Jump to content
Dogomania

Wroclawskie pieski proszą o domy !!


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piszę na waszym watku bo może wy pomożecie:( Jesteście wolontariuszkami we Wrocławiu?? Pilni epotrzebna pomoc. Nasz psiak przebywający w DT uciekł i znaleźli NIBY jego,ale okazało się że Bruno to nie Bruno i teraz trzeba pilnie znaleźć dla duplikatu DT lub DS ponieważ jest bardzo silny i energiczny i opiekunka nie daje sobie z nim rady i dziś już dwa razy się przewróciła:( może któraś z was lub ktoś inny mógłby chociaż pomagac chwilowo przy spacerach? lub znacie jakiś wolny DT bez zwierząt bo on nie toleruje:( błagam o pomoc:(!!! jeśli nie to za dzień lub dwa pies wylonduje u was w schronisku:( a tam pozagryzają się nawzajem...:(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/148465-strach-przed-ludA-mi-i-trauma-maA-y-Bruno-UCIEKA-Z-DT-WROCA-AW-POMA-A-CIE-SZUKAAE?p=13613262#post13613262[/url]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][COLOR=Black]Przepraszam za off..[/COLOR]

Dzisiaj mój tz zgarnął z ruchliwej ulicy (pod Wroclawiem) potrąconą sunię ok. 10 kg.
Psiak jest wystraszony. Zawiózł do weta - ci zszyli ranę, ale jest jeszcze problem z miednicą.
Szukam DOMU TYMCZASOWEGO dla suni.
Ja nie podejmę się tymczasu, nie mam możliwości fizycznej.
Jeśli nie znajdzie się dom, to sunia od weta trafi do hucla.[/COLOR]
[B]PROSZĘ, jeśli ktoś może pomóc. BŁAGAM.
Pokrywamy koszty leczenia.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...