Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='przyjaciel_koni']A ja wyłącznie w kwestii dotyczącej zdrowia tego psa.

Napisałaś, że zrobiono kilka dni temu badanie krwi - gdzie są wyniki ?
[B]Jeśli możesz koniecznie pilnie wstaw na wątek.[/B]

I wyjaśnij mi proszę - wykupiłaś zalecone leki ?
Jeśli tak, czy przekazałaś je razem z psem ?

Mój komentarz - nie podawanie leków przy np. ostrym zapaleniu wątroby, trzustki może być zgubne nawet w ciągu kilku dni.
[B]Wyniki są tu bardzo ważne ! Powinny być razem z psem ![/B]
[B]To dotyczy również wszelkich wypisów, wcześniejszych wyników itp.
[/BQUOTE]

Moja odpowiedz:
[B]Patrycja dostala wyniki badan dopiero pare godzin temu, tak wiec lekarstw nie mogla wykupic, bo Basik jest juz u stonki.[/B]

Link to comment
Share on other sites

jestem tu od jakiejś połowy. Na początku nie mogłam połapać o co chodzi, więc przeczytałam wątek od A do Z.

Chcę czytać i myśleć tu o Baściku a nie czytać głupich wypowiedzi Patrycji jak i Li1. Skoro tak dyrygowały to niech ponoszą karę.

Najlepiej je zbanować na jakiś czas. Skupimy się na Baściku. Nie będzie głupich komentarzy.

Jak tam nasz maluszek? Stonko, wymiziaj go za uszami :) Niech mu się śni przyszły DS ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']
Moja odpowiedz:
[B]Patrycja dostala wyniki badan dopiero pare godzin temu, tak wiec lekarstw nie mogla wykupic, bo Basik jest juz u stonki.[/B][/QUOTE]

Jak to możliwe, skoro sama pisała, że robiła badanie krwi kilka dni temu? Dziwna lecznica, w tych co ja znam wyniki są tego samego dnia jeżeli badanie było robione do godz 18tej, a jak w późniejszych godz, to laboratorium przysyła je następnego dnia rano...

Link to comment
Share on other sites

Boże, jak porąbana jest Twoja logika i zdolności rozumowania... Szkoda mi energii na dalsze przepychanki z Tobą. To jakiś absurd... Powinnaś była konsultować każdy podejmowany krok. Trzeba było zadzwonić do Piechci, żeby zapytać czy masz zostawiać psa w SGGW czy wracać z nim do starej leznicy i to wsio. Prosto i łopatologicznie. Jeżeli wykonałabyć ten jeden telefon nie było by żadnej rozmowy. A teraz za swój heroizm powinnaś zapłacić a nie obarczać nim innych. Zresztą z tego co pamiętam pies nie był w stanie agonalnym, że MUSIAŁ zostać w SGGW.

Link to comment
Share on other sites

Piechcia nie ma pojecia, jakie warunki ma lecznica Pulawska ani jakie warunki ma lecznica SGGW. Wiedzialam to ja, moi znajomi oraz weci. Tak wiec poniewaz Basik byl UMIERAJACY najlepszym rozwiazaniem bylo przewiezienie go natychmiast do odpowiedniej lecznicy. Po telefonie do lecznicy Pulawska, kiedy przyznano sie ze nie maja urzadzen do badan Basika, pies zostal zawieziony do SGGW. Piechcia nie chciala decydowac o leczeniu psa, bo inaczej juz dawno oddala by go sama do odpowiedniej kliniki. Jak sama powiedziala nie miala na to czasu.

Link to comment
Share on other sites

Ten wątek cieszy się ogromnym zainteresowaniem na dogo... Ciekawe, dlaczego?

Swoją drogą - Patrycja, wklej proszę wyniki badań Basika, będą niezbędne, jeżeli faktycznie coś malutkiemu dolega.
Osoba, która tak mocno troszczy się o finanse nie powinna generować dodatkowych, zbędnych kosztów, a takie by powstały, gdyby badania powtórzono.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terriermania']Być może, jak również dziwne... Rozumiem, ze odpowiedź w takim tonie, bo brak wytłumaczenia..[/QUOTE]

To ja mam tlumaczyc postepowanie kliniki? Laborantka nie jestem. Patrycja badala Basika we wtorek wieczorem, wyniki przyszly wczoraj, wytlumaczenie wynikow-dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

li1 ty masz naprawdę nierówno pod sufitem. Zakończyłaś już to swoje leczenie psychiatryczne w Szwecji? może właśnie przerwałaś, stąd twoje zachowanie...
juz z tobą żadna organizacja w szwecji nie chce współpracować to się na dogo przeniosłac?
To z łaski swojej zabierz się stąd, bo nikt tu twojej ani patrycji obecności nie chce!

To jest wątek Basika i odpieprz się od niego raz na zawsze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']li1 ty masz naprawdę nierówno pod sufitem. Zakończyłaś już to swoje leczenie psychiatryczne w Szwecji? może właśnie przerwałaś, stąd twoje zachowanie...
juz z tobą żadna organizacja w szwecji nie chce współpracować to się na dogo przeniosłac?
To z łaski swojej zabierz się stąd, bo nikt tu twojej ani patrycji obecności nie chce!

To jest wątek Basika i odpieprz się od niego raz na zawsze![/QUOTE] W jakim celu obrażasz inne osoby. Zrobiłaś coś dla tego psa?

Link to comment
Share on other sites

A mi wydaje się, ze piechcia pisała, że w Pabianicach nie ma odpowiedniej lecznicy, w której można umieścić psa w takim stanie, a te najbliższe, w Łodzi są potwornie drogie..

Pies miał być w Elwecie, który taki odpowiedni sprzęt diagnostyczny posiada, jednak z uwagi na chwilowe przejęcie psa przez fundację został umieszczony w lecznicy na Puławskiej, która jest uboga w sprzęt. Czyli mamy rozumieć, że ten kto załatwił przejęcie psa przez Fundacje, jest winien tego, że pies trafił do takiej, a nie innej lecznicy? Tak?

Kto stwierdził, że pies jest umierający i zadzwonił na Puławska, żeby wypytać o wyposażenie lecznicy? Sąsiad, któremu nie chciało się jechać z powrotem taki kawał?

Ktoś tu kłamie, tylko jeszcze nie wiadomo kto. Zdecydowanie za dużo rozbieżności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']przecież pies mial robina krew od razu jak przyjechal do lecznicy na Pulawska - dlaczego nie zostaly odebrane tylko zrobione ponownie na SGGW? kto wziął wypis Basika z Pulawskiej?[/QUOTE]

Na wypisie z SGGW jest napisane, że brak kontaktu z poprzednią lecznicą i nie wiadomo co pies dostawał.
Pewnie więc sąsiadowi z kierowcą tak się spieszyło, że nie mieli już czasu zabrać papierów Basika z Puławskiej.
No cóż, skoro zdarzyło mu się już zgubić psa, któego li1 wzieła na cudowny tymczas do swojego wypasionego mieszkania w warszawce to nic dziwnego że zapodziały się papiery z lecznicy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...