Jump to content
Dogomania

Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 32.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Menrzuś

    13274

  • apple

    3269

  • Iv_

    2629

  • szyszka.fr

    1599

Top Posters In This Topic

[quote name='Agniest']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
a skąd ty takie informacje masz tajne? ktoś donosi, cycuś ????:evil_lol:

......dobra przyznaję byłam na chwilkę bo przyjemniej dzień zacząć z wami :loveu: [SIZE=1](ale czasem tylko na "cichacza" przychodzę;))[/SIZE][/quote]
Mi nikt nie donosi - ja wiem co się tu dzieje :p

To co tak na "cichacza"? Pozbawiasz mnie przyjemności rozmowy przy porannej kaffce :shake: Raptem wstydzioch się z Ciebie zrobił :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Za to ja nie przychodzę cichaczem...

[CENTER][B][SIZE=7][COLOR=red]TaaaaaaaaaaaDaaaaaaaaaaaM[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Jestem![/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bossszzzzz jak agresywnie:roll:[/B][/COLOR][/FONT]



[COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic][SIZE=7]Ja też JUŻ jestem[/SIZE][/FONT][/B]:diabloti:[/COLOR]


[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Grzeją mi w pracy:multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Bossszzzzz jak agresywnie:roll:[/B][/COLOR][/FONT]



[COLOR=green][B][FONT=Century Gothic][SIZE=7]Ja też JUŻ jestem[/SIZE][/FONT][/B]:diabloti:[/COLOR]


[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Grzeją mi w pracy:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Łłłłłłłłłłłłłłłłłłe tam... Agresywnie? :crazyeye:

A Ty może po cichu wlazłaś? :diabloti:

A mnie grzeją od poniedziałku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Łłłłłłłłłłłłłłłłłłe tam... Agresywnie? :crazyeye:

A Ty może po cichu wlazłaś? :diabloti:

A mnie grzeją od poniedziałku :eviltong:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: i co się chwalisz zawsze mogą przestać grzać:diabloti:

I se weszłam jak na gwiazde przystało:B-fly: z hukiem:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: i co się chwalisz zawsze mogą przestać grzać:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I se weszłam jak na gwiazde przystało:B-fly: z hukiem:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

No.... Mogą.... Jak się olej w kotłowni skończy :roll:

Aż mi na Rzepakowej szyby w oknach zadzwoniły! Taki był huk! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Menrzuś będzie krzyczał, że żeśmy mu galerię rozlazły....[/quote]


[CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=Green][B]FCALE SIE NIE BOJE[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=Green][B]:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :roll:[/quote]

[FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=Green][B]FCALE:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] A WYGLADAM JAKBYM SIĘ BAŁA:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest'][FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=Purple][B]HI GIRLS[/B][/COLOR] [/SIZE][/FONT]:multi:

a u mnie w domu grzeją od soboty ! (bo sama sobie w piecu palę....:evil_lol: )[/quote]


[FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=Magenta][B]HI AGNIESTKA:loveu::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No masz jaka to niesprawiedliwość....nie chcesz do mnie przyjść napalić:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=green][B]FCALE[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A WYGLADAM JAKBYM SIĘ BAŁA:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Nie........ Ty? No soooooooo Tyyyyyyyyyyyyyy :eviltong:

[quote name='Agniest'][FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=purple][B]HI GIRLS[/B][/COLOR] [/SIZE][/FONT]:multi:

a u mnie w domu grzeją od soboty ! (bo sama sobie w piecu palę....:evil_lol: )[/quote]

Ale nam się tu [SIZE=7][COLOR=red][B]BABSKI[/B][/COLOR][/SIZE] zlot zrobił!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Nie........ Ty? No soooooooo Tyyyyyyyyyyyyyy :eviltong:

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]NO! Ja myśle...staram się stwarzac pozory:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Ale nam się tu [SIZE=7][COLOR=red][B]BABSKI[/B][/COLOR][/SIZE] zlot zrobił![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeszcze nam miotełek brakuje:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeszcze nam miotełek brakuje:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[B][SIZE=7][COLOR=Purple]takie mogą być ?[/COLOR][/SIZE][/B]

[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6a/Shimogamo-Broom-M1625.jpg/200px-Shimogamo-Broom-M1625.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest'][B][SIZE=7][COLOR=purple]takie mogą być ?[/COLOR][/SIZE][/B]

[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6a/Shimogamo-Broom-M1625.jpg/200px-Shimogamo-Broom-M1625.jpg[/IMG][/quote]

Mietła zawodowa! Dawaj, Agniestka! Lecimyyyyyyyyyyyyyy!

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahahahahahahaha tajwański przeciek z ciebie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przestali mi grzać w pracy:crazyeye::cool1::mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

hihihihihi...

Ups :oops:

Biedajstwo!

Buuuuuuuuuuuziolki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest'][B][SIZE=7][COLOR=Purple]takie mogą być ?[/COLOR][/SIZE][/B]

[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6a/Shimogamo-Broom-M1625.jpg/200px-Shimogamo-Broom-M1625.jpg[/IMG][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Agniestka no nie ja nic nie powiem pełna profeska:razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Iza i Avanti']

hihihihihi...

Ups :oops:

Biedajstwo!

Buuuuuuuuuuuziolki![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Co to za hihy mnie tu już grabieja palce a nie grzeja dopiero od 20 min:placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...