Jump to content
Dogomania

Niewidomy, przerażony szczeniak spaniel po wypadku ma już nowy domek.


modliszka84

Recommended Posts

tak wiec jutro nie dam rady, bardzo mi przykro ale nie spodziewalam sie takiego obrotu sprawy. Bezpieczny jest termin piatek od rana jesli nadal nie bedzie transportu do tej pory (w gre wchodzi tez ew czwartek ale boje sie juz o deklaracje w taki dzien, poniewaz to pol dnia wolnego, moze do tej pory znow temat owczarka z rowu bedzie w toku)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze Oleska nie mozna tak odwoływać w ostatnim momencie:( takie było dzisiaj zamieszanie, fundacja postawiona na równe nogi, kierownik schroniska, my tu wszyscy prężnie organizujemy a ty nie jedziesz...;( i co teraz? wszystko na jutro dograne a transportu nie ma:(

napisałam do Asi która zaoferowała darmowy transport (najwcześniej w czw) ale ponieważ było już wszystko dograne to odmówiłam. Może ją ubłagam na jutro:( aby już nic nie odwoływać:(

póki co jeszcze nic nie odwołujmy będziemy w kontakcie

[B]doszły do mnie wpłaty:[/B]
15zł tobciu 7.11
15zł Klaudia.K 7.11

Link to comment
Share on other sites

jutro o 8 rano będzie wszystko jasne, bo musi iśc do pracy i dostać urlop, no i dadzą albo nie dadzą. niestety musimy czekać do rana:( chyba nie będe miała czasu wejść tu na dogo to wszystko na telefonie będzie
zaraz zadzwonię do emira powiedzieć im że sytuacja się zmienia na niepewną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']kurcze Oleska nie mozna tak odwoływać w ostatnim momencie:( takie było dzisiaj zamieszanie, fundacja postawiona na równe nogi, kierownik schroniska, my tu wszyscy prężnie organizujemy a ty nie jedziesz...;( i co teraz? wszystko na jutro dograne a transportu nie ma:(

napisałam do Asi która zaoferowała darmowy transport (najwcześniej w czw) ale ponieważ było już wszystko dograne to odmówiłam. Może ją ubłagam na jutro:( aby już nic nie odwoływać:(

póki co jeszcze nic nie odwołujmy będziemy w kontakcie

[B]doszły do mnie wpłaty:[/B]
15zł tobciu 7.11
15zł Klaudia.K 7.11[/QUOTE]


W ostatnim momencie byłoby dzis o 15.... Nie zamierzam sie po raz kolejny tłumaczyc. Powtarzam, jest mi bardzo przykro ale nie moge zostawić innego psa w potrzebie zwlaszcza, ze zapronowałam termin zastepczy do dzisiejszego, wolny piątek. Jesli transport nie odbędzie sie wczesniej. Zupełnie nie rozumiem Twojego brak zrozumienia, przykre..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smoczyca111']No kochani jadę! Udało się i właśnie wyruszam po spanielka , trzymajcie kciuki za spokojną drogę no i za oczka...[/QUOTE]

[B]MOOOOOCNO TRZYMAMY !!![/B]

Nie naskakujmy prosze na Oleske. Przeciez nie wypadla dziewczynie wizyta u kosmetyczki, tylko odlowienie psa co tez potrzebuje pomocy.
A ze wszystkim zalezalo na czasie, (mi tez, choc ja z polnocy Polski, to tyle co sledzic watek tylko moglam i obgryzac paznokcie) to stad i nerwy.
Ale sie udalo :) Dzieki smoczyca111.
Czekam na dalsze wiesci o Lolku. I przegladam fanty do bazarku, bo sie z pewnoscia przydadza na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

