Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Petit idealnie do niego pasuje :D

Niom, jedno co kojarzę z francuskiego i się przydało;)

 

 

Dziś było upalnie, to psy miały spacery krótsze i więcej spały... ale teraz za to wariują :(

 

Boston był  też na mini spacerku i dlatego jego zdjęcia zaraz wkleję.

Jest nadal spokojny, ale może dlatego że go jeszcze boli.Łagodny do ludzi a do psów nie wiem,bo Lukaśka go dziś za bardzo zaczepiała i bałam się,że  on jej się w końcu odgryzie , to rozdzieliłam parę. '

Jeszcze za wcześnie....jak go przestanie boleć, to spróbujemy jeszcze raz.Za to apetyt mu dopisuje i kiedy jest pora karmienia, to ogonek macha na wszystkie strony.

Próbowałyśmy go czesać, ale jak widać z marnym skutkiem....jeszcze zostało najgorsze na później. Nie będziemy od razu go męczyć.

 

2yju5ug.jpg

 

 

34y4l6c.jpg

 

2urxjqc.jpg

 

xvmfo.jpg

5uiyyg.jpg

Link to comment
Share on other sites

35a7o5k.jpg

 

A teraz Katty... :)

niech Was ta słodka i niewinna minka nie zmyli....to potworek w uroczej postaci;)

Do swoich ludzi słodziara, do obcych szczekający postrach ,ale za to do psów paskuda!!!

Rządzi , warczy ,gania każdego i każdą psią sylwetkę.

Potem troszkę ustępuje, ale niech tylko się jej nie podporządkują, to ona im pokaże ,,gdzie muchy zimują''

Pilnuje też misek,nawet z wodą. 

Na smyczy nie chce chodzić, postawiła weto! ale damy radę....

Bała się aparatu ta charakterna panienka....ale za to w domu ,,do rany ją przyłóż''

Grzeczna, czysta i jest bardzo usłuchana. Jedynie skomli jak słyszy mnie na dworze a ona jest w domu ...nawet w towarzystwie.

Poza tym to słodycz:)która tymi swoimi minkami nawet kamień potrafi ożywić.

 

2znmr12.jpg

 

25gtoiw.jpg

 

 

 

zlvzg5.jpg

 

15hh3ja.jpg

Link to comment
Share on other sites

U nas też internet strasznie zawodzi od kilku dni  :< 
A jak słodkopsy znoszą upały? :) Odkąd tylko się zaczął ten skwar na dworze to cały czas myślę o tych bidach w tych wielkich schronach... tam to dopiero masakra :<
Widziałyśmy kilka dni temu Delusie na spacerku :) Piękna sunia.
A mój słodkopies cały czas mnie gdzieś wyciąga :) kładzie się przy samochodzie a jak tylko przechodzę to szczeka i się merda, że ona gotowa na wyjazd :D Ale sama ją tak nauczyłam więc i nie mam za złe :D  Więc upały na zmianę spędzamy to w lesie to nad wodą.. :) 

..I ćwiczymy posłuszeństwo :> 

11692780_657349691063099_114823068794048

o5x6dd.jpg

Nawet udało nam się zarazić dogomaniactwem znajomą :D 
I tutaj miała być wspólna fotka psiaków ale internet nie pozwala na przesłanie -_- 
Ah no i jeszcze pochwalimy się Leośkowym brelokiem, zrobionym na zamówienie. Jeszcze nie przysłany ale dostałyśmy foteczkę jak wyszła ta diablica w miniaturowej wersji :D 
Teraz już zawsze będę miała ją przy sobie <3 
17bqj7.jpg


 

Link to comment
Share on other sites

Leośka jest nawet ...piękna czasami;)

a ten jej sobowtór-breloczek jak jest duży? Fajowy:)dużo to kosztuje?

U nas upał też był straszny, ale  wodolubne psiaki mają wodę w boksach, reszta jest kąpana w oczku lub psikana wodną mgłą. Ale spacery były troszkę krótsze.

 

Marzenko dziękuję za bazarek:) ....jak masz wyjazd,to muszę się teraz zebrać i zdjęcia  nowych piesów Ci  szybko wysłać.

Ostatnio nie dosypiam...tyle jest roboty bez Asi:(

Wczoraj mieliśmy trochę gości i może dzięki temu Spajkuś ma szansę na  dobry dom. Ale to dosyć odległa sprawa, bo jeżeli wszystko będzie dobrze, to dom we wrześniu dopiero mógłby być dostępny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...