Jump to content
Dogomania

NOWE TWARZE


Nat

Recommended Posts

Cze :hand: Mam na imię Malwina i od niedawna jestem na forum.Chciałam przywitać się z wszystkimi haszczomaniakami :D Więcej o mnie i o mojej suczce Landi napisałam w autoprezentacjach.Chciałam zapytać się kto jest z Łodzi i okolic i gdzie mogłybyśmy potrenować tu w zaprzęgu.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czas by się bliżej przedstawić.

Mam na imię Agnieszka, latek mam 28 i razem z mężem, 2 córeczkami i Sharkiem mieszkamy w Szczecinie. Kupując haszczaka wiedzieliśmy jakie czekaja nas obowiązki, wiedzieliśmy że jest to pies któremu trzeba zapewnić odpowiednią ilość ruchu, nie pomyśleliśmy tylko o jednym.... a mianowicie o tym aby poszukać dobrej hodowli.Po prostu wzięliśmy gazetę i zadzwoniliśmy. Na szczęście Shark jest zdrowym psem...ale zdajemy sobie sprawę jak mogło sie to skończyć...W przyszłości planujemy zakup 2 haszczaka , ale tym razem juz z pewnego źródła...

Shark jak wszyskie haszczaki uwielbia szaleć, bawić się z psami (ale nie wszystkimi), nie niszczy w domu, ale za to wyje jak tylko wychodzimy...:)

Dołanczam narazie jedną fotke i to jak był malutki, jak tylko postaram się o najnowsze to zaprezentuję ...Chyba wogóle nie dołączę fotki... nie wiem jak :(hihihi postaram się jak najszybciej pokazać....

Link to comment
Share on other sites

hey

skoro wszyscy sie tak ladnie przedstawili to moze w koncu i ja nabiore odwagi.....

czasami sie tu odzywam ale nie czesto wiec az tak anonimowa nie jestem mam na imie anka wiek hmmmmmm... chyba juz mi nie wypada pisac zreszta nie to jest istotne

mieszkam we wroclawiu z dwiema malamucimi sukami karusia ktora w marcu skonczy 11 lat i jej corka kukisia 5 i pol letnia niestety nie potrafie wkleic fotek wiec nie moge ich przedstawic:((

pozdrawiam a.

Link to comment
Share on other sites

Rowerkiem jedżdziłam raz i po pogoni Landi za kotem wylądowałam na drzewie :fadein:

Szelki mam ale z linką będzie problem.Do tej pory to tylko biegałyśmy.

Jeśli nie zwątpię do jutra to narazie na osiedlu spróboję z tym rowerkiem...Módlcie się za mnie!

Aha jeżeli to na parkingu.Tylko chodzi Ci o ten od Rzgowskiej czy ten drugi?

Link to comment
Share on other sites

Co prawda pojawiam sie od czasu do czasu na tym forum, ale dopiero teraz mam możliwość przedstawienia chociaż jednego z moich piesków w trochę większym formacie, bo nareszcie jest jego zdjęcie w necie. Chciałabym Wam przedstawić mojego najmłodszego pupila AZZISA z Reptowskiego Lasu. Mam nadzieję, ze uda mi się dołączyc zdjęcie. A tak poza tym, to na moim emblemacie są moje starsze suczki Malamutki.

Katarzyna

462007404403935.jpg

703453169251944.jpg

803808319750498.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...