Jump to content
Dogomania

NOWE TWARZE


Nat

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem pod wrażeniem. Bardzo mi się cały ten temat podoba, a to z uwagi na to, że można rownież sobie popatrzeć i popodziwiać. No i lepiej Was poznać.

Tajraga, witam Cię serdecznie :D .

W jaki sposób zamieszczacie foty i jakie muszą być duże?

Pozdrawiam

Azir :lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj:

Ja to robię tak : no górze jak odpowiadasz masz przycisk Img (obrazek)

Wciskasz go wpisujesz adres obrazka ( gdzie się znajduje ) i znowu Img i gotowe...nie wiem jak z obrazkami z kompa bo ja mam wszystkie z internetu , wtedy jest sprawa prosta bo klikasz na obrazek ( zdjęcie ) na stronce prawym przyciskiem mychy- masz: właściwości i we własciwościach: adres: http obrazka, dalej tylko : kopiuj - wklej i koniec...

Link to comment
Share on other sites

hej hej, widze ze pomysl sie spodobal :), to fajnie. A co z reszta forumowiczow? Lakers, Mewa, Fair Play, Pay, Metros, Basia, Szybszy...Miska, Welox jak o kims zapomnialam to sorki ;)

Na co czekacie, ujawnijcie sie.

PS. Grzegorz - no no no, niczego sobie :) i pieski tez fajne , hi hi hi :p

Link to comment
Share on other sites

Nie mam co prawda Psa Północy, ale spróbuję też zamieścić nasze zdjęcie. :D Jeśli mi się nie uda, to sorry, bo za efekt nie ręczę :wink: .

Dzięki, Grzegorz :D

przedsz-3_big.jpg

Udało się :onfire:

Jest to co prawda stare zdjęcie z przedszkola dla szczeniąt, ale zawsze.

No to jeszcze jedno:

3156.jpg

Tu już moje psie jest trochę starsze. Współczesnych fot w sieci niestety nie mamy.

Pozdrawiamy wszystkie szpice! :D

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie Was widzieć , miło mi poznać "osobiście" , to był rzeczywiście dobry pomysł .

Chciałabym sie ujawnić ze swoim psiakiem ale nie mam zdjecia w internecie a z tego co wiem (już próbowałam ze zdjęciem Tylera) inaczej nie da rady żeby je tu wkleić .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

hej, moi drodzy to miala byc galeria forumowiczow, a nie album ofert matrymonialnych. to bylo po pierwsze, a po drugie co z Wami, czemu sie nie ujawniacie. Bo zrobie to za Was i sama powrzucam tu Wasze zdjecia.....wiekszosc z Was ma swoje strony w sieci a tam swoje zdjecia, wiec to jest mozliwe....hihihihihihi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...