Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Mam wiadomości już od Heksy i Omenka:)
Heksa zlustrowała dom ,poznała się z kotem i labkiem państwa ....na razie jest wszystko w porządku. Po obejściu posiadłości Heksa wgramoliła się na kanapę i usnęła.

Omen jeszcze w trasie ,ale już miał przerwę na siusiu ,gdzie musiał wyjść z auta i wejść z powrotem ....obyło się bez problemów. Nowa Pani Omenka szykuje mu michy pełne smakołyków i wygodne posłanie .Wczoraj pan przemeblował mieszkanie specjalnie dla niego, aby psiak miał swój komfort .
Zobaczymy jak będzie potem.....

Link to comment
Share on other sites

I do tego fajne miejsce:)

Omenek w nowym domku pierwsze co zrobił ,to wypił kotu mleko:)
Kot się go wystraszył,ale tak na prawdę to chyba Omen kota też:razz:
Potem siadł do kąta i obserwował swój teren i nową rodzinę:)
Zaprzyjaźnił się też z ogrodem przed domem.....myślę,że odnalazł swoje szczęście i z tego co mi przekazano ....to ON dobrze o tym wie, bo to mądry pies:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='słodkokwaśna']Super !!! Czy to ta pani co ją po nią wysłałam? Czy ma dom?[/QUOTE]


raczej mieszkanie w bloku:) dadzą radę! ja rozmawiałam z jakąs panią o jakimś psie, ktory poszedł już do domku no i powiedziałam o Nesce;)
Edi - sprawdzisz Miszę do kotów jakoś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']
Edi - sprawdzisz Miszę do kotów jakoś?[/QUOTE]

Nie wierzę co czytam?????????????????????????///
Tylko Misza na spacerach goni koty niestety... ale większość psiaków tak robi .
Boję się,że Figiel Iwonki nie przeżyje tego spotkania:shake:


Co do Neski , to przyjedzie jeszcze Pani z rodzinką co ma dom.To może jeszcze jednej białogonce się uda.....

Link to comment
Share on other sites

Hmyy czyżby odwiedzinki z kotkiem się szykowały?:):diabloti:
Ja zawszę bardzo chętnie Figla podrzucę;) Tylko kurcze kiedy bym miała przyjść bo mi by pasowało najbardziej w piątek . . . kończę zajęcia tak że bym przyszła gdzieś koło 13. Wcześniej niestety będzie ciężko bo jak wracam do domu to już ciemno . . .:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ha , najpierw wyśniło mi się, że Tuptus pójdzie do domku i proszę! A dzisiaj rano mówiłam Krysi, że śnił mi się Pucuś. I co? Nesca już w domciu. Tak dalej trzymac i wszystkie bidulki z Bialogonu trafią na właściwą rodzinę. Nasze ukochane przytulasy w pierwszej kolejności, oczywiście!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniecha691']Ha , najpierw wyśniło mi się, że Tuptus pójdzie do domku i proszę! A dzisiaj rano mówiłam Krysi, że śnił mi się Pucuś. I co? Nesca już w domciu. Tak dalej trzymac i wszystkie bidulki z Bialogonu trafią na właściwą rodzinę. Nasze ukochane przytulasy w pierwszej kolejności, oczywiście!!!!![/QUOTE]

No to oby jak najwięcej takich snów;)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na cudny, fantastyczny, jedyny i niepowtarzalny bazar z ręcznie malowanymi cudeńkami:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236447-%C5%9Awi%C4%85teczny-decoupage-dla-Kielc%21-Zapraszamy-do-4-grudnia-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']Hmyy czyżby odwiedzinki z kotkiem się szykowały?:):diabloti:
Ja zawszę bardzo chętnie Figla podrzucę;) Tylko kurcze kiedy bym miała przyjść bo mi by pasowało najbardziej w piątek . . . kończę zajęcia tak że bym przyszła gdzieś koło 13. Wcześniej niestety będzie ciężko bo jak wracam do domu to już ciemno . . .:shake:[/QUOTE]

Buńka jeszcze mamy do sprawdzenia na koty Beti....Może uda Ci się znaleźć czas wcześniej....mój TŻ Cię przywiezie.


Co do Miszuni , to nie chcę sobie robić nadziei ...to jest pies , którego wszyscy zapamiętują i są nim oczarowani ...ale jakoś takoś suma sumarum nikt go nie chce:shake:
Ania była kiedyś wolontariuszką w kieleckim schronie i sobie i Miszy przyrzekła ,że go stamtąd wyciągnie....z resztą nie ona jedna...On wiele osób urzekł!!! Kto go poznał na żywo , to oddał mu kawałek swojego serca.


To taki wspaniały pies a szczęścia nie ma za grosz...
Bardzo bym chciała aby się udało .....bo znalezienie mu dobrego domu jest moim priorytetem!!!
PROSZĘ TRZYMAJCIE ZA MISZKĘ KCIUKI!!! NIECH SZCZĘŚCIE W KOŃCU MU DOPISZE!!!!

Link to comment
Share on other sites

To może jutro z tym Figlem?:oops: Dzisiaj to już padam na twarz . . .
jutro może jakoś mi się uda dotrzeć na 15. 20 do domu to przed 16 była bym u słodkopsiaków. Namówię tatunia to mnie może podwiezie bo ten nasz klocek waży gdzieś około 8 kg. Spasła się bestia;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...