No jestem już jestem!
szczęśliwie dotarliśmy na miejsce. Mały jest cudowny, ogon kręcił mu się całą drogę. Cudowny, lizaśny przyjacielski młody psiak. Droga minęła cudownie, spał albo na moich kolanach albo pod nogami, żadnego piszczenia, łażenia (choć byliśmy we dwójkę). Na prawdę psiak jest świetny, szkoda go jak cholera. Ja tu pytam i szukam dla niego domu. Nie wiecie tylko jak on przy innych psachi innych zwierzakach? ja go dostałam na ręce i oddałam w ręcę więc nie wiem.
Dziewczyny jak tylko ktoś będzie wiedziały jak psiak u okulisty napiszcie proszę.

teraz trzymajmy kciuki za nowym dom bo za fajny psiak z niego żeby sie "zmarnował"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smoczyca111']No jestem już jestem!
szczęśliwie dotarliśmy na miejsce. Mały jest cudowny, ogon kręcił mu się całą drogę. Cudowny, lizaśny przyjacielski młody psiak. Droga minęła cudownie, spał albo na moich kolanach albo pod nogami, żadnego piszczenia, łażenia (choć byliśmy we dwójkę). Na prawdę psiak jest świetny, szkoda go jak cholera. Ja tu pytam i szukam dla niego domu. Nie wiecie tylko jak on przy innych psachi innych zwierzakach? ja go dostałam na ręce i oddałam w ręcę więc nie wiem.
Dziewczyny jak tylko ktoś będzie wiedziały jak psiak u okulisty napiszcie proszę.

teraz trzymajmy kciuki za nowym dom bo za fajny psiak z niego żeby sie "zmarnował"[/QUOTE]


kolejka już się ustawiła, więc chyba nie będzie z tym problemu....

najpierw leczenie i kastracja a potem dom ;)
wizyta u Garncarza jutro o 17.

Link to comment
Share on other sites

Garncarz chyba zwariuje od Pabianickich psiaków, a w jego klinice Pabianice zasłyną:( jutro będzie tam Lolek, w sobotę Basik a w przyszłym tyg chyba Luśka...a w wakacje był szczeniak ślepy:( jest tych ślepaczków u nas zdecydowanie za dużo.

Asiula fajnie, że dołączyłaś do dogomaniackiej mafii:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']kolejka już się ustawiła, więc chyba nie będzie z tym problemu....

najpierw leczenie i kastracja a potem dom ;)
wizyta u Garncarza jutro o 17.[/QUOTE]


Dziewczyny powiedzcie mi co macie na myśli pisząc: [SIZE=4]kolejka już się ustawiła[/SIZE]
[SIZE=3]czy to oznacza ze są jacyś chętni na psiaka????[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]a na wyniki z wizyty czekam jak na co najmniej swoje![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smoczyca111']Dziewczyny powiedzcie mi co macie na myśli pisząc: [SIZE=4]kolejka już się ustawiła[/SIZE]
[SIZE=3]czy to oznacza ze są jacyś chętni na psiaka????[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]a na wyniki z wizyty czekam jak na co najmniej swoje![/SIZE][/QUOTE]

tak, bo wszyscy chcą mieć ślicznego, młodego spaniela..
zobaczymy co po wizycie u lekarza...

Link to comment
Share on other sites

a do tego rodzina ze Szczecina i jest mnóstwo innych osób.

cytuje Emira:
[B][SIZE="5"][COLOR="red"]Stan oczu Lolka to skutek działania człowieka.Gałki oczne są kompletnie zniszczone; zostały wypalone jakąś żrącą substancją chemiczną; zdarzenie musiało zaistnieć +/- ok pół roku temu,świadczy o tym nieodwracalny już teraz proces degeneracji gałek; równiez nerwy wzrokowe są zniszczone. Nie ma sposobu , aby w drodze leczenia, czy zabiegu operacyjnego przywrócić mu widzenie
LOLEK POZOSTANIE ŚLEPY DO KOŃCA ŻYCIA !

Doktor Garncarz pozbawił nas nadziei; stwierdził jeszcze,że nie jest możliwe przypadkowe takie okaleczenie, oraz,że gdyby pomoc nadeszła od razu, być może udałoby się uratować widzenie choćby w pewnym procencie.
na kata i oprawcę Lolka przekleństw mi zabrakło ![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...