Jump to content
Dogomania

Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 32.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Menrzuś

    13274

  • apple

    3269

  • Iv_

    2629

  • szyszka.fr

    1599

Top Posters In This Topic

[quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:No to jest obłęd z tymi postami, a jak przyjdzie poczytac ktoś, kto przez dwie strony nie brał udziału w dyskusji, to zwariuje:evil_lol:.

Menrzus dziś będzie:ekmm::look3::???::eek::scream_3::question:,jak przyjdzie poczytać:evil_lol:[/quote]

Tak moje teraźniejsze odpowiedzi wskoczyły sobie gdzieś na poprzednie strony :roll: wkurza mnie to :angryy:

Menrzuś da radę :razz: on bardzo kreatywny w czytaniu :evil_lol: a w interpretacji późniejszej to po prostu [B][I]Miszcz[/I][/B] :cool3: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Podły ten hamak:mad::mad:

:evil_lol:[/quote]
Wiem.....ja mu tłumaczyłam, że nie monia tak, że California się stara, że się zakochała, że będzie jej smutno i przykro, że wpłynie to na jej psychikie i może doprowadzić po poważnych zmian w zwojach mózgowych, jej zachowaniu, że to jest dla niej TRAUMA.....a on nic:placz::placz::placz::placz: ROzumiesz? NIC:placz::placz::placz::placz: Nadal sobie wisi w klatce i dynda.....


Swoją drogą spytaj Iv, jak prosiaczki bo ona ma na nie oko:diabloti:

:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Właśnie, właśnie, a Wy się tutaj tak wydzieracie od rana! :evil_lol:
Ludzie, już nie wiem, gdzie szukać tych postów. :crazyeye:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:No to jest obłęd z tymi postami, a jak przyjdzie poczytac ktoś, kto przez dwie strony nie brał udziału w dyskusji, to zwariuje:evil_lol:.

Menrzus dziś będzie:ekmm::look3::???::eek::scream_3::question:,jak przyjdzie poczytać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']no booooooo ja jestem bardzo ruchoma i piękna przeca [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
jak na żywego trupa w moim wieku :diabloti:[/quote]
No.... jesteś dobrze zakonserwowana:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:No to jest obłęd z tymi postami, a jak przyjdzie poczytac ktoś, kto przez dwie strony nie brał udziału w dyskusji, to zwariuje:evil_lol:.

Menrzus dziś będzie:ekmm::look3::???::eek::scream_3::question:,jak przyjdzie poczytać:evil_lol:[/quote]
Nu:roll: Dwie strony to nic, ja miałam dzisiaj 8 :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Iv, jak świnki?:cool3::cool3:[/quote]

:cool1: juz wszystko wiem, w klatce było 3 świnki :roll:, ale jakoś polarowa norka była bardzo napęczniała, więc wyglądało na to, że 2 się tam schowały :evil_lol:
Miski puste były :shake:, a więc................nasypałam ziarna i.........:crazyeye: raptem zrobiło się 5 świnek i wszystkie szybko biegały :diabloti:
Oczywiście przy korycie pierwsza była Lilka :mad:, jest naaaaajwiększa i najłaskawsza :multi: więc pomiziałam ją po grzbiecie, a ona pogruchała mi za to :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Znowu gdzieś wywaliło mój post, więc powtarzam: za godzinkę wracam. :diabloti:[/quote]
Wracaj :cool1: my tu czasem sobie paplamy :evil_lol:
a posta to diabli wiedzą gdzie i jakiego ciągle szukać :roll:
całe strony trzeba ryć, żeby doczytać :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Bardzo stroskana jestem losem świnek:cool3:, ale mam z nim jedna cechę wspólną, tez się lepiej czuję w towarzystwie żarcia:diabloti:. Ale na hamaczek się nie zasadzam[/quote]

:hmmmm: noooo hamaczek jest jeden i California wiecznie go okupuje :evil_lol:, więc nie miałabyś zbytnio szans na niego :roll:, chyba że ze swoim przyjdziesz[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']:mdleje: :mdleje: Kofam Cie Bila:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]


Bardzo stroskana jestem losem świnek:cool3:, ale mam z nim jedna cechę wspólną, tez się lepiej czuję w towarzystwie żarcia:diabloti:. Ale na hamaczek się nie zasadzam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']:cool1: juz wszystko wiem, w klatce było 3 świnki :roll:, ale jakoś polarowa norka była bardzo napęczniała, więc wyglądało na to, że 2 się tam schowały :evil_lol:
Miski puste były :shake:, a więc................nasypałam ziarna i.........:crazyeye: raptem zrobiło się 5 świnek i wszystkie szybko biegały :diabloti:
Oczywiście przy korycie pierwsza była Lilka :mad:, jest naaaaajwiększa i najłaskawsza :multi: więc pomiziałam ją po grzbiecie, a ona pogruchała mi za to :loveu:[/quote]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...