Jump to content
Dogomania

Heks - ast uratowany przed uśpieniem WRÓCIŁ Z ADOPCJI, BŁAGAMY O POMOC!!!!! :(((


Noelle

Recommended Posts

[quote name='Noelle']no to prawda, najchętniej to bym wszystkim psom pozjadała brzuchy z miłości (o ile one by tego wcześniej mnie nie zrobiły, i to juz nie z miłości haha), a wcześniej wycałowała *_* :loveu:

[/QUOTE]

Heheh dołączam do brzuchowych fanatyków :) Moja Biana nawet zna komendę daj brzusio do całowania ;)
No i łapki szczeniaków to dopiero odlot :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudzia-Bianca']Heheh dołączam do brzuchowych fanatyków :) Moja Biana nawet zna komendę daj brzusio do całowania ;)
No i łapki szczeniaków to dopiero odlot :)[/QUOTE]
*_* ooo, to widzę, że mamy podobne upodobania :loveu: łapencje też są cudne! :D

Link to comment
Share on other sites

podnoszę...
może ktoś jeszcze pomoże z deklaracjami...

a przy okazji wiadomość od Łukasza z hoteliku:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Heks juz sie wspanialy zrobil, nie ten pies, wesoly , przytyl, wreszcie wyglada jak amstaf, bawi sie zabawkami , jest ekstra :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Heksik cudny. Widać, że między jego opiekunem a nim nawiązała się głęboka więź.
Bardzo fajne filmiki.
Tylko niestety jego młodszy opiekun (sorry, imienia nie pamiętam) musi popracować nad skupianiem uwagi psa na sobie. Pierwszy film jest filmem instruktażowym jak można na całej linii olać opiekuna. Heksiu, moim zdaniem, w ogóle nie wszedł w tryb pracy w tym momencie. Najpierw pies schodzi z przeszkody i idzie sobie coś wąchać, potem wbiega na drugą przeszkodę tylko dlatego, że widzi opiekuna (w ogóle nie jest skupiony na wykonaniu ćwiczenia, ale suuuper, że dla niego dużą nagrodą i motywacją jest kontakt z człowiekiem), a potem zbiega i leci przed siebie- można go wołać, zdzierać sobie gardło, a wróci dopiero jak załatwi swoje sprawy.

Sama mam psa, który przede wszystkim musi na spacerze wywąchać wszystkie kąty, dopiero potem pracuje, więc wiem jak ciężko jest takiego osobnika zmotywować i wprowadzić w tryb pracy. :)
Nie wiem, może inaczej odbieracie ten filmik, ale takie jest moje zdanie. Wiem, ze jeszcze druga, bardziej doświadczona osoba zajmuje się Heksem, ale naprawdę fajnie, że psina ma tak dobry kontakt z opiekunem/opiekunami.

Natalia, w tym hotelu to nad czym z Heksem pracują? Stosunek do obcych i psów + podstawowe szkolenie z zakresu posłuszeństwa??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...