Rycej
No i kolejna wiadomośc!! Jutro znajomi mojej córki z Zielonej Góry jada do Warszawy. Bedą do niedzieli na szkoleniu. Jesli ktoś jest zainteresowany przekazaniem darów to służa pomocą. Wysle na priv nr tel do chłopaków. Najlepiej kontaktowac sie z nimi jutro. W sobote i niedziele beda sie szkolić w godzinach 9-17 i wtedy beda nie osiagalni:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siva1977']Ja robie zbiore u siebie w pracy dla Pana Tadzia, wiec nie ma dla mnie problemu wyslania tez paczki od Ciebie, dla kuriera to bez znaczenia, wiec jezeli chcesz cos przekazac to zapraszam. Info o Panu Tadziu mam z FB, tutaj chcialam poczytac dokladnej caly watek.[/QUOTE]

Bardzo dziékujemy. Jesli ktos ma ochoté z Warszawy sié doláczyc jest okazja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Zapisuje watek..zrobie dla Pana Tadzia jakas paszuszke.
Jaka pomoc jest teraz najbardziej tutaj potrzebna? Ogloszenia?
Czy banerek jest potrzeby czy ktos juz to załatwia?[/QUOTE]
Myślę, że teraz najpilniejsze byłyby ogłoszenia. O ile wiem, na razie nikt bazarku nie zaproponował, a z pewnością każda złotówka jest tu bardzo potrzebna. Tu nie wystarczy doraźna pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']mi chodzilo o banerek nie bazarek:) Czy jest potrzebny banerek?[/QUOTE]
:evil_lol: jasne, chyba jeszcze śpię. Wstałam bardzo wcześnie żeby nadać na pociąg o 5:30 surowicę dla chorych na parwo szczeniaczków i już się nie połozyłam spać więc pewnie niedowidzę :)
Banerek też by się przydał.

Link to comment
Share on other sites

a ja pomyślałąm o jakiejś kołdrze dla Pana Tadzia.Zaglądałam na all. to do 100zł można kupić ciepłe polarowe(z wysyłką) sa też tańsze tak w granicach 70-80zł z poduszką.Wysłać z domu to połowę ceny za kołdrę pochłonie opłata za paczkę,więc moze jakby ktoś sie dorzucił mi do kołdry(sama nie dam rady kupić) to zamowiłabym na all.taką około 100zł z adresem na Taygę.Jest może ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...