Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Dziś trafiła przepiękna i bardzo chuda sunia, wygląda jak siostra Dukata.

Jutro zdjęcia .

 

Modelem był fantastyczny pies Arter, wielka przytulanka:)

Marzenko ma on jednak 5 lat. Ja mu zawyżyłam na 6-7a wet zaniżył na 3-4to wyśrodkowałam na 5 .

Ma tylko jedną wadę ten przystojniak nie lubi psów i przy jego sile jest ciężko go utrzymać jak zobaczy jakiegoś zwierzaka.

Poza tym ładnie chodzi na smyczy i jest bardzo kontaktowy.Na zdjęciach z Krysią, ale lubi chyba najbardziej Feroxa.

 

syb21u.jpg

 

2j121bc.jpg

 

fw7xxk.jpg

 

vmvces.jpg

 

2wfo2ld.jpg

Link to comment
Share on other sites

A teraz dziadzio paskudek...wczoraj bidok ze strachu troszkę gryzł a dziś już dał się głaskać.

ciężko określić jego wiek, bo brakuje mu kawałka dolnej szczęki i pewnie przez to nie gryzie tylko łyka. 

Nie wiadomo jak dawno stracił zęby...a te tylne ma tak na 7-8 lat. Na skórze ma pełno ranek ;

Rano miał też bardzo zaropiałe oczy, ale poza tym trzyma się dziarsko.

Chyba wiem komu się spodoba;)

Bunia!!!

15nw3g6.jpg

 

6nse47.jpg

 

a1k21f.jpg

 

ngq3rs.jpg

 

16ljq0h.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za brak aktualizacji na stronie,dopadła mnie jakaś choroba żołądka,do tego kręgosłup chce mnie dobić i nie jestem w stanie usiedziec przed komputerem :( mam nadzieję że do niedzieli mi przejdzie to wszystko zrobię,do tego czasu może dowiem jak psi maluch bezzęby się nazywa ;)

Link to comment
Share on other sites

http://oi60.tinypic.com/ngq3rs.jpg- najbardziej uroczy dziadeczek na całą okolicę <3 
I strzał w dziesiątkę bo ja już w nim zakochana <3 Ja to bym wszystkie takie staruszkowe oryginalne mordki pozbierała :D 
Świetnie wygląda z tym wystającym języczkiem ale z drugiej strony szkoda go bardzo. Ciekawe co mu się stało, że jest taki okaleczony :( 

Link to comment
Share on other sites

Bunia kiedy przyjdziesz ? Ferox tu zostawił dla Ciebie fanty.

 

Dziś przyjechała mała , wystraszona suczka po wszystkich zabiegach itp. 

A teraz zdjęcia nowej suni z przed 2 dni. 

 

Sunia pochłania jedzenie jak odkurzacz...chyba jest zaciążona. Przyjechała chuda z żebrami a teraz już się zaokrągliła ..tak szybko???

Nie  pamiętam czy była u nas Szila, ale to imię podałam wetowi do książeczki.Jakoś jej przypasowało.

Jest bardzo żywotna:) kochana:)

Jutro więcej napiszę, ale chyba z 2 latka ma panienka.

 

2mpampu.jpg

 

 

 

2a9qzhw.jpg

nod8y0.jpg

 

30wvzbs.jpg

 

2cdbt4o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jutro przyjeżdża też wet do 3-ki większych szczeniaków. Bardzo mnie niepokoi ich zachowanie, brak tycia, gołe placki na skórze ( nie zarasta sierść)bolące łapy i piskliwy głos.:(

Dostają różne suplementy, ale to pewnie coś poważniejszego bo mało im pomagają.

Mają apetyt , mniejszy niż wcześniej , ale 3 posiłki zjadają ładnie.

Ostatnio bardzo poszły w górę, łapy wysokie mają i chude :(a tłuszczyku nic...nadal chudziutkie:(

 

Były bardzo zarobaczywione , nawet przy 2 odrobaczeniu wymiotowały robakami ,,,,tylko myślę, że to nie tylko jest powodem ich zachowania....i martwię się .....

Link to comment
Share on other sites

Andzia poczytałam trochę i chyba masz rację...to może być szkorbut.

Do tego dowiedziałam się,że: 

 

W normalnych warunkach psy wytwarzają swoją własną witaminę C, jednak nie mają one jej w wystarczającej ilości do opanowania nosówki, którą uważa się za nieuleczalną. Tymczasem megadawki witaminy C wyleczyły nosówkę i uchroniły psy przed eutanazją.

Link to comment
Share on other sites

Bunia we wtorek mam rocznicę ślubu, to pewnie mąż mi zrobi jakąś niezapowiedzianą niespodziankę...to przyjdź jutro.

 

Dziś się narobiłam zdjęć i już nimi ....am przy moim szybkim internecie:(

Już na oczy nie widzę, to pewnie wkleję dziś tyle ile dam radę.....

Samo robienie zdjęć to pikuś w porównaniu z ich przesyłaniem i przetwarzaniem.

 

Na pierwszy rzut idzie maleńka szczeniorka ok 6-7 tyg mega zapchlona. Będzie średnia docelowo, taka przed kolanko.

Ma niesamowite umaszczenie, tylko robiłam jej zdjęcia jak chmurzyło i wyszły ciemne...są do powtórki .Jest już odpchlona i odrobaczona raz.Ma dużo, dużo robali... :(

 

2s9c08y.jpg

15xqrz6.jpg

 

 

30agpwk.jpg

 

2e5pft3.jpg

 

nnnww5.jpg

Link to comment
Share on other sites

A teraz 3 -ka wychudzonych szczeniorów. Wet do końca nie wie co im dolega. Najbardziej obstaje przy robaczycy.

Maluchy z każdym dniem mają się lepiej....dostają mnóstwo suplementów i tak na prawdę to nie wiadomo czy leki działają czy może jednak to wynik odrobaczania. Jutro czeka ich 3 odrobaczenie ...mocniejsze.

Zobaczymy.....

Są wesołe i mają apetyt ...mniejszy niż wcześniej ,ale są upały i chyba się już przejadły .Niestety są słabsze niż zazwyczaj szczeniaki .Bardzo szybko też rosną.

Mam nadzieję,że szybko dojdą do siebie....

Dziś jedna dziewczynka, ta jasna nauczyła się ,,siad!'' 

 Chłopczyk ma najciemniejszą  i najgrubszą mordkę.

 

2n6rnmb.jpg

 

2rzyp8i.jpg

 

 

30w4bqu.jpg

 

o5tcgl.jpg

 

2d7h5qf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...