Jump to content
Dogomania

Hotel dla psów KADIF - wątek informacyjny :)


Hotel KADIF

Recommended Posts

Od 6 marca w hoteliku u DIF przebywa moja podopieczna, Pola :)
7 marca była z wizytą u Poleńki :)

Psiaki w hoteliku wszystkie cudne i zadbane co na własne oczy widziałam. I muszę Wam powiedzieć, że jest to raj........tylko proszę nie kojarzyć z innym "rajem" czy " hospicjum".........:-(
Wszystkie pieski przebywają w domu. Kolców na zewnątrz nie ma. Wszędzie jest czysto. Teren wokół domu jest duży, ogrodzony i dostępny dla psiaków. Zwierza mają nawet jeziorko do kąpieli w lecie :)
Jestem za duża i DIF nie będzie mnie chciała przyjąć do hoteliku, ale takie warunki, jeziorko na lato i sympatyczna obsługa........marzenie......;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']
Jestem za duża i DIF nie będzie mnie chciała przyjąć do hoteliku, ale takie warunki, jeziorko na lato i sympatyczna obsługa........marzenie......;)[/QUOTE]
Przyjmie Cię przyjmie :)
Ja też mała nie jestem a ostatnio powiedziała mi przez telefon, że będę spać z psami w salonie, bo tam są klatki :evil_lol: bo dłużej zabaluję, porterówkę musimy wypić...a ona ma sporo %%% :eviltong: więc Ewcia, zabiore Cie ze sobą, niechaj się tylko ciepło zrobi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Przyjmie Cię przyjmie :)
Ja też mała nie jestem a ostatnio powiedziała mi przez telefon, że będę spać z psami w salonie, bo tam są klatki :evil_lol: bo dłużej zabaluję, porterówkę musimy wypić...a ona ma sporo %%% :eviltong: więc Ewcia, zabiore Cie ze sobą, niechaj się tylko ciepło zrobi :diabloti:[/QUOTE]

Oki, to jedziemy, tylko jak wrócimy po tych procentach..........:evil_lol:. jakiegoś abstynenta trza zabrać.......;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']W tych czasach abstynenta........ :crazyeye:[/QUOTE]
Aaaa i tu Cię mam, uwierz, że takich znam :-o :cool3:
[quote name='EVA2406']I jak ja się w tej klateczce zmieszczę :niewiem:....... już to widzę :evil_lol:[/QUOTE]
Kochana, my bedziemy spać na kanapie, tam gdzie teraz Ania urzęduje w nocy :evil_lol:
chociaz po spozyciu mojej porterówki, to podejrzewam, ze możemy zasnąć na podłodze a i do klatki się zmieścimy :diabloti: :eviltong: człowiek po alkoholu ma bardzo giętkie ciało :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Aaaa i tu Cię mam, uwierz, że takich znam :-o :cool3:

Ja też, a sama jest '"pijak'" gawędziarz ;)

Kochana, my bedziemy spać na kanapie, tam gdzie teraz Ania urzęduje w nocy :evil_lol:
chociaz po spozyciu mojej porterówki, to podejrzewam, ze możemy zasnąć na podłodze a i do klatki się zmieścimy :diabloti: :eviltong: człowiek po alkoholu ma bardzo giętkie ciało :megagrin:[/QUOTE]

To prawda :)
Lecę spać, bo mi literki już skaczą przed oczami.
Spokojnej nocki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Od 6 marca w hoteliku u DIF przebywa moja podopieczna, Pola :)
7 marca była z wizytą u Poleńki :)

Psiaki w hoteliku wszystkie cudne i zadbane co na własne oczy widziałam. I muszę Wam powiedzieć, że jest to raj........tylko proszę nie kojarzyć z innym "rajem" czy " hospicjum".........:-(
Wszystkie pieski przebywają w domu. Kolców na zewnątrz nie ma. Wszędzie jest czysto. Teren wokół domu jest duży, ogrodzony i dostępny dla psiaków. Zwierza mają nawet jeziorko do kąpieli w lecie :)
Jestem za duża i DIF nie będzie mnie chciała przyjąć do hoteliku, ale takie warunki, jeziorko na lato i sympatyczna obsługa........marzenie......;)[/QUOTE]

No to serdecznie dziękujemy za opinę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co?! Nawet nie mogę "Was" komentować pojedyńczo, bo mi czasu zabraknie na tym cholernym laptopie! Pisałam już na niektórych wątkach, że monitorek pojechał do "lekarza" a ja zostałam z laptopem w którym jedna strona otwiera się milion minut! :(

Ale jak już Was obie dostanę w swoje własne dłonie to Wam wszystko wypomnę co do jednego słowa!!!:evil_lol::drink1::mdleje::mad:
Qrde... normalnie zaraz mnie odetnie laptopik, ale powiem jedno!

Psiaki w naszym hotelu rzeczywiście mają swoje własne klatki, ale czasami do tych klatek ktoś im włazi. ;)
Czasami jest to kot a czasmi .... dziecko! :)
Teraz nie jestem w stanie sprawdzić z uwagi na ograniczony dostęp do netu, ale chyba wklejałam "te" zdjęcia na hotelowym kilka stron wcześniej albo na wątku Tofelka i Divy. :evil_lol:

Uważam, że klatencje są podstawą psiego bytu! Powinny być w każdym domu a stosowane z głową i rozumem uprzyjemniają im życie.
Są budą, schronieniem, azylem przed zagrożeniami itd.
Jeśli kogoś chcą to do nich wpuszczą a jeśli nie TO NIE!!!

Warunkiem jest to, że klatka nie może być więzieniem dla psa....
Pies musi mieć możliwość wyjścia, napicia się wody, polatania po domu! Wg mnie pies nie może być zamknięty dłużej niż 2-3 godziny w kenelu! Powyżej tego czasu to już męka a nie azyl!
Wiem co gadam a wynika to z własnych obserwacji.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jestem po wizycie u DIF. Taki hotelik to marzenie, widać w tym domu miłość do Zwierząt. Te Psiaki mają u DIF lepiej niż u niejednego właściciela. Naprawdę wspaniałe warunki, można w ciemno, w razie konieczności, oddawać swojego Zwierzaka do takiego hoteliku. Wszytko czyściutkie, Pieski zadbane, zadowolone, merdające ogonkami. Pola jest zupelnie innym Psiakiem niż po śmierci swojego Pana, widać to choćby własnie po merdającym ogonku :) Wielki szacunek dla DIF, że Pieski właśnie w taki sposób traktuje i o nie dba :)
DIF bardzo dziękuję, że jest u Ciebie takie miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']a jak duzy pies jest duzy?
[/QUOTE]

Dla nas "mały" pies to do 10 kg i takie najchętniej przyjmujemy. Dla "dużego" psa czyli powyżej 10 kg:evil_lol: mamy tylko cztery miejsca, aktualnie zajęte.

______________________________

Wczoraj przyjechała do nas malutka jamnikowa sunia, roboczo nazwana Gryzią, chociaż nie gryzie.
To mała dzika-dzicz-z-dzikiego-lasu! Boi się wszystkiego i wszystkich! :(
Czeka nas dużo pracy z nią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...