Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

[quote name='słodkokwaśna']Oto wiadomość od pani Azirki

Witam!

Chcę poinformować Panią,że Azirka ma się dobrze.
Śpi ze mną w pokoju,ma już swój kocyk.Jest bardzo grzeczna i
przekochana.Jestem zadowolona,że zdecydowałam się akurat na nią.

Pozdrawiam
Ania[/QUOTE]

Super że Azira tak dobrze trafiła i że ma już swój kochajacy domek.
No i ja osobiście będę czekac na jakąś fotke z nowego domku:)

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe wiadomości od Naszej Słodkiej Azirki:
[INDENT]Witam!
Azira ma się dobrze.Już sama do mnie podchodzi :) Biorę ją nakrótkie spacery ponieważ na podwórku nie chce mi sięzałatwiać.Jest bardzo grzeczna i kochana.Mój pies jużsię do niej przyzwyczaja.

PozdrawiamAnia

i jeszcze jedne;

Witam jeszcze raz dzisiaj :)
Jestem coraz bardziej dumna z Aziry :)
Robi duże postępy,jak chce na dwór daje znać,coraz bardziej się
oswaja,zaczyna swobodnie poruszać się po mieszkaniu,na dworze zaczyna
sobie powoli biegać.Przepraszam,że ciągle coś o niej piszę,ale
myślę,ze chce Pani wiedzieć co u tego kochanego psiakA.
Pozdrawiam jeszcze raz serdecznie
Ania








[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Małymi kroczkami nadchodzi wiosna i trzeba się wziąść za siebie, o tym mi dziś przypomniały nasze suczydła fundując mi darmową kąpiel błotną:) Zdjęć nie zamieszczę, bo nie mam.....a szkoda, wyglądałam dosyć ciekawie i komicznie.

Wilczka,zmien w opisie Simona ,ze jest po kastracji no i co z Twoimi asystami przy stole operacyjnym, bo od poniedzialku mamy wysyp sterylek i kastracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='słodkokwaśna']Małymi kroczkami nadchodzi wiosna i trzeba się wziąść za siebie, o tym mi dziś przypomniały nasze suczydła fundując mi darmową kąpiel błotną:) Zdjęć nie zamieszczę, bo nie mam.....a szkoda, wyglądałam dosyć ciekawie i komicznie.
[/QUOTE]

Widzę że słodkopsy idą w kierunku kosmetyki hi hi hi:evil_lol:
A z tą wiosną to się zgadzam w 100%. Dzisiaj pogoda była wymarzona na spacerki a tu niestety. . . SZKOŁA, no ale cóż taka kolej rzeczy:roll::angryy:
A i pewnie mi teraz nikt nie uwierzy ale LOCZEK umie biegac!!!!! i nawet dzisiaj łapką w ziemi grzebał!!!! jest poprostu słodki i to że go wzięłam to najlepsza decyzja jaką w swoim życiu podjęłam(i nie ma tu krzty przesady). Zawładnoł całym moim sercem:loveu: ogonek i dupeczka już ładnie zarasta:) no i chłopaczek tyje i się cięzki robi no ale nic dziwnego, matula mu mięsko gotuje a ja codziennie puszkę kupuję żeby "owieczka" miała jak najlepiej:razz:Ale i tak przegrywam w rankingu z kotem bo "Owieczka" jest zakochana w naszym Figlu i cały czas za nim biega:cool3:
jedyne co przeszkadza Loczkowi to 30 kg śliniacy się zwierz który próbuje go zachęcic do zabawy:diabloti:(Już się nie boi hi hi)

Link to comment
Share on other sites

A własnie rozpisałam sie o Loczku vel Owieczce i zapomniałam dodac że super wiesci z tą Azirą i Alfą. Super że panienka ma taki domek i życze wszystkim bezdomniakom żeby trafiały na tak odpowiedzialnych ludzi którzy mają WIELKIE SERCA!!!
No i mam nadziej e że Alfa zaakceptuje nowego kolegę i też będzie miała swojego kochajacego człowieka:)

Link to comment
Share on other sites

Buńka , ja widziałam jak Loczek biega , bo codziennie go ganialiśmy ////tylko wilczka taka niedowiarka jest. napisałaś ,że jeszcze przytył, to sobie go nie wyobrażam, bo przecież tu ledwo go nosiliśmy...tego kloca:)ty mu jakieś fitnes teraz zafunduj, a nie dokarmiaj:)Najbardziej się cieszę ,że zarasta......niech mu rośnie na zdrowie.....")No i chyba w końcu się zakochał.....młodzieniaszek jeden!!! a tak w ogóle , to cieszę się przeogromnie ,że jest u Ciebie i Twoich podopiecznych:))Wiedziałam ,że mu będziesz poświęcać dużo czasu i miłości.....aż dziadzio odmłodnieje.

Link to comment
Share on other sites

hi hi ciężki to on jest przyznaje bo 2 razy dziennie ze spaceru wraca na moich rekach. . . szlachcic jeden:) i zachowuje sie troszke jak nasza Salsunia bo w nogi próbuje podgryzac. dzsiaj zafundowałam mu ma łe zabiegi kosmetyczne, podciełam go troche i nie powiem wyszło nawet nawet;) może pójdę w kierunku psiego fryzjerstwa hihihi!!!:) a i wyczyściłam mu uszka i mam pytanko czy płyn do czyszczenia uszek co mamy w hoteliku to u weta kupiony czy w zoologicznym???

Edited by (:Buńka:)
Link to comment
Share on other sites

brak czasu ale napisze w punktach
1.bunka nie szalej zostaw mi cos do obcinania u loczka
2.w poniedzialek pozyczam do wtorku kulawego
3.pani od zuzy przesyla buziaki-sunia podbila serca jej panow i jest przez nich rozpieszczana
4.pani od zuzy MOZE znalazla prymusa-jestem w kontakcie z pania z ogloszenia-trzymajcie kciuki oby to byl on
5.ucalujcie wszystkie psiaki od cioci wilczki-bardzo bardzo tesknie za moimi mordkami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']brak czasu ale napisze w punktach
1.bunka nie szalej zostaw mi cos do obcinania u loczka[/QUOTE]

spokojnie z moim brakiem czasu żeby go ładnie ostrzyc musiała bym siedziec chyba z tydzień bez przerwy. dzsiaj przez pół godz. zdażyłam mu ostrzyc jedną tylną łapę. pod spodem ma badro puszystą delikatną sierśc i jest cieżko więc życze powodzenia :p ma w sierści bardzo dużo jakejś trawy nasion i w jednym kołtunie znalazłam nawet jakąś małą szyszkę:-o
kiedy miała bym wyporzyczyc Loczka vel Owieczke???:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']wracając do tej szyszki w siersci Owieczki to podkreslam, że dzisiaj się zajełam strzyżeniem jednej łapki i jestem ciekawa co jeszcze się w nim znajdzie hi hi hi:evil_lol:[/QUOTE]
a to łakomczuszek!!! zostawił sobie na potem:) To pewnie jeszcze z kilo różnych przysmaków u niego znajdziesz:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...