Jump to content
Dogomania

Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 32.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Menrzuś

    13274

  • apple

    3269

  • Iv_

    2629

  • szyszka.fr

    1599

Top Posters In This Topic

[quote name='tomcug']A ja ma problem, cosik małe te literki się zrobiły i nie widzę za bardzo. :cool1:
Inna sprawa, że kieliszek obok mnie pusty już.................[/quote]
[B][I][SIZE=7]a teraz widzisz?????????[/SIZE][/I][/B]


:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']A ja ma problem, cosik małe te literki się zrobiły i nie widzę za bardzo. :cool1:
Inna sprawa, że kieliszek obok mnie pusty już.................[/quote]
Jabłuszkowa ostatnio taki sam problem miała - zwiększ stopień powiększania do 125%.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']On tylko na jedno poluje:angryy::angryy:. Artykuły spozywcze, eks-artykuły spożywcze, artykuły podobne do spożywczych, artykuły, które spożywcze są już tylko we wspomnieniach, ale jemu to nie przeszkadza:mad::evil_lol:[/quote]


aaaaaaa czyli zbieracz odpadów śmietnikowo - spożywczych :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']A ja ma problem, cosik małe te literki się zrobiły i nie widzę za bardzo. :cool1:
Inna sprawa, że kieliszek obok mnie pusty już.................[/quote]
Już pełny


[IMG]http://aniagra1.blox.pl/resource/noc11.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Dobrze, że jeszcze się nie żywię odpadkami osiedlowymi:diabloti::evil_lol:[/quote]
oj Cioteczka, pomału i Ty dojdziesz do wprawy :cool3: jak tak latacie po osiedlu, a Bilbo poluje, to Ty.......może też się na jakąś puszeczkę, czy papierek po batoniku skusisz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']No wiesz Cioteczko, o sobie myślałam, żem niewybredna, broń Boże to nie było do Ciebie.
A za kielonek dziękuję, bo zaczęło mnie suszyć. ;)[/quote]

A ja o sobie:evil_lol:. Wedle powiedzenia: pokaż mi swojego psa, powiem ci, kim jesteś:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Ale jak poczytałam nasze posty, to wynika z nich, że:

a) my to niewybredne pijaczki;
b) Menrzuś to ekshibicjonista, który z rzadka tylko się odziewa

Jak nic modzi watek zamkną:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
buahahahaahha podsumowanie świetne [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']oj Cioteczka, pomału i Ty dojdziesz do wprawy :cool3: jak tak latacie po osiedlu, a Bilbo poluje, to Ty.......może też się na jakąś puszeczkę, czy papierek po batoniku skusisz :diabloti:[/quote]


:roflt::roflt::roflt:Rany boskie, zszargam sobie opinię już całkowicie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']:roflt::roflt::roflt:Rany boskie, zszargam sobie opinię już całkowicie:diabloti:[/quote]
a co tam :cool3: raz się żyje, a to co o nas mówią inni powinno nas ponoć nie obchodzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Argon mnie prosi - robię wymuszony odjazd :shake:


Dobrej nocki i jeszcze raz [SIZE=4]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu:[/SIZE][/quote]
:placz: szkoda, bo tak dobrze nam się tu razem piło :evil_lol: eeeeeeee tzn, klikało ;) :diabloti:

Kolorowych snów Menrzuś :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...